Kariera w LINK4 - Dlaczego warto?

najlepszy pracodawca

aon_np_social_media_small

LINK4 ponownie Najlepszym Pracodawcą

LINK4 po raz trzeci zostało wyróżnione tytułem Najlepszy Pracodawca według AON Hewitt w kategorii Duże Przedsiębiorstwa. Program Najlepsi Pracodawcy to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników.

LINK4 w programie Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk

Staż w LINK4 otrzymał miano Stażu Wysokiej Jakości i został wlączony do Programu Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk. Znak taki przyznawany jest po wieloetapowej weryfikacji standardów i realizacji Programu Staży w organizacji. Między innymi wzięto pod uwagę wypełnienie i ocenę szczegółowego kwestionariusza badawczego oraz wywiady z byłymi stażystami.

Odpowiedzialny Pracodawca

LINK4 Odpowiedzialnym Pracodawcą i Liderem HR 2015

LINK4 otrzymał kolejną prestiżową nagrodę z zakresu zarządzania personelem - Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2015. Jest to ogólnopolski program promujący najlepsze rozwiązania z obszaru human resources. 

Dobry Klimat dla Rodziny

LINK4 wyróżniony przez parę prezydencką w konkursie „Dobry Klimat dla Rodziny”

3 lutego 2015 r. w czasie gali konkursu dla pracodawców "Dobry Klimat dla Rodziny" zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim Roger Hodgkiss, prezes LINK4, otrzymał z rąk pary prezydenckiej główną nagrodę w kategorii firm powyżej 250 pracowników.

HR najwyższej jakości

 

Certyfikat HR Najwyższej Jakości

LINK4 zostało wyróżnione przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami certyfikatem HR Najwyższej Jakości. W procesie certyfikacji zweryfikowane zostały najważniejsze obszary polityki personalnej, takie jak np. rekrutacja, rozwój pracowników, komunikacja wewnętrzna czy employer branding. Nagrodzeni pracodawcy to firmy o wyróżniającej się polityce personalnej i wysokich standardach branży HR w Polsce.

 

LINK4 oczami pracowników

Chcesz wiedzieć jaką jesteśmy firmą? Zawsze najlepiej zapytać u źródła. Nasi Pracownicy opowiedzą Ci o tym jaką drogę przebyli w LINK4, gdzie zaczynali nawet 10 lat temu, a gdzie znajdują się dziś. U nas każdy ma możliwość rozwoju - sprawdź nas!

LINK4 Najlepszy Pracodawca 2014

 

Najlepszy pracodawca 2014

LINK4 został uznany drugi rok z rzędu najlepszym pracodawcą w prestiżowym rankingu firmy doradczej Aon Hewitt. Zajęliśmy 1 miejsce w kategorii dużych firm. Ranking został opracowany na podstawie badania zaangażowania pracowników przeprowadzonego przez Aon Hewitt w 108 polskich przedsiębiorstwach.