Praca w LINK4: Nasze wartości

Bądź otwarty/a

Bądź uczciwy we wszystkim co robisz

Bądź szczery. Mów zarówno o dobrych jak i złych stronach danego rozwiązania. Bądź fair i nie wprowadzaj innych w błąd. Traktuj uczciwie każdego, z kim stykasz się w pracy i poza nią.

w

Mów, co myślisz

Mów o pomysłach, problemach i o tym, co cię trapi. Zawsze zostaniesz wysłuchany, bo w Link4 Twoje zdanie ma znaczenie. Otrzymasz wsparcie zawsze, gdy go potrzebujesz. Masz prawo do swojego zdania i masz prawo się z czymś nie zgadzać. Bądź aktywny – rozmawiaj i doradzaj Klientom. Podsuwaj im najkorzystniejsze dla nich rozwiązania. 

Działaj zespołowo

Zaczynaj dzień uśmiechem i bądź sobą

Pozytywne nastawienie zaraża innych i daje energię do działania. Czuj się swobodnie. Pozwól sobie na popełnianie błędów. Nie zniechęcaj się nimi, tylko próbuj dalej! Niech Klienci widzą i słyszą, że się do nich uśmiechasz. Wtedy rozmowa będzie przyjemniejsza i bardziej produktywna. 

Dotrzymuj zobowiązań

Działaj zdroworozsądkowo - bez barier i ograniczeń

Nie komplikuj, wybieraj zawsze proste i sensowne rozwiązania. Unikaj niepotrzebnej papierologii i biurokracji. Szukaj sensownych rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klienta.

Bądź sobą

Angażuj się i działaj, łam schematy

Bądź aktywny, nie stój w miejscu. Szukaj rozwiązań dla pojawiających się problemów. Przekraczaj oczekiwania swoje i innych. Bądź odważny – zadawaj pytania, również te niewygodne. Szukaj nowych rozwiązań i działaj pewnie. Docieraj do potrzeb Klienta i reaguj! Wychodź z inicjatywą, nie odhaczaj kolejnych punktów w systemie.

WSPÓŁPRACUJ, BĄDŹ OTWARTY NA INNYCH

Współpracuj, bądź otwarty na innych

Korzystaj ze wsparcia innych, twórz różnorodne rozwiązania we współpracy z innymi.  Dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bądź empatyczny w kontakcie z innymi pracownikami oraz Klientami. Podchodź do Klientów z otwartością, bądź gotowy i chętny do współpracy.