Narodowy test kierowców z LINK4. Laureaci konkursu

Konkurs Narodowy Test Kierowców został zorganizowany przez LINK4 przy współpracy z PAYBACK. Aby wziąć udział w konkursie należało, za pośrednictwem aplikacji na Facebooku,  odpowiedzieć na kilka pytań, następnie uczestnik konkursu otrzymywał informację zwrotną - jakim jest typem kierowcy. Nagrodami gwarantowanymi były zniżka 15% na ubezpieczenie komunikacyjne oraz 50 punktów PAYBACK. Natomiast główną nagrodą w konkursie był kurs doskonalenia jazdy w Sobiesław Zasada Centrum. 

Laureaci stawili się w Sobiesław Zasada Centrum, w podpoznańskich Bednarach. Podczas szkolenia naszym laureatom przedstawiano zarówno teorię, jak i praktykę. Poruszane tematy były bardzo różnorodne, zarówno związane z udzielaniem pierwszej pomocy na drodze, jak i te dotyczące bezpiecznej jazdy w bardzo trudnych warunkach.

Nasi laureaci mieli okazję zmierzyć się również z tzw. „szarpakiem”, czyli mechanicznym urządzeniem do wywoływania poślizgu nadsterownego. Oczywiście była także jazda sportowa. Uczestnicy szkolenia sumiennie pracowali na tytuł mistrzów kierownicy i końcowe certyfikaty.

 

Sprawdź nasze pozostałe promocje i zniżki.

Sprawdź ubezpieczenie samochodu

Car Kalkulator składki

Sprawdź ubezpieczenie domu i mieszkania

House Kalkulator składki

Sprawdź ubezpieczenie turystyczne

Plane Kalkulator składki

Aktualności i promocje

Konkursy i wydarzenia Sprawdź