NaviExpert - najlepsza nawigacja GPS w telefonie komórkowym

NaviExpert – nawigacja na smartfony i tablety z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB o zdarzeniach na drodze. Mapy w NaviExpert są aktualizowane online, dzięki czemu nawigacja prowadzi zawsze optymalną trasą, uwzględniającą nowe inwestycje i omijającą remonty. Aplikacja posiada bogatą bazę użytecznych miejsc oraz funkcję płacenia za parkingi.
Dzięki NaviExpert:
  • zdobywasz czas, nie stojąc w korkach,
  • podróżujesz bezpiecznie, bo z wyprzedzeniem jesteś informowany o sytuacji na drodze - obowiązujących ograniczeniach prędkości, niebezpiecznych miejscach, wypadkach oraz miejscach, w których należy zwolnić, na drodze nic Cię nie zaskoczy, dzięki aktualizowanym na bieżąco mapom.
Z NaviExpert jesteś zawsze we właściwym miejscu, we właściwym czasie!

 

Samochód

Car Kalkulator składki

Regulamin Promocji

został zmieniony w dniu 17 kwietnia 2018 roku. Nowa wersja Regulaminu obowiązuje dla Uczestników, którzy zawarli Umowę Ubezpieczenia z datą startu ochrony ubezpieczeniowej od dnia 17 kwietnia 2018 roku. Dla Uczestników, którzy przystąpili do Promocji przed tą datą obowiązuje Regulamin w wersji aktualnej na dzień przystąpienia przez nich do Promocji. Wszystkie archiwalne regulaminy znajdują się tutaj.