Powiększamy nagrodę w promocji „Kasa Wraca” o dodatkowe 5%

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy specjalną promocję. Wartość nagrody w programie „Kasa Wraca” powiększy się o dodatkowe 5%!

  • Jeżeli jeszcze nie aktywowałeś swojego kodu to wystarczy, że w okresie 9 sierpnia - 8 września aktywujesz go w aplikacji NaviExpert i zaczniesz z nią jeździć samochodem.
  • Jeżeli już aktywnie korzystasz z aplikacji NaviExpert z promocją Kasa Wraca – rób tak dalej!

Warunkiem otrzymania dodatkowej nagrody jest przejechanie w każdym z okresów minimum 200km, w tym przez minimum 5 dni po minimum 10 km, wyłącznie na terenie RP, z włączoną nawigacją NaviExpert i zgodą na udostępnianie LINK4 informacji o stylu jazdy. Dane zliczają się, gdy aplikacja jest w trybie "mapa", czyli jazda z mapą w tle lub w trybie nawigowania (gdy jest ustawiona jakaś trasa). W systemie IOS aplikacja musi nawigować.

Promocja dotyczy Klientów, którym do końca trwania promocji Kasa Wraca pozostał co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy. Dodatkowa nagroda zostanie naliczona w wysokości 5% premii cząstkowej za dany okres rozliczeniowy przez maksymalnie 3 następujące po sobie okresy rozliczeniowe. W sytuacji, gdy do końca okresu pozostały mniej niż 3 okresy rozliczeniowe, to ilość okresów objętych dodatkową 5% nagrodą zostanie zmniejszona do 2 lub 1.

 

Samochód

Car Kalkulator składki

Regulamin Promocji

został zmieniony w dniu 17 kwietnia 2018 roku. Nowa wersja Regulaminu obowiązuje dla Uczestników, którzy zawarli Umowę Ubezpieczenia z datą startu ochrony ubezpieczeniowej od dnia 17 kwietnia 2018 roku. Dla Uczestników, którzy przystąpili do Promocji przed tą datą obowiązuje Regulamin w wersji aktualnej na dzień przystąpienia przez nich do Promocji. Wszystkie archiwalne regulaminy znajdują się tutaj.