Korzystne ubezpieczenie – Mercedes-Benz

Dla fanów motoryzacji Mercedes kojarzy się z marką premium, która produkuje autobusy, ciężarówki oraz samochody osobowe. Czy wiesz, że pierwszy pojazd o mocy 16 KW tej firmy pojawił się w Polsce w 1904 roku i był własnością krakowskiego kupca Stanisława Wieczorka? Od tamtego czasu minęło wiele lat, a Mercedes-Benz nadal cieszy się popularnością swoich pojazdów.

Baner korzyści

Szukasz taniego ubezpieczenia dla samochodu Mercedes? OC dla tego pojazdu to wydatek 355,23 zł. Jest to najtańszy wariant ochrony, który nabędziesz w towarzystwie ubezpieczeniowym LINK4. Na finalny koszt polisy wpływa przede wszystkim model auta. Pod uwagę wzięliśmy typ E 220 d (MR'17 238 Avantgarde) oraz m.in. wiek kierowcy i roczny przebieg samochodu.

Mercedes-Benz – oto krótka historia marki

W historii marki Mercedes pojawia się Carl Benz. To właśnie on w 1885 roku zaprojektował pierwszy taki samochód na świecie. Był on wyposażony w silnik benzynowy, z zapłonem, z chłodzeniem, skrzynią biegów, kołami i hamulcami oraz posiadał czterosuwowy silnik o pojemności 954 cm3.

Mercedes-Benz jako marka posiada barwną historię. Za sukcesem firmy stoi mnóstwo osób, zarówno założycieli, jak i inżynierów. Nie należy również zapominać o wiernych i oddanych klientach, którzy chętnie sięgają po samochody tego producenta. Dużą popularnością cieszą się Mercedesy takich klas jak: Klasa S, Klasa E i Klasa C. W gamie marki znajdziesz również samochody GLC, GLA, CLA, czy najnowszy typ GLB. 

Obrazek cta

Zakup Mercedesa to najczęściej dość duży wydatek. Zastanawiasz się, dlaczego samochody Mercedes są aż tak drogie? Ponieważ jako jedne z nielicznych posiadają najbardziej zaawansowane funkcje wpływające na bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Atrakcyjne ubezpieczenie dla marki Mercedes – OC tylko 355,23 zł

Stałeś się właścicielem pojazdu o nazwie Mercedes? OC dla tego samochodu jest obowiązkowe i polisę należy nabywać co roku. Możesz to zrobić w towarzystwie ubezpieczeniowym LINK4. Zastanawiasz się, ile kosztują ubezpieczenia samochodowe dla Mercedes? Koszt polisy uzależniony jest od tego, jaki typ samochodu posiadasz.

Ubezpieczenie Mercedes w kwocie 355,23 zł to najtańszy wariant w LINK4, który został obliczony na podstawie modelu E 220 d (MR'17 238 Avantgarde) z 2019 roku. Samochód ten ma pojemność silnika 1950 cm3 i moc 143 KW. Rodzaj paliwa to diesel, a deklarowany roczny przebieg dla tego pojazdu wynosi mniej niż pięć tysięcy kilometrów rocznie. 

Oprócz tego pojazd ubezpieczony jest w Polsce minimum od 2020 roku i jest użytkowany wyłącznie w celach prywatnych. Posiada kierownicę umieszczoną po lewej stronie. Kod pocztowy wpisany do kalkulacji to 38-600. Dotyczy on gminy Lesko w województwie podkarpackim. 

Wpisałeś w kalkulator ten model samochodu Mercedes? OC dla niego wynosi 355,23 zł. Jest to podstawowy zakres ochrony + Program Pomocy z Autem Zastępczym i Assistance Opony. Ta forma ubezpieczenia gwarantuje między innymi auto zastępcze w razie wypadku lub kradzieży, pomoc na miejscu zdarzenia średnio w 30 minut, a także pomoc informacyjną 24h/dobę.

Ubezpieczenie OC Mercedes – jaka jest cena dla poszczególnych modeli?

Czy wiesz, że aby otrzymać tanie ubezpieczenia OC, AC Mercedes w kwocie wynoszącej 355,23 złote, musisz spełniać także inne warunki dotyczące wieku oraz doświadczenia kierowcy? Jeśli użytkujesz na co dzień auto Mercedes, OC w powyższej cenie zakupisz, jeśli masz minimum 51 lat, a prawo jazdy uzyskałeś nie później niż w 1989 roku. Jesteś głównym i jedynym użytkownikiem pojazdu, a Twoja historia OC jest dłuższa niż 5 lat. Oczywiście pamiętaj, że ta kalkulacja dotyczy modelu Mercedes-Benz E 220 d (MR'17 238 Avantgarde). Dla innych typów cena może się różnić. 

Tanie ubezpieczenie Mercedes – jak można je kupić?

Interesuje Cię tanie ubezpieczenie? Mercedes to marka Twojego auta? To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową towarzystwa ubezpieczeniowego LINK4. Tam znajdziesz kalkulator, z którego pomocą wyliczysz składkę na ubezpieczenie OC. Mercedes oraz inne popularne samochody sprawdzisz dzięki kalkulatorowi, który obsługuje różne marki pojazdów. Ubezpieczenie Mercedes zakupisz także przez telefon lub u najbliższego agenta.

Obrazek nagrody

Pamiętaj, że ubezpieczenie OC Mercedes jest obowiązkowe i jego brak naraża Cię na karę finansową. Składka w wysokości niecałych 400 złotych to dobre i tanie rozwiązanie, które  nie nadwyręży Twojego budżetu. Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych w LINK4!

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

 

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17