Kup ubezpieczenie dla firmy w LINK4!

Zadzwoń: 668 444 444

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz swój biznes w Łodzi z ubezpieczeniem mienia firmowego w LINK4!

Czas czytania: 3 min. 44 sek.

Ubezpieczenie firmy Łódź

Prowadzenie własnego biznesu zawsze niesie za sobą pewną dozę ryzyka. Powodzenie na wolnym rynku zależy od wielu czynników, w tym od jakości usług oraz tego, czy jest na nie popyt w danym mieście. Poczucie bezpieczeństwa w tym zakresie może Ci zapewnić ubezpieczenie firmy. Łódź – jak inne miasta wojewódzkie – zapewnia łatwy dostęp do tego typu produktów, które kupisz zresztą nie tylko stacjonarnie, ale też przez Internet.

Ubezpieczenie firmy Łódź

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie firmy w Łodzi?

Wystarczy tylko przyjrzeć się Bazie Danych Lokalnych GUS-u, aby ustalić, że warto mieć ubezpieczenie biznesu w Łodzi. Dlaczego? Tylko w 2023 roku w tym mieście doszło do 10 103 przestępstw przeciwko mieniu, podczas gdy w województwie łódzkim stwierdzono ich łącznie 24 625. W całym województwie wskaźnik wykrywalności takich przestępstw wyniósł 49%, a w samej stolicy łódzkiego – 35,2%.

Nie mniej pesymistycznie prezentują się statystyki dotyczące innych zagrożeń dla zdrowia człowieka i mienia w tej części Polski. W 2023 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej w województwie łódzkim odpowiedziały na aż 1365328 zdarzeń wymagających profesjonalnej pomocy. Do tej grupy zaliczało się m.in. usuwanie skutków silnego wiatru, opadów śniegu i gradu, a także wypadków medycznych i komunikacyjnych.

Dlaczego warto rozważyć zakup ubezpieczenia firmy? Łódź jest miastem, w którym dochodzi do stosunkowo wielu kradzieży z włamaniem oraz zdarzeń losowych mogących skutkować powstaniem szkody w kontekście biznesowym. O ile nie chcesz, aby jej finansowe skutki odbiły się negatywnie na budżecie Twojej firmy, zadbaj o dodatkową ochronę w tym zakresie, jaką zapewnia ubezpieczenie.

Ubezpieczenie firmy Łódź

Zakres naszego ubezpieczenia mienia firmowego w LINK4

Ubezpieczenie mienia firmowego to produkt przeznaczony dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą w sektorze MŚP – zarówno dla mikroprzedsiębiorców, jak i dla właścicieli małych i dużych firm. Spełni oczekiwania każdego przedsiębiorcy, niezależnie od tego, w jakiej branży działa i na jaką skalę prowadzi biznes.

W LINK4 masz do wyboru kilka produktów, które sprawdzą się w tej roli. Zwróć uwagę w szczególności na dwa z nich: ubezpieczenie mienia od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem lub rabunku.

Pierwszy z nich zapewni odszkodowanie, jeśli do uszkodzenia lub zniszczenia mienia doprowadzą czynniki losowe, których nie sposób przewidzieć, np. pożar, uderzenie pioruna, powódź, grad czy silny wiatr. Ochroną w ramach ubezpieczenia mienia od pożaru i innych zdarzeń mogą zostać objęte m.in. budynki, nakłady inwestycyjne, maszyny, urządzenia i wyposażenie, środki obrotowe, mienie osobiste osób trzecich i pracowników, a także wartości pieniężne.

W ramach ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem lub rabunku możesz liczyć na odszkodowanie, jeśli dojdzie do szkód będących następstwem takich zdarzeń. Ochrona dotyczy mienia, które jest wykorzystywane w ramach prowadzonej działalności gospodarczej na podstawie dowolnego tytułu prawnego. Mogą zaliczać się do niego maszyny, urządzenia i wyposażenie, środki obrotowe, mienie osób trzecich i pracowników, a także wartości pieniężne.

Jeśli chcesz zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa w wielu sytuacjach związanych z prowadzeniem własnego biznesu, możesz też rozważyć zakup ubezpieczenia mienia od wszelkiego ryzyka. W tym przypadku ochrona obejmuje szkody w miejscu ubezpieczenia, które są następstwem jakiegokolwiek zdarzenia losowego, o ile nie zostało wyłączone z tej ochrony.

Ubezpieczenie firmy Łódź

LINK4 a ubezpieczenie firmy – Łódź i okolica

Potrzebne Ci ubezpieczenie dla firm? Łódź zajmuje miejsce w połowie stawki, jeśli chodzi o poziom przedsiębiorczości w porównaniu z innymi regionami Polski. Z bazy REGON wynika, że pod koniec 2023 roku w mieście było zarejestrowanych aż 283,6 tys. podmiotów gospodarczych, co oznacza wzrost o 2,3% względem analogicznego okresu rok wcześniej.

Jeśli zaliczasz się do tej grupy, z pewnością chcesz zapewnić sobie spokój ducha i możliwość skupienia się na rozwijaniu własnej firmy. Ubezpieczenie mienia firmowego w LINK4 to produkt, który możesz dopasować do indywidualnych potrzeb biznesowych swojego przedsiębiorstwa, aby zapewniał Ci wsparcie w jego prowadzeniu. To Ty ustalasz taki zakres ochrony i taką wysokość sumy gwarancyjnej dla poszczególnych zdarzeń, które Ci najbardziej odpowiadają.

Jako przedsiębiorca nie możesz sobie pozwolić na marnowanie czasu, który jest tak cenny. Stwierdzenie to okazują się prawdą także w kwestiach związanych z likwidacją szkody, która uniemożliwia Ci prowadzenie biznesu. Dotyczy to zarówno sytuacji, w której samodzielnie naprawiasz skutki powstałej szkody, jak i takiej, w której masz ubezpieczenie firmy. Łódź jest dość dużym miastem, więc znalezienie kogoś do naprawy maszyny lub zorganizowanie lokalu zastępczego dla firmy nie powinno stanowić problemu. Z drugiej strony, takie poszukiwania mogą zająć dużo czasu i nie zawsze zapewniają satysfakcjonujący rezultat. Jeśli masz ubezpieczenie mienia w LINK4, nie musisz się tym martwić. Likwidacja szkód to dobrze zorganizowany proces, który przebiega szybko i sprawnie – wszystko po to, aby umożliwić Ci jak najszybszy powrót do normalnej pracy.

Jako profesjonalista na pewno doceniasz możliwość współpracy z kimś, kto jest równie kompetentny, co Ty. W LINK4 masz do dyspozycji zespół wysoce wykwalifikowanych doradców, którzy zapewnią Ci fachowe wsparcie na każdym etapie – od wyboru i zakupu ubezpieczenia, aż po ewentualną likwidację szkody.

Ubezpieczenie firmy Łódź

Jak kupić ubezpieczenie dla firm? Łódź to miasto, w którym masz dużą swobodę w tym zakresie

Planujesz kupić ubezpieczenie dla firm? Łódź sprzyja przedsiębiorczym Polakom chcącym rozwijać własny biznes w tym mieście. Jeśli chcesz się na tym skupić i nie martwić się potencjalnymi problemami, które mogą wystąpić w przyszłości, zapewnij sobie spokój ducha, kupując ubezpieczenia mienia w LINK4. Zobacz, jakie produkty masz do wyboru i skontaktuj się z naszym doradcą – telefonicznie (668 444 444) lub mailowo (biznes@link4.pl)!

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia ubezpieczenia?

O konieczności okazania lub dostarczenia dokumentów dowiesz się podczas rozmowy z doradcą LINK4 lub agentem ubezpieczeniowym współpracującym z LINK4.

Czy mogę rozłożyć płatność składki na raty?

Zapytaj o taką możliwość doradcę LINK4 lub agenta ubezpieczeniowego współpracującego z LINK4 przed zawarciem umowy.

Co zrobić w przypadku wystąpienia szkody?

Szkodę należy zgłosić LINK4 w ciągu 3 dni od jej wystąpienia, a następnie postępować zgodnie z zaleceniami doradcy LINK4. Pamiętaj również o tym, żeby zabezpieczyć miejsc szkody w taki sposób, by ta nie mogła się pogłębiać.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21