Tania polisa OC Jaworzno – to musisz wiedzieć!

Szukasz taniego OC? Jaworzno to miasto, w którym mieszkasz? Skorzystaj z oferty LINK4. Jedna z tańszych  polis dla tego miasta to wydatek jedynie 329 złotych. Dla przykładu w Pułtusku czy Stalowej woli zapłacisz inną kwotę. Sprawdź, od czego uzależniona jest cena polisy i jak możesz ją zakupić.

Baner korzyści

Tanie OC – Jaworzno to jedno z miast w ofercie LINK4

Kończy Ci się ubezpieczenie samochodu? Jaworzno i okolice to lokalizacja, gdzie tania polisa kosztuje 329,75 złotych. To naprawdę atrakcyjna cena w województwie śląskim. Dla przykładu w Bytomiu, Rudzie Śląskiej czy Zabrzu zapłacisz inną kwotę. Musisz pamiętać o tym, że ubezpieczenie samochodu (Jaworzno i inne miasta) uzależnione jest również od marki samochodu, wieku oraz doświadczenia kierowcy.

Obrazek cta

OC Jaworzno – jaki jest koszt polisy?

W tym akapicie wyliczymy dla Ciebie korzystne ubezpieczenie OC. Jaworzno to miasto, które dziś bierzemy pod lupę. I właśnie tę lokalizację należy uwzględnić, podając jej kod pocztowy do polisy OC. Jaworzno leży w województwie śląskim. Jego kod pocztowy to 43-600.

Aby uzyskać polisę w kwocie 329 złotych, należy posiadać minimum 55 lat i mieć prawo jazdy przynajmniej od 1984 roku. OC dotyczy pojazdu Volkswagen Polo IV 1.2 (MR'05 Trendline) o pojemności 1198 m³ i mocy 44 KM. Samochód posiada kierownicę po lewej stronie, jest ubezpieczony w Polsce od 2017 roku, a jego deklarowany roczny przebieg wynosi maksymalnie 5 tysięcy kilometrów. 

Podając powyższe dane do kalkulatora, OC Jaworzno wyniosło 329 złotych. W tej cenie otrzymujesz również unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Pomoc drogowa dotrze do Ciebie średnio w około 30 minut, a samochód zastępczy zostanie przyznany Ci w razie wypadku lub kradzieży auta.

Ubezpieczenie OC – Jaworzno, a inne miasta w tym województwie

Zastanawiasz się, jak wysokie są ubezpieczenia OC AC? Jaworzno to miasto w województwie śląskim. Podobnie jak Zabrze, Pszczyna czy Mysłowice. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia dla wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Cena za ubezpieczenia samochodowe (Jaworzno i okolice) może być atrakcyjna i nie musi wiązać się z dużym wydatkiem.

Tanie OC w Jaworznie - Link4.pl

Co wpływa na ubezpieczenie samochodu? Jaworzno i okolice

Z pewnością zauważyłeś, że cena za ubezpieczenia samochodu (Jaworzno oraz inne miasta w Polsce) nie jest stałą wartością. Wpływa na nią wiele czynników takich jak wiek kierowcy, jego doświadczenie za kółkiem oraz marka pojazdu. Jest jeszcze jeden ważny element, a mianowicie liczba wypadków w danym rejonie. To również podnosi cenę za ubezpieczenia komunikacyjne. Jaworzno to miasto leżące w województwie śląskim. Tam, według statystyk policji dochodzi rocznie do 2203 wypadków.

Liczba wypadków samochodowych w województwie śląskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Tanie ubezpieczenia samochodowe – Jaworzno w ofercie LINK4

Chcesz kupić ubezpieczenie samochodu? Jaworzno to miasto, w którym zamieszkujesz? Skorzystaj z oferty LINK4. Wejdź na stronę internetową tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Właśnie tam znajduje się intuicyjny kalkulator. Wpisz do niego dane dotyczące Ciebie i Twojego pojazdu, a składka za OC zostanie obliczona w dosłownie kilka minut. A jeśli surfowanie po internecie nie jest Twoją mocną stroną, to zawsze możesz skontaktować się telefonicznie z doradcą lub odwiedzić stacjonarnie agenta. Oni również wyliczą dla Ciebie korzystne ubezpieczenie OC. Jaworzno, Bytom, Warszawa, Rzeszów czy Gdańsk – oferta LINK4 jest dostępna w całej Polsce. 

LINK4 otrzymało za swój pakiet OC pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej. Jego zakup gwarantuje Ci pomoc na drodze w wyniku niespodziewanych sytuacji losowych jak usterka czy stłuczka. W LINK4 możesz zakupić polisę już od 329 złotych.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17