Korzystne ubezpieczenie samochodu – Olkusz pod lupą

Planujesz wykupić ubezpieczenie samochodu? Olkusz to miasto, w którym mieszkasz? Chcesz wiedzieć, jak kształtują się ceny w okolicy i ile Ty zapłacisz za ubezpieczenie? Właśnie w tym celu powstał ten tekst. Odpowiemy w nim na te, a także znacznie więcej pytań.

Baner korzyści

Ubezpieczenie OC – Olkusz

Z tego artykułu dowiesz się także o tym, w jaki sposób możesz wykupić ubezpieczenie, a także, dlaczego posiadanie OC jest tak ważne i co wpływa na wysokość składki. Jeśli więc interesują Cię ubezpieczenia komunikacyjne, a Olkusz to miasto, w którym mieszkasz, to ten tekst jest właśnie dla Ciebie.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe – Olkusz a inne miasta

Lokalizacja, w jakiej się mieszka to jeden z czynników, który wpływa na wysokość składki za ubezpieczenie samochodu. Olkusz to miasto w województwie małopolskim, podobnie jak: Kraków, Nowy Sącz czy Bochnia. W każdym z tych miast zapłacisz inną cenę. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem. Co wpływa na cenę ubezpieczenia?

Wykupując ubezpieczenie OC, Olkusz, jak i każda inna lokalizacja mają wpływ na wysokość składki. Wszystko dlatego, że bierze się pod uwagę ilość samochodów zarejestrowanych w tej samej lokalizacji, ukształtowanie terenu, a także między innymi ilość wypadków. Oczywiście istotny będzie też wiek właściciela i jego staż jako kierowcy. Znaczenie ma także model samochodu. Koszt ubezpieczenia większych pojazdów, z mocniejszym silnikiem będzie wyższy niż tych o słabszej mocy.

Tanie OC w Olkuszu - Link4.pl

Ubezpieczenie samochodu – Olkusz, ile kosztuje?

W Olkuszu jedna z najniższych możliwych składek za ubezpieczenie wynosi 333,91 złotych. Oczywiście obowiązuje ona w bardzo konkretnym przypadku. Taką stawkę będzie płacić ktoś, kto ma 44 lata, ma prawo jazdy od 1994 roku i jest właścicielem samochodu marki Citroen, model C2 1.1 (MR'03 Advance) z roku 2007. Jego historia ubezpieczenia OC musi sięgać przynajmniej 5 lat, z czego od 2018 samochód powinien być ubezpieczony w Polsce.

To, że posiadanie polisy jest obowiązkowe, wie chyba każdy. Dzięki temu w sytuacji, w której doprowadzisz do wypadku, nie będziesz musiał pokrywać kosztów wyrządzonych szkód z własnej kieszeni. Jakie jeszcze daje korzyści ubezpieczenie OC? Olkusz leży w województwie małopolskim, w którym co roku ma miejsce ponad 2000 wypadków. Trzeba więc liczyć się z tym, że również Tobie może się on przydarzyć. Warto być na to przygotowanym, wykupując Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Co on daje?

Możesz liczyć na przyjazd pomocy drogowej nawet w ciągu 30 minut – taki jest średni czas potrzebny na jej dotarcie od zgłoszenia. Twój pojazd zostanie usprawniony na miejscu lub odholowany do nawet 100 km. W razie wypadku lub kradzieży pojazdu otrzymasz na 3 dni auto zastępcze. Możesz też liczyć na wymianę koła w sytuacji, gdy ulegnie ono uszkodzeniu, jeśli posiadasz zapasową oponę. Kolejna zaleta to uruchomienie silnika na miejscu, w razie rozładowania się akumulatora.

 

Liczba wypadków samochodowych w województwie małopolskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Ceny polis różnią się też w zależności od modelu i rocznika samochodu. Bardzo ważnym aspektem jest również wiek ubezpieczającego się oraz jego historia jako kierowcy. W przypadku kierowców, którzy jeżdżą bezwypadkowo, podstawową cenę polisy pomniejsza się o zniżkę w określonej wysokości.

Ubezpieczenia OC/AC – Olkusz, jak je wykupić i wyliczyć ich koszt?

Na stronie LINK4 znajdziesz specjalny kalkulator, w którym obliczysz, ile będzie Cię kosztować ubezpieczenie. Wystarczy, że podasz odpowiednie dane, a system pokaże Ci, wysokość składki, jaką będziesz musiał zapłacić. Przez Internet będziesz mógł też wykupić ubezpieczenia samochodowe. Olkusz to oczywiście miasto, w którym będziesz mógł też spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Jeśli natomiast wolisz wykupić polisę telefonicznie, to także jest taka możliwość. Po prostu zrobisz to tak, jak będzie Ci wygodnie.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe Olkusz – podsumowanie

Masz już chyba wszystkie najważniejsze informacje, jeśli chodzi o ubezpieczenie OC. Wiesz, że wysokość składki zależy między innymi od samochodu, jaki posiadasz, jak i miejsca zamieszkania. Wiesz, że składkę możesz wygodnie obliczyć w kalkulatorze na stronie LINK4. Na tej samej stronie możesz też zapoznać się z pełną ofertą ubezpieczeń, do czego zachęcamy.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17