Atrakcyjne OC w Słupcy – sprawdź!

Posiadasz samochód? Z pewnością dobrze wiesz, że musisz posiadać obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej czyli OC. Słupca to jedno z miast w Polsce, w którym kupisz polisę za 312 złotych. Przeczytaj i dowiedz się: co wpływa na cenę za ubezpieczenie OC oraz jak znaleźć atrakcyjną ofertę?

Baner korzyści

Tanie OC? Słupca i okolice – tam kupisz dobrą polisę

Chcesz dowiedzieć się, ile zapłacisz za ubezpieczenia komunikacyjne? Słupca – w tym mieście koszt polisy to wydatek 312 złotych na rok. Czy taka cena to dużo za ubezpieczenie OC? Słupca leży w województwie wielkopolskim. W pozostałych miastach w tym rejonie zapłacisz inną cenę. Na całkowity koszt ubezpieczenia wpływa wiek kierowcy, jego doświadczenie za kółkiem oraz model i marka samochodu.

Obrazek cta

OC Słupca – ile kosztuje korzystna polisa?

A teraz nadszedł czas, aby wyliczyć Ci atrakcyjne OC. Słupca – to miasto dzisiaj bierzemy pod lupę. I właśnie tam za polisę zapłacisz 312,36 zł. Jest to ubezpieczenie samochodu, które należy do jednego z tańszych. Słupca leży w województwie wielkopolskim. Kod pocztowy to 62-400. Te dane musisz podać podczas wyliczania kosztów polisy.

Kogo dotyczy powyższe ubezpieczenie samochodu? Słupca – jeśli mieszkasz w tym mieście i masz ukończony 60 rok życia oraz posiadasz prawo jazdy od 1980 roku – te warunki musisz spełnić. Kalkulacja dotyczy samochodu Kia Rio 1.2 (MR'12 L) z 2014 roku o pojemności 1248 m³ i 63 KM. Deklarowany roczny przebieg tego pojazdu to maksymalnie 10 tysięcy kilometrów, a samochód jest ubezpieczony w Polsce przynajmniej od 2015 roku i użytkowany jedynie w celach prywatnych. 

Co zawiera to ubezpieczenie OC? Słupca to miasto w ofercie LINK4. Decydując się na polisę od tego towarzystwa ubezpieczeniowego, zyskujesz pomoc drogową średnio w 30 minut od zgłoszenia, a także samochód zastępczy do 3 dni w razie kradzieży lub wypadku.

Ubezpieczenie samochodu – Słupca na tle innych miast

Chcesz wiedzieć, gdzie w województwie wielkopolskim możesz znaleźć w podobnej cenie ubezpieczenia OC AC? Słupca – w tym miasteczku polisa kosztuje 312,36 złotych. W Pile, Poznaniu czy Kaliszu zapłacisz inną kwotę. Ubezpieczenia samochodowe (Słupca oraz okolice) znajdziesz w LINK4. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem.Tanie OC w Słubcy - Link4.pl

Ubezpieczenie OC Słupca – co wpływa na cenę polisy?

Z pewnością zauważyłeś, że cena za ubezpieczenia samochodowe (Słupca i inne miasta) nie jest stała. Oprócz wieku i doświadczenia kierowcy oraz marki pojazdu równie ważne są statystyki policji dotyczące wypadków drogowych. Rocznie w województwie wielkopolskim dochodzi do 2409 groźnych wypadków na drogach. Wielkopolska i Mazowsze to liderzy w tym zestawieniu. Właśnie to wpływa na to, że w tych rejonach cena za polisę OC jest inna niż w przypadku innych lokalizacji.

Liczba wypadków samochodowych w województwie wielkopolskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Kup tanie ubezpieczenia samochodowe (Słupca i inne miasta w Polsce)

Kończy Ci się ubezpieczenie samochodu? Słupca, Poznań, czy Kalisz to jedno z miast, w którym mieszkasz? Nie czekaj, już dziś wejdź na stronę LINK4 i zapoznaj się z ofertą ich ubezpieczenia OC. Możesz skorzystać z kalkulatora, który automatycznie wyliczy dla Ciebie korzystny wariant polisy. A może wolisz kupić OC stacjonarnie? W takim razie odwiedź jednego ze słupeckich agentów ubezpieczeniowych. Oni także współpracują z LINK4.

LINK4 to zaufane towarzystwo ubezpieczeniowe z wieloletnim doświadczeniem. W ramach każdego pakietu OC oferuje unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Ten wariant otrzymał pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej. Warto się na niego zdecydować, zwłaszcza że kupując go przez internet, możesz otrzymać dodatkowe 7% zniżki.*

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17