Korzystne ubezpieczenie samochodu – Słupsk pod lupą

Każdy kierowca chce znaleźć dobre i stosunkowo tanie ubezpieczenie Kierowcy, wybierając ubezpieczenie komunikacyjne, biorą pod uwagę różne czynniki. Jednym z nich jest cena za OC. Słupsk jest jednak miastem, w którym można znaleźć korzystne oferty. Jedną z nich proponuje towarzystwo LINK4. Przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!OC. Nowy Sącz stwarza pod tym względem sporo możliwości. Jedną z nich jest oferta od LINK4. Towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje polisę w atrakcyjnej cenie. Dowiedz się więcej na ten temat!

Baner korzyści

Wiele osób szuka dobrego i w miarę taniego ubezpieczenia OC. Słupsk stwarza pod tym względem sporo możliwości. Działające na terenie miasta towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4, ma ofertę polisy już za 363,31 zł! Kto może z niej skorzystać? Jakie czynniki wpływają na cenę? Sprawdzisz to u nas!

Kierowcy, wybierając ubezpieczenie komunikacyjne, biorą pod uwagę różne czynniki. Jednym z nich jest cena za OC. Słupsk jest jednak miastem, w którym można znaleźć korzystne oferty. Jedną z nich proponuje towarzystwo LINK4. Przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!

Ile kosztuje OC w Słupsku?

Na samym początku warto się dowiedzieć, co konkretnie oddziałuje na cenę za OC. Słupsk jest jednym z największych miast województwa pomorskiego. Przez miejscowość przebiega też często uczęszczana trasa nad morze. O stawce polisy decyduje m.in. częstotliwość i ilość wypadków, a także liczba ofiar śmiertelnych  w regionie. Statystyki dla miasta wskazują, że zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku Słupsk ma wyniki lepsze niż średnia wojewódzka i krajowa. Jak wygląda przykładowa oferta OC w mieście?

Obrazek cta

Ubezpieczenie samochodu Słupsk – przykład klienta

Przedstawimy statystycznego klienta, który może liczyć na kompleksowe i atrakcyjne cenowo ubezpieczenie samochodu. Słupsk będzie miastem, w którym o ubezpieczenie stara się pan Tomasz. Ma 41 lat i ma prawo jazdy od 2001 roku. Użytkuje swój samochód od 6 lat, a auto jest ubezpieczone w Polsce od 2016 roku. Oprócz tego pan Tomasz korzysta z pojazdu wyłącznie prywatnie, jest też jedynym właścicielem. Może również pochwalić się 5-letnią historią ubezpieczeniową. Deklaruje, że autem nie przejedzie w ciągu roku więcej niż 5 tys. km.

Teraz powiemy, na jaki pojazd będzie kupowane ubezpieczenie samochodu. Słupsk jest miejscowością, po której pan Tomasz porusza się na co dzień autem Toyota Aygo 1.0 (MR’11 take up!) z 2015 roku. Pojazd ma nadwozie typu hatchback 5 i jest napędzany benzynowym silnikiem o pojemności 998 ccm, który generuje moc 51 KW.

Warto też zwrócić uwagę na sposób, w jaki Pan Tomek dokona płatności za ubezpieczenie samochodu. Słupsk to miasto, którego mieszkańcy mogą uiścić opłatę przelewem online. Decydując się na takie rozwiązanie, LINK4 może naliczyć 7-procentową obniżkę. W takim przypadku całkowita cena za polisę OC wyniesie 363,31 zł.

Ubezpieczenie OC Słupsk dla młodych kierowców

Należy też wspomnieć o tym, ile młodzi kierowcy zapłacą za ubezpieczenie OC. Słupsk to miasto, które pozwala im znaleźć ubezpieczenie komunikacyjne w atrakcyjnej cenie. W tym celu mogą skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem. Ubezpieczenie samochodu przez młodego kierowcę nie musi być drogie. Wystarczy zapoznać się z ofertą LINK4. 

Co zawiera polisa ubezpieczeniowa od LINK4?

Z jakich usług mogą skorzystać osoby decydujące się na ofertę LINK4 – ubezpieczenie OC? Słupsk to miejscowość, której mieszkańcy po wykupieniu tego pakietu, mają dostęp do unikalnego Programu Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Dodatkowym uzupełnieniem jest pomoc informacyjna 24h/ na dobę.

Słupsk na tle innych miast

Jak w porównaniu z innymi miejscowościami prezentują się lokalne ubezpieczenia samochodowe? Słupsk charakteryzować będzie inna cena niż w przypadku pozostałych miast województwa pomorskiego. Mieszkańcy: Gdańska, Gdyni czy Tczewa zapłacą inną kwotę, niż stawka wyliczona dla Słupska. Niezależnie od miasta, które Cię interesuje, warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem.

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Słupsku?

Na cenę polisy ma wpływ wiek i doświadczenie kierowcy, a także marka samochodu i moc silnika, którym się porusza. Oprócz tych kwestii duże znaczenie ma także ilość wypadków, także tych śmiertelnych w okolicy miejscowości, gdzie są sprzedawane ubezpieczenia samochodowe. Słupsk w pierwszym przypadku ma wyniki lepsze niż średnia województwa i nieco gorsze niż mediana krajowa. Z kolei w kwestii zgonów, Słupsk wyróżnia się niską częstotliwością występowania tego typu zdarzeń.

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Słupsku?

Jest kilka sposobów na to, żeby kupić dobre i atrakcyjne cenowo ubezpieczenie OC AC. Słupsk to miasto, gdzie możesz znaleźć agentów współpracujących z LINK4. Zainteresowani ofertą towarzystwa mogą też dowiedzieć się więcej na infolinii firmy. Wystarczy zadzwonić pod numer: (22) 444 44 44.

Obrazek cta

Istnieje też inny sposób, aby wykupić ubezpieczenia komunikacyjne. Słupsk jest miejscowością, której mieszkańcy mogą skorzystać z praktycznego kalkulatora online LINK4. Po wpisaniu wymaganych danych wyszukiwarka wskaże korzystną i dobrze dopasowaną ofertę.

Ubezpieczenia samochodowe Słupsk od LINK4 – czy warto?

Za tym, żeby kupić polisę od LINK4, przemawia nie tylko bogaty pakiet usług i atrakcyjna cena, ale także dobre oceny specjalistów. Towarzystwo zajęło pierwsze miejsce w rankingu „Gazety Bankowej” w zestawieniu najlepszych pakietów OC. LINK4 wyprzedziło w nim największe firmy działające na terenie naszego kraju. Ze względu na jakość usług i zawartość pakietu OC, warto zdecydować się na polisę od LINK4.

Obrazek nagrody

 

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17