Atrakcyjne ubezpieczenie samochodu – Suwałki pod lupą

Posiadasz samochód? Zgodnie z prawem musisz wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. Suwałki to jedno z miast, w którym nabędziesz tanie ubezpieczenie komunikacyjne. Ceny zaczynają się już od 456,36 zł.

Baner korzyści

W tym artykule dowiesz się, ile kosztują ubezpieczenia komunikacyjne. Suwałki to miasto, na którym się skupiliśmy. Jak wspomnieliśmy na wstępie,  polisa OC kosztuje tutaj 456,36 zł. Zastanawiasz się, jak kształtuje się cena w innych miastach za ubezpieczenie OC? Suwałki leżą w województwie podlaskim, jednak ceny polis w poszczególnych miastach tego województwa będą się różnić.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC? Suwałki – poznaj dokładną cenę

Teraz wyliczymy dla Ciebie najtańsze (jakie możemy zaproponować dla Ciebie w LINK4) ubezpieczenie samochodu. Suwałki – to miasto, które w tym przypadku bierzemy pod lupę. Jakie parametry mają wpływ na kalkulację? Na jakiej podstawie obliczana jest cena za ubezpieczenie OC? Suwałki – w kalkulatorze wpisujemy to miasto. Następnie podajemy jego kod pocztowy, czyli 16-400. 

Obrazek cta

Najtańsza polisa OC obliczana jest dla Polaka w wieku 44 lat, który uzyskał prawo jazdy w 1996 roku, a żaden ze współwłaścicieli i użytkowników pojazdu nie ma mniej niż 24 lat. Do porównania wpisaliśmy markę samochodu Fiat Seicento 0.9 (Kat. S) z roku 1999. Ma on typ nadwozia hatchback i pojemność silnika 899 cm3.

Co jeszcze wpływa na ubezpieczenie OC – Suwałki? Kolejnym parametrem jest deklarowany przebieg. W przypadku wspomnianej polisy jest on mniejszy niż 5 tysięcy kilometrów rocznie. Użytkowanie pojazdu jest wyłącznie prywatne. Podając te dane, ubezpieczenie OC Suwałki wyniosło 456,36 zł.

Co zyskujesz, wybierając w LINK4 ubezpieczenie OC? Suwałki i okolice, a może inne miasta – pomoc drogowa w razie awarii samochodu dojedzie do Ciebie w średnio 30 minut od zgłoszenia. Usprawnią oni Twój pojazd na miejscu wypadku lub odholują do 100 km. Pomoc informacyjna czeka na Ciebie do 24 h na dobę. A w razie wypadku lub kradzieży dostaniesz samochód zastępczy na okres do 3 dni.

Ubezpieczenia samochodowe – Suwałki na tle innych miast

Jak wyglądają ubezpieczenia OC AC Suwałki na tle innych miejscowości w tym obszarze? Cena składki zależy od wielu czynników i w poszczególnych miastach województwa podlaskiego będzie się od siebie różnić. Osoby zamieszkujące takie miejscowości, jak Hajnówka, Łomża czy Siemiatycze zapłacą inną stawkę za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Tanie OC w Suwałkach - Link4.pl

OC Suwałki – co wpływa na ceny ubezpieczenia?

Zastanawiasz się, co wpływa na pełną kwotę za ubezpieczenie OC? Suwałki to miasto w województwie podlaskim. I to właśnie w tym rejonie kierowcy powodują najmniej wypadków drogowych. Ich liczba nie przekracza 500 zdarzeń. Właśnie ten parametr może wpłynąć na to, że ubezpieczenia samochodowe (Suwałki i najbliższe okolice) będą tańsze niż w innych miejscach. Rekordzistą wypadków jest województwo mazowieckie, następnie wielkopolskie, a na trzecim miejscu plasuje się województwo łódzkie.

Liczba wypadków samochodowych w województwie podlaskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie samochodu Suwałki?

Chcesz wiedzieć, jak kupić tanie ubezpieczenie samochodu? Suwałki i okolice – jeśli mieszkasz w tych rejonach, możesz odwiedzić agenta współpracującego z LINK4, który znajdzie dla Ciebie korzystną polisę. Możesz również skontaktować się telefonicznie z naszym doradcą. A może wolałbyś to zrobić przez Internet? Tak również zakupisz ubezpieczenia samochodowe.

Suwałki – to miasto wpisujesz do kalkulatora dostępnego na stronie internetowej LINK4, a następnie podajesz swoje podstawowe dane oraz markę pojazdu. Po wypełnieniu wszystkich rubryk zostanie Ci wyświetlona kwota za pełne ubezpieczenie OC. Suwałki oraz okoliczne miejscowości – wszystkich tam mieszkających zachęcamy do zapoznania się z ofertą LINK4. Sprawdź również inne ubezpieczenia w LINK4. Zostaw swój numer telefonu na stronie, a agenci wyliczą Ci polisę OC z atrakcyjną ceną.

Obrazek cta

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17