Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Kup ubezpieczenie na wyjazd do Bośni i Hercegowiny w LINK4. Zakres ochrony dostosowany do Twoich potrzeb. Sprawdź!

Czas czytania: 3 min. 24 sek.

Ubezpieczenie na wyjazd do Bośni i Hercegowiny – ile kosztuje i jaki ma zakres ochrony?

Bośnia i Hercegowina to atrakcyjny, ale wciąż nieodkryty przez turystów klejnot Bałkanów. Przyciąga malowniczymi krajobrazami, sielskimi miasteczkami i wyjątkowymi zabytkami. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy kąpieli w ciepłym morzu, jak i fani szusowania po zaśnieżonych stokach. Planując wakacje, wykup wcześniej ubezpieczenie podróżne. Bośnia i Hercegowina to bezpieczny kraj, ale również tutaj mogą przydarzyć się wypadki, nagłe zachorowania i inne nieprzewidziane sytuacje.

Kraj w kształcie serca – w ten sposób Bośnia i Hercegowina promuje się na świecie. Słusznie, bowiem dzięki licznym atrakcjom i zabytkom z pewnością znajdzie swoje miejsce w sercach wielu turystów. Aby w pełni cieszyć się pobytem, kup ubezpieczenie na wyjazd do Bośni i Hercegowiny w LINK4. Dostosowana do Twoich potrzeb polisa pomoże Ci w razie nieprzyjemnych zdarzeń. Nie ryzykuj i wykup ubezpieczenie w LINK4! Sprawdź, ile kosztuje, jaką ochronę zapewnia i jakie ubezpieczenie turystyczne do Bośni i Hercegowiny wybrać.

ubezpieczenie turystyczne - zakres

Ubezpieczenie turystyczne Bośnia i Hercegowina – Twój niezbędnik w podróży

Planując urlop w tym pięknym kraju, zawczasu wykup ubezpieczenie wakacyjne. Bośnia i Hercegowina to fascynująca destynacja – dobra polisa pozwoli Ci w pełni cieszyć się licznymi atrakcjami, bez obaw o finansowe skutki wypadków czy nagłej choroby. A atrakcji jest tu wiele! Wybierając się na wakacje, koniecznie odwiedź urocze, historyczne miasteczka z mnóstwem zabytków: Mostar, Blagaj, Počitelj, Visoko, Višegrad i Jajce. Wybierz się do Sarajewa, rozwijającej się stolicy kraju, w której wciąż widoczne są ślady po wojnie domowej w Jugosławii – na wielu elewacjach domów wciąż widoczne są ślady po kulach. Odwiedź też Medjugorje – niewielkie miasteczko ważne dla katolików, w którym w 1981 roku miało dojść do objawień maryjnych.

Twoim celem podróży jest Bośnia i Hercegowina? Ubezpieczenie turystyczne to tylko jedna z wielu kwestii, o której powinieneś pamiętać. Granicę kraju możesz przekroczyć, korzystając z paszportu, paszportu tymczasowego albo dowodu osobistego. Zwróć uwagę, aby dokument był ważny przynajmniej 3 miesiące od dnia wjazdu. Na pobyt do 90 dni w okresie 180-dniowym nie musisz wyrabiać wizy. Jeśli wybierasz się w podróż samochodem, pamiętaj o zabraniu dowodu rejestracyjnego i Zielonej Karty. Nie musisz natomiast posiadać międzynarodowego prawa jazdy, choć na wszelki wypadek warto je zabrać. Walutą obowiązującą w Bośni i Hercegowinie jest marka zamienna (BAM), choć często można płacić również w euro. W większych miastach znajdują się bankomaty, a płatności kartą są coraz powszechniejsze.

Podróżowanie po kraju jest bezpieczne. Pamiętaj jednak o kilku zasadach. Przede wszystkim pilnuj bagażu podręcznego i wystrzegaj się noszenia przy sobie wartościowych, niezabezpieczonych przedmiotów, zwłaszcza w najbardziej uczęszczanych przez turystów miejscach. Nie pozostawiaj w samochodzie sprzętu elektronicznego i bagażu na długi czas. Nie zaleca się też samodzielnego podróżowania po drogach rzadko uczęszczanych, nieoznakowanych i nieutwardzonych, a także górach i lasach ze względu na ryzyko natrafienia na nierozbrojone miny i niewypały. Poruszaj się tylko po wyznaczonych szlakach i z miejscowym przewodnikiem.

Ubezpieczenie turystyczne Bośnia i Hercegowina

Jakie ubezpieczenie turystyczne do Bośni i Hercegowiny jest najlepsze dla Ciebie?

Niezależnie od tego, jak długi pobyt planujesz, przyda Ci się ubezpieczenie turystyczne. Bośnia i Hercegowina to kraj, w którym nie obowiązuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ. Dlatego ubezpieczenie turystyczne do Bośni i Hercegowiny jest zalecane – polisa pokryje koszty hospitalizacji, leczenia czy transportu medycznego w razie wypadku bądź nagłego zachorowania.

Gdzie najlepiej kupić ubezpieczenie podróżne? Bośnia i Hercegowina – przed wyjazdem do tego kraju ubezpieczysz się w LINK4. Polisę możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb i celu podróży. W razie problemów LINK4 zapewnia wsparcie medyczne i pokrycie kosztów leczenia. Ochrona, oprócz standardowego zakresu, może obejmować też dodatkowe opcje, takie jak uprawianie sportów ekstremalnych, ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego, NNW, OC w życiu prywatnym czy ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu.

Na to, ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd do Bośni i Hercegowiny, wpływa kilka czynników. Wysokość składki zależy m.in. od wariantu, jaki wybierzesz, okresu i zakresu ochrony, liczby ubezpieczonych osób i kwot poszczególnych sum ubezpieczenia. Skorzystaj z kalkulatora LINK4 i sprawdź koszt składki za ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb i podróży.

Ubezpieczenie podróżne Bośnia i Hercegowina – spokojna głowa i bezpieczne wakacje

Skręcona kostka, złamana ręka, udar cieplny czy kradzież plecaka – to zaledwie kilka z nieprzewidzianych zdarzeń, które niestety mogą zdarzyć się na wakacjach. Ubezpieczenie na podróż do Bośni i Hercegowiny pomoże Ci w wielu sytuacjach, abyś znów mógł cieszyć się urlopem, bez martwienia się o opłaty za leczenie i hospitalizację. A te mogą być wysokie. Wizyta u lekarza kosztuje ok. 15-25 EUR, a wszelkiego rodzaju zabiegi, badania czy pobyt w szpitalu to dodatkowe, znacznie wyższe koszty. Świadczenia niezbędne w razie poważnego uszczerbku na zdrowiu czy wypadku to wydatki wynoszące przynajmniej kilka tysięcy złotych.

Kup ubezpieczenie na wyjazd do Bośni i Hercegowiny w LINK4 – szybko i wygodnie!

Kup zatem ubezpieczenie turystyczne do Bośni i Hercegowiny i korzystaj z wakacji, bez stresu i obaw o dodatkowe koszty. W LINK4 zrobisz to szybko i wygodnie – wystarczy, że wypełnisz formularz online. Możesz również skontaktować się z doradcą, dzwoniąc pod numer 22 444 44 23, lub spotkać osobiście z agentem współpracującym z LINK4.

Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie turystyczne, Bośnia i Hercegowina nie jest jednak Twoją jedyną wakacyjną destynacją, zapoznaj się z innymi produktami ubezpieczeniowymi LINK4. Oferujemy polisy komunikacyjne obowiązkowe i dobrowolne, podróżne, a także ubezpieczenia nieruchomości i biznesu. Sprawdź!

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21