Koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku.

Assistance, OC w życiu prywatnym, NNW.

Możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka, jak np. uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Image
Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie Podróżne - Podróże Biznesowe

Podróżujesz w celach biznesowych? Zobacz, dlaczego warto ubezpieczyć się w LINK4!

Kompleksowe ubezpieczenie turystyczne

Image
lokalizacja

W trakcie podróży służbowej może dojść do nagłego wypadku czy zachorowania. Aby nie płacić z własnej kieszeni za badania, konsultacje lekarskie czy nawet leki – postaw na ubezpieczenie w LINK4.

Oblicz składkę

Wsparcie w wielu sytuacjach

Image
ubezpieczenie

Delegacja, szkolenie, ważna konferencja czy spotkanie z kontrahentem to tylko niektóre z sytuacji, w których możesz liczyć na wsparcie w ramach ubezpieczenia w LINK4.

Oblicz składkę

Kup ubezpieczenie online

Image
online

Ubezpieczenie podróży służbowej obejmuje koszty leczenia, Assistance, OC w życiu prywatnym oraz NNW. Jest dopasowane do potrzeb pracownika, który przebywa za granicą w ramach swoich obowiązków.

Oblicz składkę

Podczas każdej podróży chroń to, co masz najważniejsze, czyli zdrowie i bagaż – wybierz ubezpieczenie w LINK4

Kiedy nagle zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi, konieczna będzie pomoc medyczna. Aby nie płacić z własnej kieszeni za leczenie i badania, wybierz ubezpieczenie w podróży służbowej zagranicznej. W LINK4 wypłacamy również odszkodowanie w razie zgubienia lub kradzieży cennego bagażu. Zobacz już dziś, ile kosztuje ubezpieczenie w LINK4.

Na czym polega ubezpieczenie podróży służbowej?

 • Pokrycie kosztów leczenia

To ubezpieczenie kosztów leczenia oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Oznacza kompleksowe wsparcie finansowe, które trzeba przeznaczyć na badania, zabiegi ambulatoryjne, wizyty u specjalisty, lekarstwa, a nawet środki opatrunkowe.

 • Ubezpieczenie bagażu

W podróży służbowej nietrudno o chwilę nieuwagi. W tym czasie może dojść do kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia bagażu przez przewoźnika. Zabezpiecz się przed skutkami takich zdarzeń, wybierając kompleksowe ubezpieczenie.

 • Odwołanie wyjazdu

Wyjazd miał trwać dłużej niż dwa dni, był organizowany przez pośrednika i nie możesz brać w nim udziału z ważnych przyczyn osobistych, np. zachorowania czy wypadku? W LINk4 pokryjemy także koszty związane z odwołaniem.

 • Ochrona samochodu

Jeśli wybierasz się w podróż własnym autem, możesz liczyć na krótkoterminowe Auto Assistance. To dodatkowa pomoc podczas nagłej awarii, wypadku czy kradzieży samochodu.

Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

Oblicz składkę

Przykładowe ceny za ubezpieczenie pracownika w podróży służbowej w LINK4

Maciej jest pracownikiem korporacji, często wyjeżdża na służbowe konferencje oraz szkolenia. Za trzydniowe ubezpieczenie zapłacił 50 złotych.

W ramach swoich obowiązków Anna co miesiąc wyjeżdża na kilka dni do Niemiec. Wybrała ubezpieczenie w podróży służbowej, które obejmuje nie tylko koszty leczenia, ale także Auto Assistance. Za ostatnią polisę zapłaciła 75 złotych.

 • Image
  man
  Pan Maciej
 • Image
  zarząd
  Pani Anna
Ikona ostrzeżenia

*Przedstawione dane zostały pozyskane z kalkulacji przeprowadzonych przez LINK4.

  Jakie rozszerzenia możesz wybrać do swojego ubezpieczenia?

   Najczęściej zadawane pytania.

   Czym różni się ubezpieczenie podróży służbowej od polisy turystycznej?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie podróży służbowej dotyczy tylko wyjazdów zleconych przez pracodawcę. Czyli wszelkiego rodzaju delegacji, szkoleń, konferencji oraz innych wyjazdów związanych z pełnieniem obowiązków służbowych. W ten sposób pracownik może zabezpieczyć się na wypadek wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Z kolei polisa turystyczna dotyczy wyjazdów prywatnych.

   Ile kosztuje ubezpieczenie pracownika na czas podróży służbowej?

   Obrazek strzałka w dół

   Koszt takie ubezpieczenia dla każdego pracownika może być inny. Uzależnione jest to od wielu czynników, takich jak suma ubezpieczenia, zawód wykonywany przez ubezpieczonego lub jego wiek. W związku z tym, że jest to polisa krótkoterminowa, ostateczny koszt nie jest wysoki, a ubezpieczenie może ochronić przed dużymi nakładami finansowymi.

   Kiedy przydatne będzie ubezpieczenie w podróży służbowej zagranicznej?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie podróży służbowej w LINK4 to polisa przydatna w wielu przypadkach. A zwłaszcza wtedy, gdy w trakcie zagranicznego wyjazdu służbowego rozchorujesz się lub ulegniesz wypadkowi i konieczne będzie leczenie czy zakup leków. Możesz rozszerzyć zakres ubezpieczenia o pracę fizyczną (biurowa jest zawarta w standardowym ubezpieczeniu), ale ochroną nie jest objęty np. powierzony przez pracodawcę sprzęt.

   Czy ubezpieczenie pracownika podczas delegacji zagranicznej można zaliczyć do kosztów przychodu?

   Obrazek strzałka w dół

   Tak, ubezpieczenie pracownika podczas delegacji zagranicznej można zaliczyć do kosztów przychodu, jednak dotyczy to sytuacji, gdy to pracodawca zapewnia takie ubezpieczenie. Zabezpiecza on w ten sposób de facto majątek firmy przed ewentualnymi wydatkami związanymi z leczeniem lub usuwaniem skutków wypadku. Dlatego też zakup takiej polisy może zostać zaliczony do kosztów przychodu, a urząd skarbowy uzna to za prawidłowe i zgodne z prawem działanie.

   Od czego zależy cena ubezpieczenia pracownika na czas podróży służbowej?

   Obrazek strzałka w dół

   Na ostateczną kwotę, jaką trzeba zapłacić za ubezpieczenie pracownika w podróży służbowej, ma wpływ wiele czynników. Pod uwagę brane są m.in. charakter pracy, miejsce, do którego udaje się pracownik, zakres ochrony, wybrane kwoty ubezpieczenia. Do polisy można dołączyć także dodatkową ochronę, np. na czas uprawiania sportów wysokiego ryzyka. Ubezpieczenie Podróże dostępne w LINK4.

   Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.

   Podróże biznesowe

   Jeśli wyjeżdżasz za zagranicę w celach biznesowych, zadbaj o kompleksowe ubezpieczenie turystyczne. Chroń swoje zdrowie oraz bagaż, który ze sobą zabierasz.

   Obrazek strzałka w dół

   Koszty leczenia i hospitalizacji  OCHRONA FINANSOWA I POKRYCIE KOSZTÓW LECZENIA

   Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie kosztów leczenia z pomocą assistance zagwarantuje Ci wypłatę świadczenia za uszczerbek na zdrowiu i opłacenie niezbędnego leczenia w szpitalu.

   Pokrywamy koszty, m.in.:

   • badań i zabiegów ambulatoryjnych,
   • konsultacji lekarskich z dojazdem lekarza do miejsca zakwaterowania osoby ubezpieczonej, jeżeli jej stan zdrowia tego wymaga,
   • zakupu lekarstw i środków opatrunkowych.

    

   ubezpieczenie bagażu podręcznego i samochodu  UBEZPIECZENIE BAGAŻU I SAMOCHODU

   Dzięki ubezpieczeniu bagażu podręcznego otrzymasz odszkodowanie, jeśli:

   • bagaż zostanie skradziony lub uszkodzony w wyniku kradzieży z włamaniem,
   • bagaż zostanie zgubiony, uszkodzony lub zniszczony, kiedy będzie znajdował się pod opieką przewoźnika,
   • utrata bagażu nastąpi w wyniku akcji ratowniczej.

   Jeśli zamierzasz podróżować własnym samochodem, ubezpieczenie możesz rozszerzyć o krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance.

    

   Odwołanie wyjazdu w ostatniej chwili  ODWOŁANIE WYJAZDU W OSTATNIEJ CHWILI 

   Zwrócimy poniesione koszty w przypadku odwołania wykupionego wyjazdu, jeśli wyjazd ten został zorganizowany przez pośrednika i miał trwać minimum dwa dni.

   Pokryjemy koszty odwołanego wyjazdu, jeżeli będzie on niemożliwy z powodu:

   • nagłego zachorowania, 
   • nieszczęśliwego wypadku,
   • zdarzenia losowego w Twoim miejscu zamieszkania,
   • zwolnienia z pracy czy nieudzieleniem urlopu, 
   • zmiany planów związanej z obowiązkiem stawienia się w sądzie,

   Sprawdź także:

   Aktualności i blog

   Zdjęcie artykułu
   Akcja oddawania krwi LINK4 i Adgar Poland

   Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

   lub zadzwoń

   (22) 444 44 23

   pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17