Ubezpieczenie turystyczne - Sporty letnie

  • Koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku.
  • Assistance, OC w życiu prywatnym, NNW.
  • Możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka, jak np. uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Sprawdź: Kalkulator Podróż


Surfujesz lub amatorsko uprawiasz windsurfing? Przepadasz za wioślarstwem, a może nie możesz doczekać się spływu kajakowego? Pamiętaj, że każdy sport wiąże się z ryzykiem wypadku.

Zainwestuj w ubezpieczenie turystyczne z ryzykiem amatorskiego uprawiania sportów letnich. Dzięki polisie w razie kontuzji lub wypadku skorzystasz z naszej ochrony finansowej i unikniesz dodatkowych wydatków.

Ubezpieczenie obejmuje uprawianie za granicą sportów takich jak:

  • surfing,
  • windsurfing, 
  • wioślarstwo,
  • kajakarstwo,

 

Koszty leczenia i hospitalizacji   POKRYCIE KOSZTÓW LECZENIA

Pokryjemy koszty niezbędnego leczenia i hospitalizacji, a także transportu do Polski, jeżeli Twój stan zdrowia wymagać będzie powrotu do kraju. Jeśli natomiast Twoja hospitalizacja będzie się przedłużać, opłacimy koszty zakwaterowania osoby towarzyszącej w wysokości do 100 Euro za dobę, nawet na 7 dni.


ubezpieczenie sprzętu sportowego oraz bagażu podręcznego   OCHRONA SPRZETU SPORTOWEGO ORAZ BAGAŻU

W ramach naszego ubezpieczenia zwrócimy pieniądze za zakup niezbędnych środków higieny osobistej i żywności, jeśli z przyczyn niezależnych opóźnienie w dostarczeniu bagażu podróżnego przekroczy 6h. Skorzystaj także z dodatkowego ubezpieczenia sprzętu sportowego –specjalistycznej odzieży i obuwia sportowego oraz osprzętu i ekwipunku. Natomiast dodatkowe ubezpieczenie bagażu zagwarantuje wypłatę odszkodowania, jeżeli stracisz bagaż w wyniku kradzieży z włamaniem, rozboju lub niewłaściwego przechowywania go przez przewoźnika.


ubezpieczenie sportów ekstremalnych  ADREALINA I EKSTREMALNE WYZWANIA

Mamy dla Ciebie rozszerzoną ofertę! Sprawdź nasze ubezpieczenie podróżne w wersji rozszerzonej dla osób uprawiających sporty ekstremalne

 

Skorzystaj z kalkulatora online
Kalkulator online

 

Ubezpieczenia turystyczne