Twoje mienie jest chronione od wszelkich ryzyk z wyłączeniem tych wyraźnie określonych w OWU

Ponosimy również odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez "dzikie" zwierzęta

Obejmujemy ochroną ryzyko graffiti na ścianach ubezpieczonego domu jednorodzinnego lub np. na drzwiach mieszkania

ilustracje_FHH_ubezp_domu_od_wszelkiego_ryzyka

Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie domu All Risk w LINK4?

Ubezpiecz dom lub mieszkanie od ryzyk

Image
ikony_na_podstrony_ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka_dom tarcza

W LINK4 zadbamy o Twoje bezpieczeństwo. Nasza polisa chroni Twoje mienie przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych, dając Ci spokój. Chcemy być jak najbardziej transparentni — dlatego wszystkie wyjątki i wyłączenia odpowiedzialności zostały opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na naszej stronie. Dbaj o swoje mienie i finanse z LINK4.

Oblicz składkę

Skontaktuj się z LINK4 przez Internet

Image
ikony_na_podstrony_ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka_www

W LINK4 kupisz ubezpieczenie domu All Risk bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z naszego Kalkulatora online, oblicz składkę i sfinalizuj zakup. Ułatwiamy proces, by Twoje mienie było skutecznie chronione. Wybierz interesujący Cię wariant ochrony. Sprawdź ofertę już teraz na naszej stronie i zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu.

Oblicz składkę

Chroń wszystko: od murów po meble

Image
ikony_na_podstrony_ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka_wnętrze

W LINK4 oferujemy ubezpieczenie dla każdego typu lokalu — czy to mieszkanie, elegancki apartament czy dom z dodatkowymi pomieszczeniami. Nasza polisa zabezpiecza finansowo zarówno fundamenty budynku, jak i Twoje cenne mienie. Bez względu na rodzaj nieruchomości, dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa. 

Oblicz składkę

Uzyskaj wsparcie po wystąpieniu szkody

Pożar, powódź, czy kradzież z włamaniem mogą nieść za sobą przykre konsekwencje i dużo nakładu pracy ze strony właścicieli. Ubezpieczenie w LINK4 pomoże Ci opłacić akcje ratownicze, lokal zastępczy, a nawet sprzątanie. Wybierz ubezpieczenie domu All Risk i nie martw się o skutki zdarzeń losowych.

Ubezpieczenie domu All Risk w LINK4 ma szeroki zakres ochrony.** Przed zakupem sprawdź, czy obejmuje dane zdarzenie losowe. Polisa ubezpieczeniowa mieszkania chroni Twój budżet w razie konieczności poniesienia kosztów za zniszczenia spowodowane siłami natury. Obejmuje też szkody wyrządzone przez osoby trzecie takie jak wandalizm. Zapewnij sobie spokój i nie zastanawiaj się nad tym, co będzie jutro.

**poza wyłączeniami wyraźnie określonymi w OWU

Co dokładnie obejmuje ubezpieczenie domu All Risk?

 • Zdarzenia losowe

Polisa ubezpieczeniowa mieszkania od wszystkich ryzyk to pewność, że wybierasz szeroki zakres ochrony. Twoje mieszkanie będzie dzięki niemu chronione m.in. od pożaru, silnego wiatru czy wandalizmu. 

 • Pożar, zalanie, przepięcie

Na niektóre sytuacje nie masz wpływu, dlatego w LINK4 możesz liczyć na pomoc dotyczącą skutków działania wody, prądu czy nawet ognia. Z polisą All Risk otrzymasz realną pomoc w postaci odszkodowania. 

 • Wsparcie w wypadku wandalizmu

Polisa obejmuje nie tylko zdarzenia losowe, ale także szkody wyrządzone przez osoby trzecie. Wandalizm, np. w postaci graffiti to zdarzenie, które niesie za sobą duże zniszczenia i szkody finansowe. Dlatego ubezpieczenie All Risk zapewnia wsparcie w tej nieprzyjemnej sytuacji.

 • Pomoc po wystąpieniu szkody

Nagły pożar czy zalanie mogą spowodować, że z dnia na dzień zostaniesz bez dachu nad głową. Wtedy przyda się wsparcie w postaci zorganizowania lokalu zastępczego, czy wypłaty odszkodowania, które pomoże doprowadzić nieruchomości do porządku. Na taką pomoc także możesz liczyć z ubezpieczeniem All Risk w LINK4. 
 

Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

Oblicz składkę

Przykładowa kalkulacja ubezpieczenia domu w LINK4

Pani Weronika z Poznania zapłaciła 700 zł za ubezpieczenie swojej kawalerki w Poznaniu w formule All Risk.

Państwo Kowalscy ubezpieczyli swój dom jednorodzinny pod Warszawą wraz z elementami stałymi, pomieszczeniami gospodarczymi i wyposażeniem za 700 zł w LINK4.*

 • Image
  Kobieta

  Kawalerka,

  Poznań

 • Image
  Kobieta

  Dom

  pod Warszawą

Ikona ostrzeżenia

*Przedstawione dane zostały pozyskane z kalkulacji przeprowadzonych przez LINK4.

  Jakie inne opcje masz w LINK4?

  • Home Assistance, to bardzo wygodne rozwiązanie, które zabezpieczy Ciebie i Twój dom na wypadek różnych zdarzeń losowych. Podczas pożaru czy zalania potrzebne jest nie tylko odszkodowania, ale i bieżące wsparcie. Różnego rodzaju usterki również wymagają sprawnej interwencji.

  • Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, które chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim przez Ciebie, a także Twoje dziecko lub zwierzę domowe.

  • Przedmiotem tej polisy jest ochrona prawnych interesów Ubezpieczającego, związanych z czynnościami życia prywatnego. W ramach ubezpieczenia pomocy prawnej LINK4 zapewnia Ubezpieczającemu możliwość skorzystania z usług prawnych oraz pokrycie ich kosztów w przypadku wystąpienia wypadku ubezpieczeniowego.

   Najczęściej zadawane pytania.

   Jakich szkód nie obejmuje ubezpieczenie mieszkania all risk?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie mieszkania all risk w LINK4 nie obejmuje szkód, które zostały wyrządzone przez zwierzęta należące do Ubezpieczającego lub domowników, a także tych wynikających z korozji, erozji, kawitacji, procesów oksydacyjnych lub osadzania się kamienia kotłowego. Wyłączenia dotyczą szkód powstałych wskutek braku dostawy lub dostawy o niewłaściwych parametrach wody, gazu, elektryczności, energii lub paliwa. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy dostawa o niewłaściwych parametrach spowoduje zalanie, przepięcie, eksplozję, pożar, pękanie mrozowe. Wyłączone są także szkody powstałe wskutek kradzieży zwykłej. Szczegóły sprawdzisz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

   Do kogo skierowane jest ubezpieczenie domu – wariant od wszystkich ryzyk?

   Obrazek strzałka w dół

   Polisa ta skierowana jest do osób, które chcą zabezpieczyć swój dom na wypadek każdej ewentualności. Objęte ochroną są nawet sytuacje, które nie są brane pod uwagę w tradycyjnych ubezpieczeniach nieruchomości. Przykładem są tu szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta.

   Dlatego, jeśli mieszkasz w okolicy często nawiedzanej przez dziki, kuny czy też wilki, warto dodatkowo się zabezpieczyć. Natomiast jeśli mieszkasz w bloku i obawiasz się zalania mieszkania przez sąsiadów z góry lub uszkodzenia sprzętów przechowywanych w piwnicy, także powinieneś wykupić ubezpieczenie domu lub mieszkania All Risk.

   Co to jest ubezpieczenie domu od wszystkich ryzyk?

   Obrazek strzałka w dół

   Jest to polisa dla właścicieli domów jednorodzinnych czy mieszkań, którzy pragną zabezpieczyć swoją nieruchomość przed wszelkiego rodzaju ryzykami. Nie tylko tymi, jakie zawarte są w tradycyjnych polisach. Przykładem są tu uszkodzenia spowodowane działalnością dzikich zwierząt. Oczywiście ubezpieczenie to ma znacznie szerszy zakres ochrony, której pełen opis znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

   Ubezpieczenie domu Wariant od wszystkich ryzyk w LINK4 to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa sobie oraz swoim bliskim – bez względu na to, czy mieszkasz we własnym domu jednorodzinnym czy też w bloku. Z pewnością taka polisa ochroni Cię przed poniesieniem dużych kosztów związanych z remontem lub zastąpieniem uszkodzonych przedmiotów. Polisa obejmuje również wsparcie finansowe w przypadku konieczności przeprowadzenia akcji ratunkowej lub posprzątania po pożarze. Koszty takich operacji mogą być naprawdę wysokie.

   Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania all risk?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie mieszkania All Risk w LINK4 daje Ci możliwość dopasowania ochrony ubezpieczeniowej do faktycznych zagrożeń. Jeśli np. mieszkasz w bloku, nie martwisz się o szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta. Natomiast właściciel domku jednorodzinnego nie musi zabezpieczać się przed zalaniem przez sąsiada, mieszkającego piętro wyżej. Wysokość składki ubezpieczeniowej jest uzależniona od wielu czynników i obliczana indywidualnie.

   Zależy m.in. od wielkości, wieku oraz usytuowania danej nieruchomości. Dlatego, jeżeli chcesz poznać koszt ubezpieczenia Twojego domu, skontaktuj się z LINK4. Nasz przedstawiciel poda Ci wszystkie informacje wraz z ceną ubezpieczenia. Możesz także skorzystać z kalkulatora, który w mniej niż minutę wyliczy wysokość składki. Jest to wygodna forma sprawdzenia wysokości opłat za polisę oraz dostępnych wariantów tego ubezpieczenia.

   Czy warto ubezpieczyć mieszkanie od wszystkich ryzyk?

   Obrazek strzałka w dół

   Z całą pewnością – tak! Dzięki ubezpieczeniu mieszkania all risk masz pewność, że jest ono dobrze chronione. Wybierając ubezpieczenie mieszkania lub domu All Risk, zapewniasz sobie szeroką ochronę ubezpieczeniową. Jesteś chroniony nie tylko przed skutkami działania czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz czy śnieg, ale także szkodami wyrządzonymi przez wandali. W razie wystąpienia niespodziewanej sytuacji nie pozostaniesz bez środków na remont lub naprawę. Polisa taka zapewnia spokój i bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim bliskim, aby nieprzewidziane sytuacje nie obciążały domowego budżetu. Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną i dbającą o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich, ubezpiecz się w LINK4, wykupując ubezpieczenie domu lub mieszkania w wariancie All Risk.

   Czym różni się wariant All Risk od zwykłego ubezpieczenia?

   Obrazek strzałka w dół

   W wariancie All Risk polisa chroni przed skutkami wszystkich zdarzeń, poza wymienionymi w umowie jako te, w których zostaje wyłączona ochrona ubezpieczeniowa. W wariancie ubezpieczeń od zdarzeń losowych ubezpieczone są tylko te zdarzenia, które zostały  wskazane w umowie ubezpieczenia  więc zakres jest węższy niż w przypadku All Risk. 

   Co to znaczy All Risk?

   Obrazek strzałka w dół

   Jak sama nazwa wskazuje, oznacza to, że polisa chroni przed wszystkimi zdarzeniami Czym się różni All Risk od ryzyk nazwanych?
   W  przypadku ubezpieczenia nieruchomości od nazwanych ryzyk wybierasz konkretne zdarzenia, przed których skutkami ma chronić kupiona polisa. Mogą to być m.in.:

   • kradzież z włamaniem,
   • pożar i inne zdarzenia losowe (w tym m.in.zalanie, silny wiatr, deszcz nawalny),
   • stłuczenie szyb,
   • przepięcia.

   To Ty wybierasz zakres zdarzeń objętych umową i na podstawie tego wyboru obliczana jest indywidualna składka do zapłaty. W formule All Risk polisa z zasady chroni Cię przed wszystkimi możliwymi zdarzeniami – nawet takimi, które występują niezwykle rzadko.h. Wyjątek od tego stanowią jedynie przypadki szczegółowo opisane w ogólnych warunkach ubezpieczenia w sekcji z wyłączeniami odpowiedzialności ubezpieczyciela.
   Chociaż ubezpieczenie All Risk zwykle wiąże się z nieco wyższą ceną, to jednak zapewnia znacznie większe poczucie bezpieczeństwa.. Jest ono z zasady chronione przed wszystkimi ryzykami – nawet takimi, które mogą nie wpaść Ci do głowy podczas zakupu polisy.

   Co w nieruchomości może być chronione w formule All Risk?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie domu w zakresie  All Risk chroni nie tylko mury i dach, ale również chociażby stałe elementy, czyli m.in. wykończenie ścian i podłóg, a także wyposażenie łazienki. Ochroną ubezpieczeniową są również objęte ruchomości znajdujące się w środku, np. meble, sprzęt RTV/AGD i fotograficzny oraz pozostałe cenne przedmioty. Ubezpieczenie chroni nie tylko dom lub mieszkanie, ale także przynależące do nich pomieszczenia (piwnice, strychy, garaże). 

   Czy ubezpieczenie All Risk obejmuje szkody wyrządzone przez graffiti?

   Obrazek strzałka w dół

   Tak. Polisa - do określonego limitu- obejmuje akty wandalizmu ze strony nieznanych sprawców, których efektem jest powstanie szpecącego graffiti na ścianach domu lub drzwiach mieszkania.

   Czy ubezpieczenie od ryzyk wszystkich chroni też zwierzęta domowe?

   Obrazek strzałka w dół

   Nie. Ubezpieczenie domu All Risk nie obejmuje szkód wyrządzonych przez zwierzęta domowe pozostające pod opieką osoby ubezpieczonej.

   Czy wariant All Risk może dotyczyć mienia znajdującego się poza miejscem ubezpieczenia?

   Obrazek strzałka w dół

   To zależy. Przedmiotem ubezpieczenia All Risk jest mieszkanie lub dom i to co w domu się znajduje.. O Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte natomiast ruchomości, które znajdują się w na balkonach, tarasach, czy w ogrodzie. .
   Z drugiej strony, polisa gwarantuje również ochronę na wypadek powstania szkód w wyniku rabunku rzeczy osobistych  poza miejscem ubezpieczenia. Odpowiedzialność ubezpieczyciela ogranicza się tu do szkód na maksymalnie 1 000 zł. W skład rzeczy osobistych   wchodzą m.in. 

   • gotówka,
   • dokumenty – klucze, okulary.

   Czy ubezpieczenie All Risk przedłuża się automatycznie?

   Obrazek strzałka w dół

   Nie. Jest to polisa nieobowiązkowa, a zatem wygasa automatycznie wraz z ostatnim dniem ochrony ubezpieczeniowej, który jest określony w umowie. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu ciągłości ochrony ubezpieczeniowej, musisz pilnować tego terminu i kupić nowe ubezpieczenie, gdy tylko to poprzednie przestanie obowiązywać.

   Jak długo trwa ochrona z ubezpieczenia All Risk?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie mieszkania trwa 12 miesięcy, chyba że zajdą przesłanki do wcześniejszego zakończenia umowy ubezpieczenia. Przesłanki te są opisane w ogólnych warunkach ubezpieczenia. . 

   Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka

   Twoje mieszkanie czy dom to nie tylko ściany i wyposażenie, ale wyjątkowe miejsce, z którym wiążą się cenne wspomnienia. Zadbaj o ochronę swojego mienia i bądź gotowy na określone zdarzenia losowe. Skorzystaj z pakietu ubezpieczenia od LINK4 i nie martw się o przyszłość domu lub mieszkania.  

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka

   • Twoje mienie jest chronione od wszelkich ryzyk z wyłączeniem wyraźnie określonych w OWU
   • Ponosimy również odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez "dzikie" zwierzęta
   • Obejmujemy ochroną ryzyko graffiti na ścianach ubezpieczonego domu jednorodzinnego lub np. na drzwiach mieszkania

   Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkich ryzyk

   Nie musisz zastanawiać się, czy dane zdarzenie jest objęte ochroną.
   W Link4 Twoje mienie jest zabezpieczone przed wszystkimi zdarzeniami losowymi (z wyjątkiem przypadków jasno wskazanych w ogólnych warunkach ubezpieczenia).

   Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka – co to jest?

   Co zyskasz, ubezpieczając mienie od wszelkiego ryzyka w LINK4?

   • Ochronę przed szkodami, wyrządzonymi przez działania atmosferyczne.

   Uderzenia piorunów, silny wiatr, powódź, ale również napory śniegu, lawiny i zapadnięcia ziemi. Zniszczenia wywołane złymi warunkami pogodowymi nie będą więcej Twoim zmartwieniem, jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka.

   Możesz bez obaw wyjechać na wakacje i nie martwić się ostrzeżeniami synoptyków. To my przejmujemy na siebie odpowiedzialność za szkody wyrządzone zarówno przez burze, jak i opady śniegu.

   • Ubezpieczenie od pożaru, zalania, przepięcia.

   Wybierz ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka, które ochroni Twój dom przed niekontrolowanymi działaniami ognia, wody i prądu. Wiemy, że niektóre zdarzenia losowe, jak zalanie łazienki przez sąsiada z góry, są niezależne od nas, dlatego stworzyliśmy ofertę ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka, która zadba o szkody wyrządzone również przez osoby trzecie.

   • Pomoc w razie wandalizmu.

   W ofercie LINK4 znajdziesz nie tylko ubezpieczenie od szkód wyrządzonych przypadkowo. Wszelkie umyślne zniszczenia, dokonane przez osoby trzecie, również zostaną objęte ochroną, jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk.

   • Wsparcie finansowe, niwelujące szkody.

   W LINK4 wiemy, że koszty naprawy szkód bywają dużym obciążeniem finansowym, dlatego dajemy Ci możliwość skorzystania z polisy, która zabezpieczy te wydatki. Opłacenie akcji ratowniczej, sfinansowanie pobytu w lokalu zastępczym czy posprzątanie pozostałości po szkodzie – to wszystko również może zostać objęte ubezpieczeniem.

   Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka – dopasuj ofertę do siebie

   Przed wyborem ubezpieczenia na dom lub mieszkanie zastanów się, które obszary polisy sprawdzą się w Twoim przypadku najlepiej. Zdarzenia losowe nie rządzą się żadnymi regułami, jednak możesz być gotowy na pewne sytuacje dużo wcześniej. 

   Mieszkasz w bloku i nie masz wpływu na łazienkowe historie, jak ta z zalaniem sufitu przez sąsiada? Oferta ubezpieczenia mienia od wszelkiego ryzyka pomoże Ci naprawić szkody spowodowane przez osoby trzecie.

   Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, a ubezpieczenie sprawi, że nie będziesz musieć martwić się o swoje cztery kąty, np. w trakcie złych warunków pogodowych.

   Dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie z LINK4?

   W LINK4 dobrze wiemy, jak ważna jest ochrona tego, co posiadamy. Dlatego dajemy Ci możliwość ubezpieczenia nie tylko domu czy mieszkania, ale także powiązanych z nimi stałych elementów, pomieszczeń gospodarczych czy przedmiotów potrzebnych do prowadzenia własnej działalności. Z LINK4 zyskujesz kompleksową ochronę, aby wszystkie bliskie Twojemu sercu przedmioty były chronione bez względu na okoliczności.

   Zapoznaj się z naszą ofertą, sprawdź wszystkie możliwości oraz wykluczenia ubezpieczenia i skontaktuj się z nami, a odpowiemy na nurtujące pytania i wyliczymy koszt Twojej polisy.

   Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka jest dostępne w LINK4 w ramach Ubezpieczenia DOM. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na https://dokumenty.link4.pl/

   Ubezpiecz dom lub
   mieszkanie