Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż? Kup ubezpieczenie turystyczne w LINK4 i ciesz się spokojnym wypoczynkiem!

Czas czytania: 2 min. 58 sek.
Co powinno zapewniać najlepsze ubezpieczenie podróżne?

Przed wyruszeniem w każdą podróż warto dobrze się do niej przygotować. W ferworze pakowania i planowania podróży nie zapomnij o ubezpieczeniu turystycznym. Odpowiednia polisa zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przed różnymi zdarzeniami losowymi. Pamiętaj, że oferowany zakres ochrony może być różny. Sprawdź już teraz, jak wybrać najlepsze ubezpieczenie podróżne.

Najlepsze ubezpieczenie turystyczne zapewnia pełną ochronę w przypadku niespodziewanych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy planujesz wypad na kilka dni nad polskie morze, czy wybierasz się w podróż dookoła świata, odpowiednio skomponowana polisa od sprawdzonej firmy ubezpieczeniowej uchroni Cię przed skutkami finansowymi i stresem w przypadku wystąpienia niespodziewanych zdarzeń.

Czym wyróżnia się najlepsze ubezpieczenie podróżne? Zakresem ochrony      w przypadku wystąpienia problemów. Nagłe zdarzenia mogą zrujnować podróżnicze plany. Na szczęście możesz się przed tym zabezpieczyć. Korzystając z polisy turystycznej LINK4, możesz dopasować zakres ochrony ubezpieczeniowej do Twoich potrzeb:

  • ubezpieczenie kosztów leczenia i pomoc assistance,
  • odpowiedzialność cywilna, gdy wyrządzisz komuś krzywdę,
  • ubezpieczenie bagażu oraz sprzętu sportowego
  • ubezpieczenie odwołania uczestnictwa w imprezach turystycznych.

Najlepsze ubezpieczenie turystyczne może oferować jeszcze szerszy zakres ochrony. W LINK4 możesz wygodnie i niedrogo ubezpieczyć się od ryzyka amatorskiego uprawiania sportów zimowych, amatorskiego uprawiania sportów wysokiego ryzyka. Ubezpieczyć możesz także mienie pozostawione w domu na czas podróży.

Od czego zależy cena dobrego ubezpieczenia podróży?

Cena, jaką należy zapłacić za dobre ubezpieczenie turystyczne, zależy od kilku czynników. Pierwszy z nich to okres, na jaki zawierana jest polisa. Im dłuższy wypad planujesz, tym cena ubezpieczenia będzie wyższa. Drugi czynnik to zakres ochrony. Dobra polisa turystyczna to taka, która sprawdzi się w przypadku wystąpienia najróżniejszych zdarzeń. Trzecim czynnikiem wpływającym na wysokość składki jest suma ubezpieczenia. Kolejny czynnik to zasięg terytorialny polisy. Może on obejmować Polskę, Europę lub cały Świat.

Składka polisy turystycznej dla 1 osoby podróżującej po Polsce przez 7 dni może wynieść jedynie 44,28 zł. Do kalkulacji użyto kwoty ubezpieczenia z tytułu kosztów leczenia oraz assistance wynoszącą 25000 zł, a także NNW w wysokości 10000 zł. Uwzględniono także rabat za zakup polisy przez internet.

Dobre ubezpieczenie turystyczne o szerszym zakresie ochrony dla 1 osoby podróżującej po Polsce przez 7 dni może kosztować 77,98 zł. W kalkulacji wskazano kwotę ubezpieczenia z tytułu kosztów leczenia oraz assistance, która wynosi 50000 zł, NNW w wysokości 50000 zł, OC w życiu prywatnym do 50000 zł, ubezpieczenie bagażu do 2500 zł oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego do 2500 zł. Uwzględniony został rabat za zakup polisy przez internet.

Obrazek cta

Co wpływa na wysokość składki najlepszych ubezpieczeń turystycznych?

Najlepsze ubezpieczenia podróżne zapewniają opiekę o najszerszym dostępnym zakresie. Wybierając polisy tego typu, zapewnisz sobie pełną ochronę od niemal wszystkich możliwych zdarzeń losowych podczas Twojej podróży.

Koszt zakupu najlepszego ubezpieczenia na wyjazd w Polsce trwający 7 dni wyniesie 124,49 zł. W ramach ubezpieczenia otrzymasz nie tylko ubezpieczenie kosztów leczenie + assistance w kwocie 50000 zł oraz NNW wynoszące 50000 zł. Składka zawiera także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym do 500000 zł, a także ubezpieczenie od amatorskiego uprawiania sportów zimowych, sportów wysokiego ryzyka, ubezpieczenie bagażu do 5000 zł oraz sprzętu sportowego do 5000 zł. Ponadto polisa obejmuje ubezpieczenia mienia pozostawionego w domu na czas podróży. W kalkulacji uwzględniono rabat za zakup polisy przez internet.

Koszt polisy o takim samym zakresie, która obejmuje zakres terytorialny całej Europy, wynosi 102,71 z uwzględnieniem rabatu za zakup ubezpieczenia przez internet. Z kolei taka sama polisa z zakresem terytorialnym obejmującym cały świat kosztuje 187,59 zł.

Jak kupić najlepsze ubezpieczenie podróżne w niskiej cenie?

Zakres ochrony oraz kwota, jaką chcesz przeznaczyć na zakup polisy to indywidualne kwestie. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt najlepszego ubezpieczenia podróżnego jest niewielki w porównaniu do wydatków na nocleg, czy transport. Ponadto zakup polisy zapewnia spokój oraz bezpieczeństwo w każdych okolicznościach.

W LINK4 możesz kupić najlepsze ubezpieczenia podróżne w najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

  • osobiście u agenta współpracującego z LINK4,
  • telefonicznie na infolinii,
  • przez internet.

Wybierając tę ostatnią opcję, możesz skorzystać z intuicyjnego kalkulatora na stronie internetowej. Dzięki temu łatwo i szybko wybierzesz zakres ochrony. Dodatkowo otrzymasz zniżkę za zakup polisy przez internet.

Od wykupienia najlepszego ubezpieczenia turystycznego dzieli Cię zaledwie kilka prostych czynności

Podróże to wspaniała okazja do poznania nowych miejsc, kultur, a także wypoczynku. Zapewnij sobie ochronę od wszelkich niespodziewanych zdarzeń podczas podróży, wybierając najlepsze ubezpieczenie turystyczne od LINK4. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i określisz jakiego zakresu ochrony potrzebujesz.

Skorzystaj ze wsparcia sprawdzonego partnera i wybierz już teraz najlepsze ubezpieczenie na wyjazd z oferty LINK4.

Źródło wyliczeń: kalkulator na stronie link4.pl wg danych wskazanych w tekście

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21