Ubezpieczenie Fiat – podstawowe informacje

Fiat to włoska marka samochodów, która miała ogromny wpływ na rozwój polskiego rynku motoryzacyjnego. Produkowane od lat 60. i 70. XX wieku modele 125p oraz 126p w dużym stopniu zmotoryzowały Polskę. Fiat nadal odgrywa ważną rolę na polskim rynku. Marka posiada wielu zwolenników, którzy cenią sobie praktyczność, łatwą dostępność części zamiennych oraz przystępne ceny samochodów włoskiej marki.

Baner korzyści

Polisa ubezpieczeniowa samochodu to stały koszt, jaki musi ponosić właściciel pojazdu. Przed podjęciem decyzji o zakupie ubezpieczenia warto sprawdzić, co wpływa na cenę polisy dla samochodu marki Fiat. Model, rocznik, pojemność silnika, adres oraz wiek i staż kierowcy to czynniki, od których jest uzależniony koszt ubezpieczenia. Jak w porównaniu do samochodów pozostałych popularnych marek prezentują się ceny składek ubezpieczenia Fiatów?

Fiat – marka silnie zakorzeniona w polskiej motoryzacji

Początki historii włoskiej marki sięgają 1899 roku. Wtedy Giovanni Agnelli założył „Włoską Fabrykę Samochodów w Turynie”, której akronim w języku włoskim to właśnie FIAT. Choć marka obecna jest na polskim rynku od 1921 roku, to prawdziwy przełom nastąpił w latach 60. XX wieku. Wtedy na licencji włoskiej marki rozpoczęto w Polsce produkcję modelu 125p, czyli popularnego „dużego fiata”. W latach 70. XX wieku gamę modelową uzupełniono o model 126p, który potocznie nazywano „maluchem”. Model ten na długo zagościł na polskich drogach. Produkcja Fiata 126p zakończyła się w 2000 roku.

Obrazek cta

Kolejne popularne modele włoskiej marki to Cinquecento, Seicento oraz Panda II generacji. Niewielkie auta miejskie cieszyły się dużą popularnością i przez lata należały do jednych z najchętniej kupowanych aut w Polsce. Obecnie oferowane w sprzedaży modele Fiata to: 500, Nowa Panda, Tipo, crossover 500X oraz nowy elektryczny Fiat 500.

Atrakcyjne ubezpieczenia samochodowe dla Fiat – OC tylko 301,92 zł!

Ubezpieczenie OC Fiat nie musi być drogie. Polisa OC dla modelu Tipo wyprodukowanego w 1995 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 1995 cm³ może kosztować tylko 301,92 zł! Składkę wyliczono dla głównego kierowcy pojazdu w wieku 44 lat, który ma prawo jazdy od 17 lat, mieszka w Lasowicach Wielkich w województwie opolskim i posiada Fiata Tipo 2.0 (Kat. Ie). Samochód użytkowany jest prywatnie, w tym na dojazdy do pracy, a średni roczny przebieg nie przekracza 5000 km.

Wysokość składki za ubezpieczenie pojazdu może różnić się w zależności od wymienionych na początku tekstu czynników. Jednym z nich jest model auta. Niezależnie od modelu samochodu marki Fiat, OC w LINK4 znajdziesz w atrakcyjnej cenie. W tym celu warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia.

Polisa OC w LINK4 to znacznie więcej niż podstawowe ubezpieczenie, Fiat nie jest tutaj wyjątkiem. Pakiet OC zapewni Ci także program pomocy, w skład którego wchodzi samochód zastępczy na okres 3 dni po wypadku lub kradzieży, usprawnienie lub holowanie pojazdu do 100 km po wypadku, a także Assistance Opony. Nasza polisa OC z Programem Pomocy zajęła pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej w kategorii Pakiet OC.*

Ubezpieczenie OC Fiat – ceny dla różnych modeli marki

Zastanawiasz się, ile będzie wynosić składka w przypadku innych modeli samochodów marki Fiat? Model auta to czynnik, który może wpływać na cenę za OC. Zapłacisz inną kwotę w zależności od tego, jakiego Fiata posiadasz. Tipo, 500 czy Panda? W LINK4 znajdziesz atrakcyjną polisę dla dowolnego modelu tej włoskiej marki.

Jak kupić tanie ubezpieczenia OC AC Fiat?

W LINK4 możesz wygodnie kupić nie tylko polisę OC, lecz także AC. Wystarczy, że wybierzesz najwygodniejszy dla Ciebie kanał sprzedaży:

  • osobiście u agenta współpracującego z LINK4,
  • telefonicznie na infolinii,
  • lub na naszej stronie internetowej.

Dokonując zakupu przez internet, skorzystaj z intuicyjnego kalkulatora, który pomoże Ci wyliczyć składkę dla wybranego zakresu ubezpieczenia. Wystarczy podać podstawowe dane, a kwotę składki ubezpieczeniowej ustalisz w kilka minut.

Ubezpieczenie Fiat OC w LINK4 to korzystne i wygodne rozwiązanie

Fiaty to jedne z popularniejszych samochodów na polskich drogach. Cenę za ubezpieczenie (Fiat i inne marki) możesz łatwo sprawdzić. Wystarczy, że wybierzesz najdogodniejszy dla Ciebie kanał komunikacji. Korzystna cena ubezpieczenia OC Fiat idzie w parze z pakietem usług dodatkowych, które mogą być bardzo pomocne w przypadku wystąpienia różnych zdarzeń.

Obrazek nagrody

* Informacje pochodzą ze strony: https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17