Dlaczego warto
współpracować z LINK4

Historia współpracy z agentami

Pierwsza polisa ubezpieczeniowa w kanale agencyjnym LINK4 została sprzedana 18 maja 2010. Współpracowaliśmy wtedy ze 160 Agentami, którzy sprzedawali nasze polisy, a Zespół Sprzedaży Agencyjnej liczył tylko dwie osoby. Od tego czasu sukcesywnie zwiększaliśmy poziom sprzedaży agencyjnej, a od kilku lat utrzymujemy udział kanału agencyjnego i direct na zbliżonym poziomie. Dziś kanał agencyjny LINK4 to prężnie działający zespół ludzi, którzy dbają o relacje z Agentami, wspierają ich produktowo i technologicznie. 

Obraz
Historia współpracy

Współpraca z agentami od 2019

W 2019 roku rozwinęliśmy strukturę organizacyjną sprzedaży agencyjnej, tworząc po raz pierwszy w historii LINK4 model terenowy. Powołaliśmy regionalnych koordynatorów, którzy odpowiadają za współpracę z Agentami na gruncie lokalnym. Naszym celem jest dotarcie z ofertą do mniejszych agentów, którzy do tej pory nie mieli możliwości sprzedaży produktów LINK4.Do każdej nowej umowy o współpracy podchodzimy indywidualnie, mając na względzie budowanie przyjaznych i długofalowych relacji.

Obraz
Współpraca z agentami

Zespół Wsparcia Agenta

Zespół Wsparcia Agenta, to dedykowana infolinia, która na co dzień obsługuje Agentów w całej Polsce. Udziela pomocy w kwestiach związanych z obsługą techniczną oraz wspiera sprzedażowo i informacyjnie Agentów. Jest też jedną z najlepiej ocenianych na rynku infolinii agencyjnych.

Obraz
ZWA

Sprawdź co zyskasz
współpracując z LINK4

 • Image
  test
  Strefa Agenta LINK4

  Za pośrednictwem której możesz przekazywać dokumenty polisowe klientów.

 • Image
  test
  Dedykowana infolinia Zespołu Wsparcia Agenta

  Na bieżąco rozwiązuje wszystkie problemy związane z obsługą techniczną oraz wspiera informacyjnie agentów.

 • Image
  test
  Dedykowana grupa dla agentów na Facebooku
  Obraz
  Dołącz do nas

  Dołącz do nas

  ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER – ODDZWONIMY!

  *Warunkiem nawiązania współpracy i podpisania umowy agencyjnej z LINK4 jest prowadzenie działalności gospodarczej.