Atrakcyjne ubezpieczenie samochodowe – Bielsko-Biała pod lupą

Niekiedy trudno jest znaleźć dobre OC. Bielsko-Biała stanowi pod tym względem wyjątek, ponieważ LINK4 oferuje mieszkańcom miasta atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy – już od 340,74 zł. Komu przysługuje taka kwota? Co warto wiedzieć o ofercie? Przeczytaj i poznaj szczegóły korzystnego ubezpieczenia samochodu.

Baner korzyści

LINK4 ma jedną z najlepszych ofert OC. Bielsko-Biała to miejscowość, której mieszkańcy często decydują się na pakiet tego towarzystwa. Dzieje się tak nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale także praktyczne usługi. Dowiedz się, jak prezentuje się standardowy klient, który może skorzystać z oferty, co wchodzi w jej skład, a także jakie czynniki wpływają na ostateczną cenę.

Ile kosztuje OC w Bielsku-Białej?

Stworzyliśmy przykład klienta, który może skorzystać z atrakcyjnego pakietu OC. Bielsko-Biała jest miastem, które zamieszkuje pan Paweł. Ma 37 lat i wyrobił prawo jazdy w 2002 roku. Posiada samochód od 3 lat, a auto zostało ubezpieczone w Polsce w 2016 roku. Klient deklaruje, że w ciągu roku nie przejedzie więcej niż 5 tys. km. Samochód użytkuje wyłącznie prywatnie i jest jedynym właścicielem.

Obrazek cta

Ubezpieczenie samochodu Bielsko-Biała – na jakie auto?

Na jakie auto chce wykupić ubezpieczenie samochodu? Bielsko-Biała to miejscowość, po której pan Paweł przemieszcza się pojazdem marki Hyundai. Konkretnie modelem i20 1.2 (MR’15 Classic) z 2015 roku. Samochód ma typ nadwozia hatchback 5 i jest wyposażony w benzynową jednostkę napędową o pojemności 1248 ccm, która generuje moc na poziomie 55 KW.

OC Bielsko-Biała online – opłaca się kupić polisę przez Internet

Ważną kwestią w kontekście uzyskania najlepszej ceny, jest sposób uiszczenia opłaty za ubezpieczenia samochodowe. Bielsko-Biała jest lokalizacją, gdzie mieszkańcy mogą zapłacić za polisę online. Będzie to dobry wybór, ponieważ dla klientów, którzy to zrobią, LINK4 może zaoferować 7-procentową obniżkę ceny za OC. Podsumowując, ile pan Paweł zapłaci za ubezpieczenie samochodu? Bielsko-Biała to miasto, w którym przedstawiony, statystyczny klient uiści opłatę za OC rzędu 340,74 zł.

Ubezpieczenie OC Bielsko-Biała dla młodych kierowców

Wyższe stawki za polisę najczęściej są przewidziane dla osób z grupy wiekowej od 18 do 25 lat, a także klientów, którzy mają prawo jazdy krócej niż 36 miesięcy. Takie kryteria przyjmuje większość towarzystw ubezpieczeniowych. Nie oznacza to, że młody kierowca musi zapłacić wysoką cenę za ubezpieczenie OC. Bielsko-Biała jest miejscowością, której mieszkańcy mogą skorzystać z oferty LINK4. Jesteś młodym kierowcą i chcesz ubezpieczyć swój samochód w LINK4? Skorzystaj z naszego kalkulatora lub skontaktuj się z agentem, a my obliczymy najkorzystniejszą, dopasowaną do Twoich potrzeb składkę.

Co zawiera polisa OC od LINK4?

W polisie od LINK4 znajduje się m.in. unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym, Assistance Opony, a także Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS). Całość uzupełnia całodobowa infolinia informacyjna.

Ubezpieczenia samochodowe – Bielsko-Biała na tle innych miast

Klientów może zainteresować fakt, jak w porównaniu z innymi miastami wypada lokalne ubezpieczenie OC. Bielsko-Biała ze stawką OC od LINK4 na poziomie 340,74 zł to przykładowe miasto z województwa śląskiego. W przypadku innych lokalizacji z tego województwa: Katowic, Gliwic czy Zabrza cena będzie się różnić. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który przeliczy koszt ubezpieczenia dla miasta, które Cię interesuje.

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Bielsku-Białej?

Do głównych czynników należy współczynnik wypadków i śmiertelnych przypadków. Wartości przypisane dla Bielska-Białej są niższe niż średnia województwa śląskiego i krajowa. Ma to miejsce w obu przypadkach. Dlatego może to wpływać na cenę za ubezpieczenie samochodowe. Bielsko-Biała, to miasto, które można uznać za jedno z najbezpieczniejszych miast w Polsce, jeżeli chodzi o wydarzenia drogowe. 

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Bielsku-Białej?

Jest kilka sposobów na to, żeby kupić tanie ubezpieczenia OC/AC. Bielsko-Biała to miasto, gdzie LINK4 ma swoich przedstawicieli. Dzięki temu można skontaktować się bezpośrednio z agentem i ustalić najlepsze warunki oferty. Inne rozwiązanie to rozmowa telefoniczna.

Obrazek cta

Jak inaczej nabyć ubezpieczenia komunikacyjne? Bielsko-Biała jest miejscowością, której mieszkańcom poleca się korzystanie z internetowego kalkulatora OC. Po wpisaniu danych system przedstawi możliwie najlepszą ofertę.

Ubezpieczenia samochodowe Bielsko-Biała od LINK4 – czy warto?

LINK4 zajęło w ostatnim czasie pierwsze miejsce w rankingu towarzystw oferujących OC. Zestawienie stworzyli eksperci z „Gazety Bankowej”. Znakomity wynik wraz z bogatym wyposażeniem pakietu i atrakcyjną ceną powinny zachęcić do skorzystania z oferty LINK4.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17