Ubezpieczenie OC
409zł PLN

Pakiet OC i AC

  • Pakiet OC/AC od 674zł.
  • Pakiet OC z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.
  • Kup 7% taniej przez internet.
  • Pomoc na miejscu zdarzenia w 30 minut.
  • Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS)

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Twoje auto jest warte ochrony, jaką daje pakiet OC i AC.
Kup pełen pakiet ubezpieczeń i zyskaj poczucie bezpieczeństwa.

Najprostsze rozwiązania są najlepszewybierz ubezpieczenie OC i AC z Auto Assistance.

Zyskaj:

  • ochronę pojazdu od następstw wszelkich zdarzeń (ALL RISK)
  • pomoc na miejscu zdarzenia, w tym holowanie i samochód zastępczy
  • możliwość wyboru korzystnego dla Ciebie sposobu rozliczenia szkody

Żadna inna opcja nie zapewni Ci takiego komfortu i bezpieczeństwa. A przecież zbyt ciężko pracowałeś na swoje auto, by pozostawić je bez ochrony. Nie licz na ślepy los i wybierz kompleksowe ubezpieczenie OC i AC w LINK4.

Zyskaj pewność, że z każdej szkody wyjdziesz obronną ręką. W LINK4 zaproponujemy Ci uczciwe stawki, szeroki zakres ochrony, gwarancję szybkiej pomocy na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne – wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, więc zakup polisy i likwidacja szkody zajmą Ci tylko chwilę.

Sprawdź dokładnie, jak wiele korzyści daje pakiet OC i AC oraz Auto Assistance w LINK4.
Zadzwoń lub skorzystaj z kalkulatora OC i AC. Sprawdź cenę swojej polisy w 60 sekund.

 

Zobacz również:

 

 

 

OC i AC od 763 zł: składka 762,31 zł na dzień 20-07-2017 dla mężczyzny 34 lata, prawo jazdy od 14 lat, powiat kazimierski, żonaty, historia ubezpieczenia powyżej 4 lat, brak szkód. Samochód z 2004 roku. FIAT Panda 1.1 MR`03 Actual, aktualny przebieg  127 000, średni roczny przebieg poniżej 5000, od nowości w Polsce, właściciel jest głównym użytkownikiem, garażowany, użytkowany prywatnie, regularnie, brak użytkowania za granicą, udział własny w AC wypadkowym 500 PLN, udział własny w AC kradzieżowym 10%, amortyzacja niezniesiona. Zakup przez stronę www, płatność jednorazowa, przelewem. Sprawdź swoją cenę.

 

 


Co to jest OC i AC?

Zarówno OC, jak i AC, to ubezpieczenia pojazdów. Zabezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje polisa OC. AC (autocasco) stanowi zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia naszego pojazdu lub jego kradzieży. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe, natomiast polisa AC – dobrowolna. Różnią się one również w zakresie ochrony.

Ile kosztuje OC i AC samochodu?

Dokładna kwota ubezpieczenia ustalana jest na podstawie wielu czynników. Zależy m.in. od marki i modelu samochodu, roku produkcji, pojemności silnika, a także wieku i doświadczenia kierowcy. Na wysokość kosztu pakietu OC/AC ma również wpływ dotychczasowa historia ubezpieczeń. Aby wyliczyć dokładną wysokość ubezpieczenia OC/AC w LINK4, skorzystaj z kalkulatora składki online, który precyzyjnie wyliczy koszt polisy. Decydując się na ubezpieczenie OC w LINK4, warto rozszerzyć ochronę o ubezpieczenie AC i zyskać pełną ochronę.

Czym się różni OC od AC?

Każdy samochód ma obowiązek mieć przypisane do siebie ubezpieczenie OC. AC z kolei właściciel wykupuje dobrowolnie. Polisa OC chroni przed ponoszeniem kosztów likwidacji szkód, które kierowca wyrządził osobom trzecim, a towarzystwo ubezpieczeniowe nigdy nie wypłaca odszkodowania sprawcy. W przypadku AC chroniony jest Twój pojazd w zakresie szkód, które powstały wskutek wypadku z innym pojazdem, zniszczeń dokonanych przez osoby trzecie czy zdarzeń losowych, a także kradzieży samochodu.

Czy szkoda z AC wpływa na OC?

Kupując pakiet OC/AC gwarantujesz sobie zabezpieczenie na szereg sytuacji, w związku z którymi Twój samochód będzie musiał zostać naprawiony. Jeśli jednak kolizja nastąpiła z Twojej winy, może mieć to wpływ na wysokość zniżek ubezpieczenia OC.

Czy można dokupić Autocasco do OC?

Obowiązkowym ubezpieczeniem jest jedynie OC. Polisę AC w LINK4 możesz dokupić maksymalnie w terminie do 2 miesięcy od startu OC. Taki pakiet gwarantuje pełną ochronę w przypadku wypadku lub kolizji. Dlatego właśnie zaleca się każdemu kierowcy wykupienie ubezpieczenia OC i AC.