Ubezpieczenie OC
409zł PLN

Pakiet OC i AC

  • Pakiet OC z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.
  • Kup 7% taniej przez internet.
  • Pomoc na miejscu zdarzenia w 30 minut.
  • Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS)

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Twoje auto jest warte ochrony, jaką daje pakiet OC i AC.
Kup pełen pakiet ubezpieczeń i zyskaj poczucie bezpieczeństwa.

Najprostsze rozwiązania są najlepszewybierz ubezpieczenie OC i AC z Auto Assistance.

Zyskaj:

  • ochronę pojazdu od następstw wszelkich zdarzeń (ALL RISK)
  • pomoc na miejscu zdarzenia, w tym holowanie i samochód zastępczy
  • możliwość wyboru korzystnego dla Ciebie sposobu rozliczenia szkody

Żadna inna opcja nie zapewni Ci takiego komfortu i bezpieczeństwa. A przecież zbyt ciężko pracowałeś na swoje auto, by pozostawić je bez ochrony. Nie licz na ślepy los i wybierz kompleksowe ubezpieczenie OC i AC w LINK4.

Zyskaj pewność, że z każdej szkody wyjdziesz obronną ręką. W LINK4 zaproponujemy Ci uczciwe stawki, szeroki zakres ochrony, gwarancję szybkiej pomocy na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne – wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, więc zakup polisy i likwidacja szkody zajmą Ci tylko chwilę.

Sprawdź dokładnie, jak wiele korzyści daje pakiet OC i AC oraz Auto Assistance w LINK4.
Zadzwoń lub skorzystaj z kalkulatora OC i AC. Sprawdź cenę swojej polisy w 60 sekund.

Zobacz również:

Polisa OC/AC – co to jest?

Kupując pakiet OC/AC w LINK4 nabywasz dwa niezwykle popularne rodzaje ubezpieczeń. Pierwszym z nich jest ubezpieczenie OC. Posiadać muszą go wszystkie samochody, które poruszają się po polskich drogach. Jest to ubezpieczenie, którego zadaniem jest ochrona przed konsekwencjami szkód, które zostały wyrządzone naszym pojazdem osobom trzecim. Do jego posiadania obliguje prawo, a za brak aktualnej polisy OC grozi kierowcy kara nakładana przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Ty, kupując OC, zapewniasz sobie spełnienie prawnego obowiązku oraz ochronę innych uczestników ruchu, których mienie mógłbyś uszkodzić w trakcie zdarzenia drogowego, powstałego z Twojej winy. Krótko mówiąc – OC chroni Cię przed ponoszeniem kosztów, które poszkodowany wyda na naprawę swojego pojazdu.

Autocasco, czyli AC, jest nieobowiązkowym ubezpieczeniem, które chroni kierowcę przed finansowymi konsekwencjami szkód. Możemy do nich zaliczyć te, które powstały w wyniku zdarzeń drogowych – wypadków i kolizji – w których to Ciebie uznano za winnego, np. wskutek zderzenia z innym pojazdem. W odpowiednim wariancie autocasco Twoje ubezpieczenie AC zapewni Ci również ochronę na wypadek, gdyby skradziono Twój samochód.

Wybierając ubezpieczenie AC i OC stajesz się posiadaczem kompleksowego ubezpieczenia Twojego samochodu. Dzięki temu połączeniu dbasz nie tylko o zabezpieczenie roszczeń innych, ale również daje Ci to szansę naprawy Twojego samochodu w ramach polisy.

Nic dziwnego, że ubezpieczenie OC/AC w LINK4 cieszy się ogromną popularnością. Dzięki jednej decyzji gwarantujesz sobie kompleksowy zakres ochrony na wypadek szkód powstałych w wyniku przykrych zdarzeń drogowych.

Odszkodowanie otrzymasz bez względu na to, czy do uszkodzenia auta doszło z winy innych kierowców, działania sił natury czy też Twojego niecelowego działania, na przykład podczas cofania, gdy najedziesz na słupek parkingowy. Warto mieć wtedy wykupiony praktyczny pakiet OC/AC w LINK4.

Na co zwrócić uwagę, kupując pakiet OC i AC?

Wybierając OC/AC masz zagwarantowany kompleksowy pakiet ubezpieczenia. Większość Polaków, kupując OC, kieruje się głównie ceną, jednak w przypadku autocasco znaczenie ma także zakres ubezpieczenia, który różni się w poszczególnych zakładach ubezpieczeń.

W LINK4 możesz wybrać autocasco wypadkowe, w którym wypłacamy odszkodowanie za szkodę, polegającą na uszkodzeniu lub zniszczeniu przedmiotu ubezpieczenia, która powstanie na skutek wszelkich nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń. Na Twój wniosek możemy rozszerzyć ubezpieczenie o autocasco kradzieżowe – o szkody, które powstaną w wyniku kradzieży.

Spójrz również na sposób naprawy szkody. W LINK4 możesz wybrać dwa warianty ubezpieczenia: Kosztorys i Warsztat. W pierwszym oszacujemy dla Ciebie wysokość na podstawie cen części alternatywnych, a gotówkę możesz otrzymać „od ręki”. W wariancie. Warsztat odszkodowanie jest ustalane w oparciu o średnie stawki roboczogodziny w Autoryzowanych Stacjach Obsługi i ceny części oryginalnych, a naprawa musi być udokumentowana fakturami.

Wybierając ubezpieczenie OC/AC musisz więc idealnie połączyć odpowiednią dla Ciebie cenę z zakresem usług, których od nas oczekujesz. Możesz to zrobić za pomocą naszego kalkulatora.

Po wprowadzeniu wszystkich danych otrzymasz wyliczenie z dostępnymi wariantami ubezpieczenia oraz ich cenami. Dzięki temu będziesz mógł spokojnie przyjrzeć się proponowanym opcjom i wybrać tę najkorzystniejszą dla Ciebie. Wybraną polisę możesz zakupić przez Internet. Związany jest z tym korzystny rabat w wysokości 7% sumy składki.

Wybierz LINK4 i zyskaj najlepsze ubezpieczenie OC/AC

Twoje auto jest warte ochrony, jaką daje ubezpieczenie OC i AC.Kup pełen pakiet ubezpieczeń i zyskaj poczucie bezpieczeństwa podczas każdej podróży. Przygotowane przez nas rozwiązania oraz usługi oferowane w ramach tego pakietu, zapewnią Ci pomoc, bezpieczeństwo i szybką wypłatę świadczeń.

Polisa OC/AC zapewni Ci ochronę pojazdu od następstw wszelkich zdarzeń (ALL RISK), a dodatkowo do każdego ubezpieczenia OC lub OC/AC oferujemy Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, w ramach którego otrzymasz m.in.:

  • pomoc na miejscu wypadku, w tym także holowanie oraz samochód zastępczy;

  • pomoc informacyjną 24h/dobę;

  • pomoc drogową średnio w 30 minut od zgłoszenia.

Żadna inna polisa nie da Ci takiego bezpieczeństwa i komfortu, co ubezpieczenie OC i AC. A przecież zbyt ciężko pracowałeś na swoje auto, by pozostawić je bez ochrony. Nie licz na ślepy los i wybierz kompleksowe ubezpieczenie OC/AC w LINK4, aby żadna sytuacja na drodze nie obciążyła Twojego budżetu. 

W LINK4 otrzymasz od nas szeroki zakres ochrony, fachową pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne – wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, a w razie jakichkolwiek pytań nasi, doradcy rozwieją Twoje wątpliwości.

Sprawdź dokładnie, jak wiele korzyści daje pakiet OC/ACw LINK4. Zadzwoń lub skorzystaj z kalkulatora OC i AC, który wyliczy cenę polisy w 60 sekund. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób obliczenia składki i jej zakupu.

Ubezpieczenie Autocasco dostępne w LINK4 tylko w pakiecie z OC. Szczegółowe informacje o produktach LINK4 sprawdź w OWU dostępnych na www.link4.pl

Co to jest OC i AC?

Zarówno OC, jak i AC, to ubezpieczenia pojazdów. Zabezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje polisa OC. AC (autocasco) stanowi zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia naszego pojazdu lub jego kradzieży. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe, natomiast polisa AC – dobrowolna. Różnią się one również w zakresie ochrony.

Pakiet OC/AC dostępny w LINK4 pozwala na zakup obu tych polis w atrakcyjnej cenie, oszczędzając także cenny czas.  Zakup obu polis jednocześnie to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla każdego kierowcy. Warto o tym pamiętać, gdy następnym razem będziesz szukał ubezpieczenia dla Twojego auta.

Ile kosztuje OC i AC samochodu?

Dokładna kwota ubezpieczenia ustalana jest na podstawie wielu czynników. Zależy m.in. od marki i modelu samochodu, roku produkcji, pojemności silnika, a także wieku i doświadczenia kierowcy. Na wysokość kosztu pakietu OC/AC ma również wpływ dotychczasowa historia ubezpieczeń. Aby wyliczyć dokładną wysokość ubezpieczenia OC/AC w LINK4, skorzystaj z kalkulatora składki online, który precyzyjnie wyliczy koszt polisy. Decydując się na ubezpieczenie OC w LINK4, warto rozszerzyć ochronę o ubezpieczenie AC i zyskać pełną ochronę.

Czym się różni OC od AC?

Każdy samochód ma obowiązek mieć przypisane do siebie ubezpieczenie OC. AC z kolei właściciel wykupuje dobrowolnie. Polisa OC chroni przed ponoszeniem kosztów likwidacji szkód, które kierowca wyrządził osobom trzecim, a towarzystwo ubezpieczeniowe nigdy nie wypłaca odszkodowania sprawcy. W przypadku AC chroniony jest Twój pojazd w zakresie szkód, które powstały wskutek wypadku z innym pojazdem, zniszczeń dokonanych przez osoby trzecie czy zdarzeń losowych, a także kradzieży samochodu.

Dlatego też warto mieć obie te polisy, by być zabezpieczonym w każdej sytuacji. Na przykład, gdy samemu jest się sprawcą wypadku czy też gdy Twoje auto zostanie przez kogoś uszkodzone, ubezpieczenie OC i AC pomoże pokryć koszty. Zapewnisz sobie w ten sposób komfort, spokój, a co najważniejsze szybką naprawę auta i wypłatę odszkodowania.

Czy szkoda z AC wpływa na OC?

Kupując ubezpieczenie OC/ACgwarantujesz sobie zabezpieczenie na szereg sytuacji, w związku z którymi Twój samochód będzie musiał zostać naprawiony. Jeśli jednak kolizja nastąpiła z Twojej winy, może mieć to wpływ na wysokość zniżek ubezpieczenia OC.

Natomiast jeżeli do danego zdarzenia dojdzie nie z Twojej winy, szkoda z polisy AC nie ma wpływu na posiadane przez Ciebie zniżki dotyczące ubezpieczenia OC. Dlatego śmiało możesz zgłaszać tego typu szkody do LINK4 i korzystać z zalet Autocasco.

Czy można dokupić Autocasco do OC?

Obowiązkowym ubezpieczeniem jest jedynie OC. Polisę AC w LINK4 możesz dokupić maksymalnie w terminie do 2 miesięcy od startu OC. Taki pakiet gwarantuje pełną ochronę w przypadku wypadku lub kolizji. Dlatego właśnie zaleca się każdemu kierowcy wykupienie ubezpieczenia OC i AC.

Na naszej stronie znajdziesz kalkulator, dzięki któremu poznasz wszystkie dostępne warianty oraz wysokość składki, jaka została obliczona indywidualnie dla Ciebie. Gdy zdecydujesz się na jeden z nich, za pomocą kilku kliknięć możesz dokonać bezpiecznego zakupu i cieszyć się pełną ochroną ubezpieczeniową.

Co obejmuje ubezpieczenie OC + AC?

Pakiet OC/AC w LINK4 obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, Program Pomocy oraz Autocasco. Dzięki temu zyskujesz ochronę dla siebie oraz Twojego pojazdu w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Korzystając z tego pakietu, możesz liczyć na ochronę pojazdu od następstw wszelkich zdarzeń (ALL RISK w AC) oraz pomoc na miejscu wypadku, w tym holowanie i samochód zastępczy. Masz możliwość wyboru korzystnego dla Ciebie sposobu rozliczenia szkody.

Ubezpieczenie OC czy AC?

Najlepszym rozwiązaniem jest jednoczesne ubezpieczenie OC/AC. Dzięki temu zabezpieczasz się na wiele nieprzewidzianych zdarzeń, jakie mogą spotkać Cię na drodze. W ramach jednego pakietu zadbasz o pokrycie szkód powstałych wskutek Twojej winy na pojazdach innych kierowców. Jednocześnie będziesz mógł naprawić własne auto, gdy ktoś Ci je zarysuje na parkingu i odjedzie bez pozostawienia danych kontaktowych.

Jakie korzyści daje wykupienie pakietu OC i AC?

Pakiet OC/AC w LINK4 ma wiele zalet. Jedną z nich jest bardzo korzystna cena, znacznie niższa niż w przypadku zakupu tych polis osobno. Oczywiście wysokość składki wyliczana jest indywidualnie. Kolejną zaletą jest szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej, jaki zyskujesz. W LINK4 możesz także być pewien, że zgłoszona przez Ciebie szkoda zostanie szybko i skutecznie zlikwidowana.

Czy polisę OC/AC trzeba mieć przy sobie?

Dokument potwierdzający ubezpieczenie OC/AC nie musi cały czas znajdować się w Twoim portfelu. Od 2018 roku nie ma takiego obowiązku, gdyż wszystkie konieczne informacje znajdują się w systemie informatycznym, do którego ma dostęp Policja. Nie możesz jednak poruszać się pojazdem bez ważnej polisy OC.