Ubezpieczenie OC
409zł PLN

Pakiet OC i AC

  • Pakiet OC/AC od 435zł.
  • Pakiet OC z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.
  • Kup 7% taniej przez internet.
  • Pomoc na miejscu zdarzenia w 30 minut.

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Twoje auto jest warte ochrony, jaką daje pakiet OC i AC.
Kup pełen pakiet ubezpieczeń i zyskaj poczucie bezpieczeństwa.

Najprostsze rozwiązania są najlepszewybierz ubezpieczenie OC i AC z Auto Assistance.

Zyskaj:

  • pełną ochronę w razie wypadku, kradzieży i zdarzeń losowych
  • pomoc na miejscu zdarzenia, w tym holowanie i samochód zastępczy
  • możliwość wyboru korzystnego dla Ciebie sposobu rozliczenia szkody.

Żadna inna opcja nie zapewni Ci takiego komfortu i bezpieczeństwa. A przecież zbyt ciężko pracowałeś na swoje auto, by pozostawić je bez ochrony. Nie licz na ślepy los i wybierz kompleksowe ubezpieczenie OC i AC w LINK4.

Zyskaj pewność, że z każdej szkody wyjdziesz obronną ręką. W LINK4 zaproponujemy Ci uczciwe stawki, szeroki zakres ochrony, gwarancję szybkiej pomocy na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne – wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, więc zakup polisy i likwidacja szkody zajmą Ci tylko chwilę.

W LINK4 rozumiemy, że każdy może mieć gorszy dzień! Dlatego pierwszą małą stłuczkę  wybaczamy i gwarantujemy, że nie stracisz zniżki z AC. Zobacz naszą najnowszą reklamę: 

Sprawdź dokładnie, jak wiele korzyści daje pakiet OC i AC oraz Auto Assistance w LINK4.
Zadzwoń lub skorzystaj z kalkulatora OC i AC. Sprawdź cenę swojej polisy w 60 sekund.

Zobacz również:

 

OC i AC już od 435 zł: składka 436,63 PLN na dzień 20.08.2015  dla mężczyzny 43 lat, prawo jazdy od 24 lat, powiat Chełmski, żonaty, historia ubezpieczenia powyżej 3 lat, brak szkód. Samochód z 2000r. OPEL  Astra Classic 1.4i Kat. Base, benzyna, aktualny przebieg 46 000, średni roczny przebieg poniżej 5 000, od nowości w Polsce, właściciel jest głównym użytkownikiem, garażowany, użytkowany prywatnie, sporadycznie, brak użytkowania za granicą, udział własny w AC wypadkowym 2000 PLN, amortyzacja niezniesiona. Zakup przez stronę www, płatność jednorazowa, przelewem.  Nowe ceny dotyczą wybranych grup klientów. Sprawdź swoją cenę.