Auto Firmowe 24 - Mała Firma

 • Polisa OC z samochodem zastępczym i assistance opony.
 • Elastyczna polisa AC dostosowana do Twoich potrzeb.
 • Sprawna i profesjonalna likwidacja szkód.

 

Zadzwoń: 668 444 444

Ubezpieczamy samochody zarejestrowane na firmę (samochody, dla których w dowodzie rejestracyjnym zostały wpisane dane firmowe) oraz samochody w leasingu. Ochroną obejmujemy pojedyncze samochody jak również całe floty. Wybierz optymalny pakiet ubezpieczeń dla firmowych samochodów.

 

Polisa OC+AC (pakiet mini flota)

 • do wyboru warsztat ASO lub warsztat Link4
 • franszyza redukcyjna w AC/KR zawsze 0 zł
 • amortyzacja części nie jest stosowana
 • odnawialna suma ubezpieczenia w cenie ubezpieczenia
 • specjalna ścieżka likwidacji szkody szybowej
 • sprawna i profesjonalna likwidacja szkód

 

W naszej ofercie dostepne są także inne pakiety ubezpieczenia OC + AC, o szczegóły porozmawiaj z naszym doradcą, który dobierze najlepsze ubezpieczenie. Zadzwoń 668 444 444 lub wyślij wiadomośc na biznes@link4.pl 

 

Polisa OC z Programem Pomocy

 • samochód zastępczy w razie wypadku lub kradzieży do 3 dni
 • pomoc drogową średnio w 30 minut od zgłoszenia
 • naprawę samochodu na miejscu lub holowanie do 100 km
 • przekazanie informacji o wypadku wybranej osobie
 • pomoc informacyjną 24h/dobę
 • wymianę uszkodzonego koła na miejscu lub w warsztacie.

 

Posiadamy w ofercie także OC krótkoterminowe (na 30 dni) dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą polegającą na kupnie i sprzedaży pojazdów (np. komisy). Więcej o tym ubezpieczeniu dowiesz się tutaj.

 

Zyskaj pewność, że żadne zdarzenie nie zatrzyma działania Twojej firmy. Zadzwoń pod numer 668 444 444 lub wyślij wiadomośc na biznes@link4.pl 

 

Kiedy warto zakupić ubezpieczenie samochodu firmowego?

Każdy samochód firmowy powinien być ubezpieczony – nie chodzi tylko o obowiązkową polisę OC, ale także o inne dobrowolne polisy takie jak Autocasco, NNW czy też Assistance. Dzięki temu bez względu na to, jaki charakter będzie miało nieprzewidziane zdarzenie na drodze, będziesz zawsze na nie doskonale przygotowany.

Jakie są pakiety ubezpieczenia samochodu firmowego w LINK4?

W LINK4 masz do wyboru dwa pakiety ubezpieczenia samochodu firmowego. Pierwszy z nich to pakiet mini flota, czyli OC+AC. Drugi to polisa OC z Programem Pomocy. Każdy z nich zapewnia inny rodzaj ochrony ubezpieczeniowej, dzięki czemu możesz zdecydować się na rozwiązanie, które bardziej odpowiada potrzebom Twojej firmy.

Jakie benefity przysługują właścicielowi ubezpieczenia samochodu firmowego?

Ubezpieczając samochód firmowy w LINK4, w ramach AC możesz liczyć między innymi na specjalne ścieżki likwidacji szkód szybowych, a w razie wypadku lub kradzieży, samochód zastępczy nawet na okres 3 dni. Jest to bardzo korzystna oferta dla wszystkich przedsiębiorców, na co dzień korzystających ze swoich aut służbowych.

Jak ubezpieczyć samochód w leasingu?

Aby ubezpieczyć leasingowane przez Ciebie auto w LINK4, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 668 444 444 lub wysłać wiadomość na adres biznes@link4.pl. Po rozmowie z naszym konsultantem przedstawimy Ci indywidualną ofertę i wyliczymy składki. Podczas rozmowy będziesz mógł dopełnić wszelkie formalności.

Ile kosztuje ubezpieczenie w leasingu?

Koszt ubezpieczenia auta w leasingu jest porównywalny do ceny ubezpieczenia samochodu prywatnego. Wpływa na nie rodzaj pojazdu, jego wiek czy też pojemność silnika, dlatego też składka obliczana jest indywidualnie dla każdego samochodu. By poznać koszt polisy dla Twojego auta, skontaktuj się z LINK4.

Kto może skorzystać z ubezpieczenia samochodu firmowego?

Ubezpieczenie samochodu firmowego w LINK4 skierowane jest to do właścicieli pojazdów, które zarejestrowane są nie na osobę prywatną, ale na firmę. Dotyczy to zarówno samochodów zakupionych i używanych jako firmowe, jak i tych użytkowanych na zasadzie leasingu. Polisa może zostać wykupiona na jeden pojazd lub obejmować ochroną ubezpieczeniową całą flotę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, w których samochody używane są w celach zarobkowych.

Czy ubezpieczenie samochodu na firmę obejmuje dowóz towarów do własnego sklepu?

Jeżeli osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą polegającą na handlu, chce wykupić ubezpieczenie samochodu na firmę, nie ma w tym kierunku żadnych przeszkód. Jako samochód firmowy uznaje się taki pojazd, który umożliwia prowadzenie działalności zarobkowej. Samochód którym dostarczasz towar do własnego sklepu jak najbardziej mieści się w tej definicji, gdyż stanowi on nie tylko narzędzie pracy, ale pojazd taki jest niezbędny do uzyskania dochodu. Takie samochody bardzo dużo czasu spędzają na drodze, wiec warto wykupić ubezpieczenie, dzięki któremu polisy OC i AC będą tańsze.

Czy prywatny samochód może być samochodem służbowym?

Auto zarejestrowane na prywatną osobę nie może być uznane za samochód służbowy. Z tego też względu nie może zostać objęte ochroną, jaką daje ubezpieczenie samochodu firmowego. Regulują to specjalne przepisy, dlatego samochód powinien być zarejestrowany w odpowiedni sposób. W przypadku auta firmowego nie ma przeszkód, by skorzystać z polisy dla samochodów służbowych.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach, wyłączeniach, a także OWU dostępne są na stronie www.link4.pl