Polisa OC z samochodem zastępczym i assistance opony.

Elastyczna polisa AC dostosowana do Twoich potrzeb.

Sprawna i profesjonalna likwidacja szkód.

ubezpieczenia biznes

Auto Firmowe - Mała Firma

Zadbaj o odpowiednią ochronę ubezpieczeniową samochodów z Twojej floty firmowej

Ubezpieczenie OC samochodu firmowego to polisa, którą możesz objąć pojedynczy pojazd zarejestrowany na firmę lub całą flotę będącą do dyspozycji małego, lub średniego przedsiębiorstwa. Dostępne są dwa Pakiety z różnym zakresem pomocy.

 

W ramach ubezpieczenia samochodu firmowego możesz wybrać

 • Polisę OC z Programem Pomocy

Wraz z OC samochodu otrzymasz Program Pomocy z możliwością skorzystania z pomocy drogowej, obejmującej naprawę na miejscu lub holowanie do 100 km. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz również skorzystać z samochodu zastępczego w razie wypadku lub kradzieży – do 3 dni.

 • Krótkoterminowe OC samochodu firmowego

Ubezpieczamy także samochody, które mogą być objęte polisami krótkoterminowymi (na 30 dni). Skorzystaj z tej opcji, jeśli prowadzisz działalność polegającą na kupnie i sprzedaży pojazdów (np. komis).

 

Rozszerz Pakiet Auto Firmowe o dodatkowe produkty ubezpieczeniowe

 • Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia odszkodowanie dla Ciebie lub Twoich bliskich na wypadek uszczerbku na zdrowiu albo śmierci na skutek wypadku komunikacyjnego. Sumę ubezpieczenia NNW dobierasz do Twoich potrzeb podczas zakupu polisy.

 • Zgubienie lub kradzież dowodu rejestracyjnego, czy kradzież tablic lub kluczyków mogą okazać się kosztowne. Z rozszerzeniem do polisy OC otrzymasz dodatkową wypłatę świadczenia. 

  Najczęściej zadawane pytania.

  Kiedy warto zakupić ubezpieczenie samochodu firmowego?

  Obrazek strzałka w dół

  Każdy samochód firmowy powinien być ubezpieczony – nie chodzi tylko o obowiązkową polisę OC, ale także o inne dobrowolne polisy takie jak Autocasco, NNW czy też Assistance. Dzięki temu bez względu na to, jaki charakter będzie miało nieprzewidziane zdarzenie na drodze, będziesz zawsze na nie doskonale przygotowany.

  Jakie są pakiety ubezpieczenia samochodu firmowego w LINK4?

  Obrazek strzałka w dół

  W LINK4 masz do wyboru dwa pakiety ubezpieczenia samochodu firmowego. Pierwszy z nich to pakiet mini flota, czyli OC+AC. Drugi to polisa OC z Programem Pomocy. Każdy z nich zapewnia inny rodzaj ochrony ubezpieczeniowej, dzięki czemu możesz zdecydować się na rozwiązanie, które bardziej odpowiada potrzebom Twojej firmy.

  Jakie benefity przysługują właścicielowi ubezpieczenia samochodu firmowego?

  Obrazek strzałka w dół

  Ubezpieczając samochód firmowy w LINK4, w ramach AC możesz liczyć między innymi na specjalne ścieżki likwidacji szkód szybowych, a w razie wypadku lub kradzieży, samochód zastępczy nawet na okres 3 dni. Jest to bardzo korzystna oferta dla wszystkich przedsiębiorców, na co dzień korzystających ze swoich aut służbowych.

  Jak ubezpieczyć samochód w leasingu?

  Obrazek strzałka w dół

  Aby ubezpieczyć leasingowane przez Ciebie auto w LINK4, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 668 444 444 lub wysłać wiadomość na adres biznes@link4.pl. Po rozmowie z naszym konsultantem przedstawimy Ci indywidualną ofertę i wyliczymy składkę. Podczas rozmowy będziesz mógł dopełnić wszelkie formalności.

  Ile kosztuje ubezpieczenie w leasingu?

  Obrazek strzałka w dół

  Koszt ubezpieczenia auta w leasingu jest porównywalny do ceny ubezpieczenia samochodu prywatnego. Wpływa na nie rodzaj pojazdu, jego wiek czy też pojemność silnika, dlatego też składka obliczana jest indywidualnie dla każdego samochodu. By poznać koszt polisy dla Twojego auta, skontaktuj się z LINK4.

  Kto może skorzystać z ubezpieczenia samochodu firmowego?

  Obrazek strzałka w dół

  Ubezpieczenie samochodu firmowego w LINK4 skierowane jest to do właścicieli pojazdów, które zarejestrowane są nie na osobę prywatną, ale na firmę. Dotyczy to zarówno samochodów zakupionych i używanych jako firmowe, jak i tych użytkowanych na zasadzie leasingu. Polisa może zostać wykupiona na jeden pojazd lub obejmować ochroną ubezpieczeniową całą flotę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, w których samochody używane są w celach zarobkowych.

  Czy ubezpieczenie samochodu na firmę obejmuje dowóz towarów do własnego sklepu?

  Obrazek strzałka w dół

  Jeżeli osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą polegającą na handlu, chce wykupić ubezpieczenie samochodu na firmę, nie ma w tym kierunku żadnych przeszkód. Jako samochód firmowy uznaje się taki pojazd, który umożliwia prowadzenie działalności zarobkowej. Samochód którym dostarczasz towar do własnego sklepu jak najbardziej mieści się w tej definicji, gdyż stanowi on nie tylko narzędzie pracy, ale pojazd taki jest niezbędny do uzyskania dochodu. Takie samochody bardzo dużo czasu spędzają na drodze, wiec warto wykupić ubezpieczenie, dzięki któremu polisy OC i AC będą tańsze.

  Czy prywatny samochód może być samochodem służbowym?

  Obrazek strzałka w dół

  Auto zarejestrowane na prywatną osobę nie może być uznane za samochód służbowy. Z tego też względu nie może zostać objęte ochroną, jaką daje ubezpieczenie samochodu firmowego. Regulują to specjalne przepisy, dlatego samochód powinien być zarejestrowany w odpowiedni sposób. W przypadku auta firmowego nie ma przeszkód, by skorzystać z polisy dla samochodów służbowych.