Koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku.

Assistance, OC w życiu prywatnym, NNW.

Możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka, jak np. uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Image
Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie Turystyczne - Sporty zimowe

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne – Sporty zimowe w LINK4?

Ochrona w czasie uprawiania sportów zimowych

Image
ubezpieczenie

LINK4 proponuje rozszerzenie ubezpieczenia turystycznego dedykowane miłośnikom sportów zimowych, takich jak narciarstwo czy snowboard. Ubezpieczenie obejmuje różne dyscypliny, od hokeja po łyżwiarstwo, zapewniając finansowe wsparcie w razie wypadku. Ubezpieczając się, możesz w pełni cieszyć się radością płynącą z aktywnego wypoczynku w zimowej scenerii.

Oblicz składkę

Szeroki zakresu ubezpieczenia w podstawowej wersji

Image
lista

W LINK4 stawiamy na komfort i elastyczność. Nasza podstawowa polisa turystyczna gwarantuje wsparcie w najważniejszych momentach podróży. Obejmuje nie tylko koszty leczenia, ale również usługi Assistance, które są nieocenione w nieprzewidzianych sytuacjach. Dzięki nam każdy Twój wyjazd stanie się spokojniejszy. Wybierz LINK4 i podróżuj z radością.

Oblicz składkę

Elastyczność polisy

Image
edycja

W LINK4 cenimy indywidualność i różnorodność potrzeb naszych klientów. Jeśli czujesz, że standardowy pakiet ochrony nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, masz możliwość jego rozszerzenia. Dodaj opcje, które są dla Ciebie kluczowe. W LINK4 dostosowujesz polisę do siebie, płacąc jedynie za te elementy, które wybierzesz. Wspólnie z nami stworzysz dopasowany zakres ubezpieczenia.

Oblicz składkę

Wybierasz się na zimowy wyjazd? Wykup dedykowane ubezpieczenie turystyczne w LINK4 obejmujące sporty zimowe

Jeśli wyjeżdżasz na zimowy urlop, pamiętaj, że potrzebujesz dopasowanego do Twoich potrzeb ubezpieczenia turystycznego. Polisa w LINK4 ochroną obejmuje wiele popularnych sportów. W ten sposób zabezpieczysz siebie i sprawisz, że bliscy nie będą aż tak mocno się martwić na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń z dala od domu.

W podstawowy zakres ubezpieczenia turystycznego wchodzą

 • Kosztów leczenia i Assistance

Jeśli w czasie wyjazdu zachorujesz albo ulegniesz wypadkowi – np. podczas amatorskiego uprawiana sportów zimowych – nie musisz martwić się o koszty leczenia. Dzięki ubezpieczeniu będziesz mógł skorzystać m.in. z konsultacji lekarskich czy niezbędnych badań. 

Co oferuje Assistance w ramach ubezpieczenia? Narciarskie wypadki, zagubienie się na szlaku, upadek z dużej wysokości podczas wspinaczki – polisa oferuję pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach. Możesz liczyć np. na transport medyczny czy pokrycie kosztów poszukiwania i ratownictwa za granicą. 
Jeśli potrzebujesz szerszego zakresu ochrony, do ubezpieczenia turystycznego możesz dokupić:

 • NNW

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków daje możliwość wypłaty świadczenia w razie doznania uszczerbku na zdrowiu. Świadczenie możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, np. na rehabilitację. 

 • OC w życiu prywatnym

Polisa odpowiedzialności cywilnej chroni Twój majątek na wypadek, gdybyś wyrządził szkodę osobie trzeciej. 

Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

Oblicz składkę

Przykładowa kalkulacja ubezpieczenia turystycznego obejmującego sporty zimowe w LINK4

Pani Monika wybiera się na tydzień z dwójką dzieci na narty do Włoch. Za ubezpieczenie turystyczne – Sporty zimowe – zapłaci tylko 131,54 zł.*

 • Image
  zarząd
  Pani Monika z dwójką dzieci, tydzień na narty we Włoszech
Ikona ostrzeżenia

*Przedstawione dane zostały pozyskane z kalkulacji przeprowadzonych przez LINK4.

  Dopasuj ubezpieczenie do Twoich potrzeb z opcjami dodatkowymi!

  • Choroby przewlekłe

  Zakresem ochrony możesz objąć zaostrzenie schorzenia, na które chorujesz przewlekle. Dzięki wykupieniu tej opcji koszty związane z leczeniem zostaną pokryte do sumy ubezpieczenia.

  • Sprzęt sportowy

  Na nartach Twój sprzęt sportowy może ulec zniszczeniu. Wykupując tę opcję, zabezpieczysz się na wypadek jego uszkodzenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

  • Odwołanie uczestnictwa w imprezie turystycznej

  Otrzymasz zwrot kosztów, jeżeli z powodu nagłych i niespodziewanych zdarzeń zajdzie konieczność odwołania wyjazdu.

  • Ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu na czas podróży

  Ochrona w ramach tej opcji obejmuje mienie ruchome (ochrona od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem lub rabunku), a także elementy stałe (od pożaru i innych zdarzeń losowych).

   Najczęściej zadawane pytania.

   Ile kosztuje “ubezpieczenie narciarskie”?

   Obrazek strzałka w dół

   “Polisa narciarska” to chętnie wybierane ubezpieczenie, które gwarantuje jej posiadaczom środki finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Jest to kompleksowa oferta skierowana przede wszystkim do osób aktywnych, dla których ważne jest także własne zdrowie i bezpieczeństwo. Narciarstwo to ekscytująca dyscyplina, jednak niesie ze sobą zwiększone ryzyko urazów ciała lub uszkodzenia sprzętu, dlatego warto się na takie ewentualności zawczasu się zabezpieczyć.

   Jej koszt jest ustalany indywidualnie i zależy od wielu czynników. Należą do nich miejsce wyjazdu wypoczynkowego, długość wyjazdu, czy rodzaj aktywności, która będzie podejmowana. Jeśli chcesz poznać koszt Twojej polisy, skorzystaj z naszego prostego kalkulatora składki! Jest to bardzo proste. Już po kilkudziesięciu sekundach dowiesz się, ile wyniesie koszt składki przy interesującej Cię sumie ubezpieczenia oraz w wybranym przez Ciebie zakresie.

   Czy “ubezpieczenie narciarskie” pokrywa koszty leczenia?

   Obrazek strzałka w dół

   Tak, w LINK4 Twoje “ubezpieczenie narciarskie” pokryje koszty leczenia. Dzięki polisie zyskasz ochronę finansową na wypadek kontuzji podczas uprawiania sportu. Zapłacimy za niezbędne leczenie i hospitalizację. Uregulujemy także koszty transportu medycznego. Dlatego, jeśli często uprawiasz dyscypliny sportu obarczone ryzykiem kontuzji, warto zabezpieczyć się i wykupić polisę narciarską w LINK4.

   W przypadku złamania, skręcenia lub innego rodzaju urazu możesz liczyć na to, że LINK4 pokryje koszty niezbędnej pomocy lekarskiej, w tym pobytu w szpitalu. Jeżeli do wypadku dojdzie za granicą, koszty leczenia mogą być naprawdę wysokie. Warto się więc na taki wypadek zabezpieczyć, aby uniknąć zazwyczaj wysokich kosztów i opłat.

   Co powinno zawierać “ubezpieczenie narciarskie”?

   Obrazek strzałka w dół

   Dobra “polisa narciarska”, a właśnie taką znajdziesz w LINK4, powinna gwarantować Ci swobodę wyboru opcji, które chcesz w niej zawrzeć. Dlatego, wybierając nasze ubezpieczenie sportowe, masz pewność, że będziesz miał zapewnione leczenie i hospitalizację, otrzymasz odszkodowanie, jeśli Twój sprzęt zostanie uszkodzony lub skradziony, a nawet zadbamy o Twój bagaż podręczny. Oferujemy bardzo szeroką ochronę ubezpieczeniową, dzięki czemu możesz skupić się na odpoczynku i cieszyć się wyjazdem na narty.

   Polisa narciarska pozwoli Ci zabezpieczyć się na wypadek, gdy np. Twoje ulubione narty lub deska do snowboardu zostaną skradzione lub uszkodzone. Dzięki wypłaconemu odszkodowaniu będziesz mógł szybko zastąpić utracony sprzęt nowym.

   Dla kogo przeznaczona jest “polisa narciarska”?

   Obrazek strzałka w dół

   “Ubezpieczenie narciarskie” to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto wybiera się na zimowy urlop. Taka polisa gwarantuje komfort psychiczny, a w razie przykrych wypadków zapewnia pokrycie strat, dlatego każdy narciarz – również ten, który uprawia ten sport czysto amatorsko – powinien posiadać odpowiednią polisę.

   Wynika to z faktu, że uprawianie sportów zimowych jest związane z dość wysokim ryzykiem doznania kontuzji. W zimie dużo częściej zdarzają się złamania nóg, rąk czy nawet wstrząśnienie mózgu. Z odpowiednią polisą, w przypadku wystąpienia tego typu sytuacji możesz liczyć na pomoc ubezpieczyciela. Dotyczy ona m.in. pokrycia kosztów leczenia ambulatoryjnego.

   Co więcej, gdy podczas pobytu na nartach zostanie Ci skradziony profesjonalny strój i obuwie to będzie to spory problem. Dlatego nasze ubezpieczenie narciarskie online pozwala na zabezpieczenie się także na takie ewentualności. Wypłacone odszkodowanie pozwoli na uzupełnienie garderoby i cieszenie się zimowym wyjazdem na narty.

   Czy ubezpieczenie turystyczne “Sporty zimowe” obowiązuje za granicą?

   Obrazek strzałka w dół

   Tak, “polisa narciarska” od LINK4 obowiązuje również za granicą – wystarczy, że wybierzesz stosowny wariant ubezpieczenia. Pamiętaj także, by zakupić je na minimum jeden dzień przed planowanym wyjazdem.

   Czy dla narciarzy jest obowiązkowa za granicą?

   Obrazek strzałka w dół

   Polisa dla narciarzy nie jest obowiązkowa, ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Jednak warto wykupić takie ubezpieczenie, by w razie nieprzewidzianych i przykrych sytuacji mieć pewność, że otrzymasz odpowiednią pomoc. W ramach tej polisy LINK4 możesz wybrać ubezpieczenie kosztów leczenia, sprzętu sportowego lub bagażu, a także odpowiedzialności cywilnej, które pozwoli pokryć koszt naprawy szkód, jakie powstały z Twojej winy. Jak widzisz, szeroka ochrona ubezpieczeniowa pozwoli Ci cieszyć się zimowym wyjazdem i o nic się nie martwić.

   Przed czym chroni ubezpieczenie sportów zimowych?

   Obrazek strzałka w dół

   “Ubezpieczenie na narty” w LINK4 oferuje szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej. Przede wszystkim zapewnia pokrycie kosztów leczenia w przypadku gdy podczas jazdy na nartach odniesiesz kontuzję wymagającą leczenia. W wypadku kradzieży lub zagubienia przez przewoźnika ubezpieczony jest także Twój bagaż. Jesteś chroniony, jeśli nieumyślnie wyrządzisz komuś krzywdę lub szkodę na jego mieniu. Możesz także rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową o pakiet Sporty Ekstremalne. Dzięki niemu będziesz mógł bezpiecznie spróbować nowych dyscyplin sportowych.

   Czy ubezpieczenie sportów zimowych obejmuje także sprzęt sportowy?

   Obrazek strzałka w dół

   Jak najbardziej “polisa narciarska” w LINK4 może chronić sprzęt sportowy jeżeli wybierzesz taką opcję. Twoje narty, snowboard oraz inny sprzęt do sportów zimowych są chronione na wypadek kradzieży, uszkodzenia czy też zagubienia przez przewoźnika. Docenią to zwłaszcza osoby, które na zimowych wyjazdach zawsze używają swojego profesjonalnego, a co za tym idzie, kosztownego wyposażenia. Dzięki temu nie musisz obawiać się utraty ulubionych nart, gdy wyjeżdżasz na zimowy odpoczynek.

   Polisa narciarska

   Cenisz sobie swobodę i chcesz mieć możliwość dopasować oferty do indywidualnych potrzeb? Ubezpieczenie narciarskie w LINK4 możesz dowolnie rozszerzyć o dodatkowe elementy, takie jak np. uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie na narty – bezpieczne sporty zimowe

   Uwielbiasz sporty zimowe i nie wyobrażasz sobie tej pory roku bez wizyty na stoku? Koniecznie zdecyduj się na Ubezpieczenie Podróże, obejmujące sporty zimowe w LINK4. Ten rodzaj polisy turystycznej został rozszerzony o ochronę związaną z uprawianiem sportów zimowych. Jeśli podczas aktywności przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek lub kontuzja, polisa LINK4 pokrywa koszty leczenia czy zakupu leków. Ubezpieczenie dla narciarzy, czyli pokrycie Kosztów leczenia i Assistance, OC w życiu prywatnym i NNW to kompleksowy pakiet, który pozwoli Ci w pełni cieszyć się z uroków zimy na stoku. 

   Ubezpieczenie turystyczne z ryzykiem amatorskich sportów zimowych jest dla osób, które uprawiają zimą:

   • hokej,
   • kite-skiing (jazda na nartach przy użyciu specjalnego latawca),
   • kite-snowboarding (jazda na desce przy użyciu specjalnego latawca),
   • łyżwiarstwo figurowe,
   • łyżwiarstwo szybkie,
   • narciarstwo biegowe,
   • narciarstwo zjazdowe po oznaczonych trasach,
   • saneczkarstwo,
   • snowboard zjazdowy po oznaczonych trasach,
   • sporty, w których wykorzystywane są pojazdy przeznaczone do poruszania się po śniegu lub lodzie,

   Zdecyduj się na kompleksowe ubezpieczenie – snowboard, narty, lodowisko, wspinaczka czy sanki to wyjątkowe aktywności, dlatego korzystaj z zimy i uprawiaj swoje ulubione sporty bez ograniczeń. 

   Polisa narciarska – co masz do wyboru?

   Jakie ubezpieczenie na narty będzie najlepsze? W LINK4 możesz wybrać indywidualnie dopasowane do potrzeb Twoich i Twoich bliskich ubezpieczenie. Sporty zimowe niosą za sobą ryzyko urazów i wypadków. Jeśli chcesz czuć się w pełni bezpiecznie, wybierz dodatkowe opcje polisy.


   LECZENIE I HOSPITALIZACJA

   Ubezpieczenie narciarskie pokryje koszty niezbędnego leczenia i ewentualnej hospitalizacji. Zyskasz ochronę finansową na wypadek kontuzji podczas uprawiania sportu i nie będziesz musiał martwić się o niespodziewane koszty. Zwróć uwagę na dodatkowe elementy polisy – np. pokrycie kosztów transportu medycznego to przydatna gwarancja na wypadek niespodziewanego urazu.

    

   SPRZĘT SPORTOWY

   Jeśli korzystasz z drogiego sprzętu sportowego i obawiasz się, że podczas aktywności może on ulec zniszczeniu, możesz także zdecydować się na polisę, która obejmuje jego ochronę.

   W LINK4 otrzymasz odszkodowanie, gdyby Twój sprzęt sportowy został skradziony, utracony w wyniku niewłaściwej opieki przewoźnika lub nieszczęśliwego wypadku.

    

   BAGAŻ PODRĘCZNY 

   W przypadku opóźnienia w dostarczeniu bagażu podróżnego powyżej 6h, zwrócimy Ci pieniądze za zakup niezbędnych środków higieny osobistej i żywności.

   Zadbaj także o dodatkowe ubezpieczenie bagażu podróżnego, które obejmie ochroną finansową m.in. odzież, obuwie i kosmetyki. Jeżeli stracisz bagaż w wyniku kradzieży z włamaniem, rozboju lub niewłaściwego przechowywania go przez przewoźnika, wypłacimy Ci odszkodowanie.


   SPORTY EKSTREMALNE

   Masz wątpliwości, na co zwrócić uwagę, gdy wybierasz optymalne dla siebie ubezpieczenie? Sporty zimowe to często ogromna dawka adrenaliny, sposób na odprężenie i zapomnienie o codziennych obowiązkach. Jeżeli stawiasz sobie wyzwania i lubisz eksperymentować na stoku, odpowiednią opcją będzie dodatkowe ubezpieczenie sportów wysokiego ryzyka W ramach tego ubezpieczenia ochroną objęte są:

   wspinaczka wysokogórska i skałkowa, 

   • sporty wodne na rzekach górskich, 
   • jazda na nartach wodnych, 
   • jazda na nartach poza wytyczonymi trasami, 
   • sporty motorowodne, 
   • speleologia,
   • spadochroniarstwo i lotniarstwo.

   Zastanów się, z jakiego rodzaju aktywności masz zamiar korzystać i wybierz polisę od LINK4, która sprawdzi się najlepiej podczas Twojego urlopu. To w końcu czas wypoczynku, dlatego zadbaj o to, aby nawet w razie niespodziewanej sytuacji móc otrzymać wsparcie. Dzięki temu zabezpieczysz się od następstw przykrych zdarzeń i w pełni skorzystasz z zaplanowanego urlopu.  
    

   Ubezpieczenie narciarskie online w LINK4 – korzystaj wygodnie

   W LINK4 wiemy, jak ważny jest spokojny, bezpieczny i komfortowy odpoczynek. Nasza polisa ubezpieczeniowa to różnorodna oferta, w optymalny sposób skrojona do Twoich potrzeb. Często podróżujesz z rodziną, chcesz zadbać o ich wygodę i bezpieczeństwo? Ubezpieczenie narciarskie będzie chronić Twoich bliskich, gdy będziecie celebrować wspólne chwile, otoczeni zimowym krajobrazem. Dzięki dodatkowym opcjom, o które możesz rozszerzyć swoją polisę, każdy wyjazd okaże się udane. Zadbamy o Twój bagaż, zaopiekujemy się sprzętem sportowym, pomożemy w razie choroby.

   Polisa narciarska to także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Jeśli obawiasz się, że Twój wyjazd może się nie odbyć z powodów niezależnych od Ciebie, zapewniamy ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej. Na Twój wniosek rozszerzymy polisę o ryzyka związane z pracą fizyczną lub chorobami przewlekłymi. 

   Ubezpieczenie narciarskie w Polsce online to łatwość obsługi i komfort korzystania z posiadanej polisy. Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby obliczyć wysokość składki. Ubezpiecz się w LINK4 i odpoczywaj dokładnie tak, jak lubisz! Ubezpieczenie narciarskie to gwarancja udanych wakacji, beztroskiego wypoczynku oraz pewność, że Ty i Twoi bliscy będą zawsze pod dobrą opieką!

   Ubezpieczenie Podróże dostępne w LINK4. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na https://dokumenty.link4.pl/

   Aktualności i blog

   Zdjęcie artykułu
   Akcja oddawania krwi LINK4 i Adgar Poland

   Sprawdź!