Ubezpieczenie podróży i auto assistance

 

 • Podróże rozszerzone o krótkoterminowe Auto Assistance.
 • Pomoc w razie awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu.
 • Na terenie Polski i niemal całej Europy.

zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem o ubezpieczeniu podróże

W przypadku wyjazdu własnym samochodem za granicę, nawet najbardziej doświadczonym kierowcom może przydarzyć się wypadek, awaria czy zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. 

Krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance, zawarte jedynie na czas wyjazdu, umożliwi uzyskanie pomocy na terenie niemal całej Europy.

Pomoc techniczna  POMOC TECHNICZNA

Uzyskasz pomoc techniczną w przypadku:

 • awarii lub wypadku samochodu,
 • przebicia opon, 
 • braku paliwa, 
 • kradzieży części pojazdu,
 • uszkodzenia samochodu w wyniku wandalizmu.


Samochód zastępczy  SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Krótkoterminowe Auto Assistance daje Ci możliwość skorzystania z samochodu zastępczego do 4 dni za darmo po wypadku lub kradzieży.


Nocleg i zastępczy kierowca  NOCLEG I TRANSPORT KIEROWCY I PASAŻERÓW

Jeśli po wypadku kontynuowanie podróży będzie niemożliwe, zorganizujemy:

 • nocleg, lub
 • transport dla kierowcy i pasażerów.


Pomoc informacyjna  POMOC INFORMACYJNA W TRASIE

Jako osoba ubezpieczona będziesz mieć nielimitowany dostęp do:

 • infolinii medycznej (dowiesz się m.in. o adresach i godzinach otwarcia aptek, placówek medycznych i diagnostycznych),

 • informacji telefonicznej (zapytasz m.in. o możliwość wypożyczenia pojazdu, koszty paliwa i opłaty drogowe w danym kraju, procedury w ramach ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą),

 • informacji drogowej (poinformujemy Cię o korkach i zaproponujemy optymalną trasę przejazdu),

Assistance w podróży – co to jest?

Wybierasz się na wakacje samochodem? Aby czuć się bezpiecznie, zdecyduj się pakiet ubezpieczenia Podróże i Auto Assistance. W końcu nawet najbardziej doświadczonym kierowcom może przydarzyć się kolizja czy awaria.

Nasza pomoc techniczna zapewnia wsparcie w najczęstszych sytuacjach, jakie mogą przytrafić się na drodze. Jest to między innymi: awaria lub kolizja samochodu, brak paliwa, przebicie opon, kradzież części pojazdu lub jego uszkodzenie w wyniku wandalizmu. 

Assistance w podróży w LINK4zapewnia naprawę samochodu na miejscu lub odholowanie pojazdu nawet do 200 km od miejsca wypadku. Częstą usterką na autostradzie jest też przebicie opony. W takim wypadku wymienimy ją na koło zapasowe lub odholujemy Twój pojazd do warsztatu. W razie potrzeby dostarczymy także paliwo. Pomożemy w wypadku rozładowanego akumulatora lub zatrzaśniętych w pojeździe kluczyków.

W razie potrzeby w ramach polisy Auto Assistance w podróży masz także możliwość skorzystania z samochodu zastępczego w razie wypadku lub kradzieży pojazdu, czy też transportu kierowcy i pasażerów do hotelu lub miejsca zamieszkania. Lista dostępnych usług jest bardzo długa, dlatego warto zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

Na co zwrócić uwagę, wybierając pakiet Assistance krótkoterminowe?

Jeśli planujesz podróż za granicę, upewnij się, że ubezpieczenie, które wybierzesz, obejmuje wszystkie kraje, przez które będziesz przejeżdżał. Pamiętaj, że w LINK4 oferujemy pomoc prawie w całej Europie. Istotną sprawą jest także zapewnienie przez ubezpieczyciela samochodu zastępczego.

Kolejnym ważnym aspektem ubezpieczenia w podróży jest możliwość kontaktu z ubezpieczycielem. Nasza infolinia jest aktywna przez całą dobę, dlatego bez względu na to, kiedy będziesz potrzebować naszej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zgłoszenie problemu jest bardzo proste – możesz skontaktować się z nami telefonicznie, a my szybko zorganizujemy niezbędne wsparcie.

Standardowy pakiet Assistance obejmuje pomoc na cały rok. Jednak możesz zdecydować się także na opcję wykupienia ubezpieczenia Auto Assistance na dni. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które wybierają się w krótką podróż i nie chcą przepłacać. Dzięki krótkoterminowej polisie nie musisz przejmować się ewentualnymi awariami podczas podróży – również za granicą.

Auto Assistance krótkoterminowe to ciekawe rozwiązanie dla osób, które zazwyczaj nie podróżują zbyt wiele. Mogą one zabezpieczyć siebie, pojazd oraz osoby współprowadzące przed skutkami wielu nieprzewidzianych sytuacji. Bez względu na to, czy podróż będzie odbywać się w Polsce, czy też poza jej granicami.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia w LINK4?

W LINK4 zapewniamy Auto Assistance na wakacje, które obejmuje wiele usług. Ponadto długość ubezpieczenia dostosujesz do swoich potrzeb, a Twoja głowa na wakacjach będzie całkowicie wolna od zmartwień. 

Dzięki Assistance za granicą Ty i Twoi bliscy będziecie bezpieczni, a w razie kolizji czy innego problemu, możesz liczyć na nasze wsparcie. Assistance w podróży to w dzisiejszych czasach nieodzowny element udanego wypoczynku.

Dlatego też takie ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granicę jest praktycznym i rozsądnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i spokój w czasie wakacyjnego wyjazdu. Jest to ważne w trudnych i często stresujących sytuacjach, zwłaszcza tych, które zdarzą się za granicą Polski.

Skontaktuj się z nami, aby poznać wysokość składki i zaplanować bezpieczne oraz komfortowe wakacje. Dzięki polisie od LINK4 zadbasz o siebie i swoich najbliższych, aby wspólnie spędzone chwile były jak najbardziej udane!

Co to jest ubezpieczenie Auto Assistance na wakacje?

Ubezpieczenie Auto Assistance samochodu w LINK4 to polisa chroniąca pojazd przed skutkami awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży lub aktu wandalizmu. Swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje obszar Polski oraz niemal całej Europy. Dzięki temu krótkoterminowemu ubezpieczeniu masz pewność uzyskania m.in. pomocy technicznej czy otrzymania auta zastępczego.

Bez względu na to, czy znajdujesz się nad polskim morzem, czy też odwiedzasz zagraniczne kurorty turystyczne, jesteś chroniony na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Możesz czuć się bezpiecznie, gdy złapiesz gumę, zabraknie Ci paliwa lub będziesz potrzebować informacji na temat trasy czy też lokalizacji najbliższych szpitali.

Jakie ryzyka obejmuje ubezpieczenie turystyczne samochodu?

Auto Assistance na wakacje w LINK4 zapewnia pomoc w razie awarii lub wypadku samochodu, przebicia opon, kradzieży części pojazdu, uszkodzenia samochodu w wyniku wandalizmu, zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe, czy też rozładowanego akumulatora. Uzyskasz także pomoc wtedy, gdy zabraknie paliwa.

Polisa swoim zakresem terytorialnym obejmuje niemal wszystkie kraje europejskie. Dlatego też możesz zaplanować nawet najbardziej odległe podróże. W prawie każdym miejscu na kontynencie możesz liczyć na szybką pomoc LINK4 oraz kontakt z mówiącym po polsku konsultantem na naszej infolinii.

Czy można dokupić Auto Assistance w podróży zagranicznej?

Ubezpieczenie Auto Assistance w LINK4 działa na terenie całej Europy z kilkoma drobnymi wyjątkami. Dlatego też, jeśli posiadasz polisę Auto Assistance w LINK4, a wyjeżdżasz własnym autem na zagraniczny urlop, możesz liczyć na taki sam zakres pomocy, jak na terenie Polski. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie musisz dokupywać dodatkowej polisy, gdy zdecydujesz się zmienić plany wakacyjne. Dzięki temu masz możliwość spędzenia wakacji tak, jak to sobie zaplanujesz, bez pilnowania kolejnych formalności.

Jak działa Auto Assistance za granicą?

Polisa ta działa za granicą dokładnie tak samo, jak na terenie Polski. Gdy zdarzy Ci się sytuacja objęta ochroną ubezpieczeniową, powinieneś o tym poinformować LINK4 - wysłany zostanie do Ciebie specjalista z najbliższego współpracującego z LINK4 warsztatu i udzieli Ci koniecznej pomocy. 

Co ważne, Ty kontaktujesz się z konsultantem, który mówi po polsku, natomiast to LINK4 bierze na siebie zorganizowanie pomocy, bez względu na to, w którym kraju się znajdujesz. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które polecamy każdemu kierowcy wybierającemu się na zagraniczne wakacje własnym samochodem.

Czy można wykupić Auto Assistance na miesiąc?

Ubezpieczenie Auto Assistance na czas podróży w LINK4 to polisa krótkoterminowa, nie ma potrzeby zawierania jej na okres pełnego roku, jak ma to miejsce z polisami OC lub AC. Dlatego też ubezpieczenie to możesz wykupić na czas trwania wyjazdu, bez względu na to, czy jest to 14 dni, czy też miesiąc lub dwa.

Auto Assistance w Podróży dostępne w LINK4 tylko w pakiecie z Ubezpieczeniem Podróże. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl

Pozostałe ubezpieczenia turystyczne