Ubezpieczenie podróży i auto assistance

 

 • Podróże rozszerzone o krótkoterminowe Auto Assistance.
 • Pomoc w razie awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu.
 • Na terenie Polski i niemal całej Europy.

zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem o ubezpieczeniu podróże

W przypadku wyjazdu własnym samochodem za granicę, nawet najbardziej doświadczonym kierowcom może przydarzyć się wypadek, awaria czy zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. 

Krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance, zawarte jedynie na czas wyjazdu, umożliwi uzyskanie pomocy na terenie niemal całej Europy.

Pomoc techniczna  POMOC TECHNICZNA

Uzyskasz pomoc techniczną w przypadku:

 • awarii lub wypadku samochodu,
 • przebicia opon, 
 • braku paliwa, 
 • kradzieży części pojazdu,
 • uszkodzenia samochodu w wyniku wandalizmu.


Samochód zastępczy  SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Krótkoterminowe Auto Assistance daje Ci możliwość skorzystania z samochodu zastępczego do 4 dni za darmo po wypadku lub kradzieży.


Nocleg i zastępczy kierowca  NOCLEG I ZASTĘPCZY KIEROWCA

Jeśli po wypadku kontynuowanie podróży będzie niemożliwe, zorganizujemy:

 • nocleg,
 • transport dla kierowcy i pasażerów.


Pomoc informacyjna  POMOC INFORMACYJNA W TRASIE

Jako osoba ubezpieczona będziesz mieć nielimitowany dostęp do:

 • infolinii medycznej (dowiesz się m.in. o adresach i godzinach otwarcia aptek, placówek medycznych i diagnostycznych),

 • informacji telefonicznej (zapytasz m.in. o możliwość wypożyczenia pojazdu, koszty paliwa i opłaty drogowe w danym kraju, procedury w ramach ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą),

 • informacji drogowej (poinformujemy Cię o korkach i zaproponujemy optymalną trasę przejazdu),

 • przekazania informacji (jeżeli zdarzy się wypadek, będziemy mogli przekazać ważną informację wyznaczonej przez Ciebie osobie).

Assistance w podróży – co to jest?

Wybierasz się na wakacje samochodem? Aby czuć się bezpiecznie, zdecyduj się pakiet ubezpieczenia Podróże i Auto Assistance. W końcu nawet najbardziej doświadczonym kierowcom może przydarzyć się kolizja czy awaria.

Nasza pomoc techniczna zapewnia wsparcie w najczęstszych sytuacjach, jakie mogą przytrafić się na drodze. Jest to między innymi: awaria lub kolizja samochodu, brak paliwa, przebicie opon, kradzież części pojazdu lub jego uszkodzenie w wyniku wandalizmu. 

Assistance w podróży w LINK4zapewnia naprawę samochodu na miejscu lub odholowanie pojazdu nawet do 200 km od miejsca wypadku. Częstą usterką na autostradzie jest też przebicie opony. W takim wypadku wymienimy ją na koło zapasowe lub odholujemy Twój pojazd do warsztatu. W razie potrzeby dostarczymy także paliwo. Pomożemy w wypadku rozładowanego akumulatora lub zatrzaśniętych w pojeździe kluczyków. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając pakiet Assistance krótkoterminowe?

Jeśli planujesz podróż za granicę, upewnij się, że ubezpieczenie, które wybierzesz, obejmuje wszystkie kraje, przez które będziesz przejeżdżał. Pamiętaj, że w LINK4 oferujemy pomoc prawie w całej Europie. Istotną sprawą jest także zapewnienie przez ubezpieczyciela samochodu zastępczego.

Kolejnym ważnym aspektem ubezpieczenia w podróży jest możliwość kontaktu z ubezpieczycielem. Nasza infolinia jest aktywna przez całą dobę, dlatego bez względu na to, kiedy będziesz potrzebować naszej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zgłoszenie problemu jest bardzo proste – możesz skontaktować się z nami telefonicznie, a my szybko zorganizujemy niezbędne wsparcie.

Standardowy pakiet Assistance obejmuje pomoc na cały rok. Jednak możesz zdecydować się także na opcję wykupienia ubezpieczenia Auto Assistance na dni. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które wybierają się w krótką podróż i nie chcą przepłacać. Dzięki krótkoterminowej polisie nie musisz przejmować się ewentualnymi awariami podczas podróży – również za granicą. 

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia w LINK4?

W LINK4 zapewniamy Auto Assistance na wakacje, które obejmuje wiele usług. Ponadto długość ubezpieczenia dostosujesz do swoich potrzeb, a Twoja głowa na wakacjach będzie całkowicie wolna od zmartwień. 

Dzięki Assistance za granicą Ty i Twoi bliscy będziecie bezpieczni, a w razie kolizji czy innego problemu, możesz liczyć na nasze wsparcie. Assistance w podróży to w dzisiejszych czasach nieodzowny element udanego wypoczynku.

Skontaktuj się z nami, aby poznać wysokość składki i zaplanować bezpieczne oraz komfortowe wakacje. Dzięki polisie od LINK4 zadbasz o siebie i swoich najbliższych, aby wspólnie spędzone chwile były jak najbardziej udane!

Co to jest ubezpieczenie Auto Assistance w podróży?

Ubezpieczenie Auto Assistance samochodu w LINK4 to polisa chroniąca pojazd przed skutkami awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży lub aktu wandalizmu. Swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje obszar Polski oraz niemal całej Europy. Dzięki temu krótkoterminowemu ubezpieczeniu masz pewność uzyskania m.in. pomocy technicznej czy otrzymania auta zastępczego.

Jakie ryzyka obejmuje ubezpieczenie Auto Assistance?

Auto Assistance na wakacje w LINK4 zapewnia pomoc w razie awarii lub wypadku samochodu, przebicia opon, kradzieży części pojazdu, uszkodzenia samochodu w wyniku wandalizmu, zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe, czy też rozładowanego akumulatora. Uzyskasz także pomoc wtedy, gdy zabraknie paliwa.

Czy można dokupić Auto Assistance w podróży zagranicznej?

Ubezpieczenie Auto Assistance w LINK4 działa na terenie całej Europy z kilkoma drobnymi wyjątkami. Dlatego też, jeśli posiadasz polisę Auto Assistance w LINK4, a wyjeżdżasz własnym autem na zagraniczny urlop, możesz liczyć na taki sam zakres pomocy, jak na terenie Polski.

Jak działa Auto Assistance za granicą?

Polisa ta działa za granicą dokładnie tak samo, jak na terenie Polski. Gdy zdarzy Ci się sytuacja objęta ochroną ubezpieczeniową, powinieneś o tym poinformować LINK4 - wysłany zostanie do Ciebie specjalista z najbliższego współpracującego z LINK4 warsztatu i udzieli Ci koniecznej pomocy.

Czy można wykupić Auto Assistance na miesiąc?

Ubezpieczenie Auto Assistance na czas podróży w LINK4 to polisa krótkoterminowa, nie ma potrzeby zawierania jej na okres pełnego roku, jak ma to miejsce z polisami OC lub AC. Dlatego też ubezpieczenie to możesz wykupić na czas trwania wyjazdu, bez względu na to, czy jest to 14 dni, czy też miesiąc lub dwa.

Auto Assistance w Podróży dostępne w LINK4 tylko w pakiecie z Ubezpieczeniem Podróże. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl

Pozostałe ubezpieczenia turystyczne