O LINK4

LINK4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Dziękujemy,nagrody 2022
że jesteście z nami!

ocean marzeń

LINK4 wspiera Fundację Ocean Marzeń

LINK4 wspiera działania Fundacji Ocean Marzeń, której misją jest pomoc młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Poprzez stałe wsparcie ze strony Fundacji i wspólne aktywności związane z żeglarstwem, młodzież nie tylko odkrywa swoje zdolności i talenty, ale również uczy się odpowiedzialności za siebie i innych. To również szansa na zbudowanie poczucia własnej wartości oraz nauki pracy w grupie, gdzie zaufanie i odpowiedzialność stanowią podstawę codziennego życia.

Przejdź do LINK4

Czy wiesz, że 8 na 10 naszych klientów decyduje się na przedłużenie umowy ubezpieczenia? Sprawdź swoją cenę i przejdź do LINK4.


Rozwijamy się dla Ciebie

Na początku swojej działalności oferowaliśmy jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie nasza oferta obejmuje również ubezpieczenia mieszkania i podróży. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, przez internet a także spotkać z naszym przedstawicielem w placówce. Rozwijamy się dla Ciebie!

Jesteśmy, gdy nas potrzebujesz

Nasza oferta i podejście do obsługi Klientów spotkały się z uznaniem i dużym zainteresowaniem polskich Kierowców. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.