Ubezpieczenie turystyczne
1 PLN/dzień

Ubezpieczenie turystyczne

  • Ubezpieczenie turystyczne w LINK4 pozwala objąć ochroną zarówno podróż zagraniczną, jak i krajową.
  • Szeroki zakres ochrony, który możesz dostosować do swoich potrzeb.
  • Przy odnowieniu OC lub AC dostaniesz Podróże na 7 dni dla jednej osoby gratis.
  • Na okres ubezpieczenia Podróże możesz ubezpieczyć mienie pozostawione w Twoim domu lub mieszkaniu.

Sprawdź: Kalkulator Podróż
Podróżowanie zapewnia emocje – czasem również te mniej pożądane. Kup ubezpiecznie turystyczne, które ochroni Cię od niespodziewanych kłopotów i wyjeżdżaj swobodnie!

Nie przewidzisz wszystkiego, co może spotkać Cię podczas podróżowania. Choroba, wypadek, złamanie przepisów – to wszystko potrafi przydarzyć się w najmniej dogodnym momencie. Nie ryzykuj i ubezpiecz się przed wyjazdem.

Każdy z nas podróżuje inaczej i w różne miejsca. Czasami wybieramy Polskę, niekiedy decydujemy się na podróż po Europie, a niektórzy zapuszczają się w najodleglejsze rejony Świata. Jedni wolą spokojny wypoczynek przy basenie, inni nie wyobrażają sobie wakacji bez aktywnego uprawiania sportu. W zależnosci od własnych potrzeb, wybierz Wariant rekomendowany, który przygotowaliśmy z myślą o typowym wyjeździe lub samodzielnie stwórz dostosowany do Twoich indywidualnych wymagań Wariant elastyczny.

Korzyść dla stałych Klientów LINK4.

Jeżeli odnawiasz ubezpieczenie OC lub AC w LINK4, otrzymasz promesę Ubezpieczenia Podróże (z zakresem terytorialnym: Polska lub Europa) na 7 dni dla jednej osoby gratis. Suma ubezpieczenia dla kosztów leczenia i assistance wynosi 25 000 zł. 

Ważne! Kup polisę co najmniej 1 dzień przed wyjazdem.

Ubezpieczenia turystyczne