Pomoc po kradzieży

  • Ubezpieczenie Pomoc po Kradzieży obejmuje dodatkowe wydatki, które ponosisz w związku z Kradzieżą Pojazdu,
  • Pomoc informacyjna po Kradzieży Pojazdu

 

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

W przypadku kradzieży Twojego samochodu:

  • LINK4 wypłaci odszkodowanie w kwocie 2000 zł, dzięki któremu będziesz mógł pokryć dodatkowe koszty związane z kradzieżą samochodu (np. koszt taksówek, samochodu zastępczego, koszt rejestracji nowego samochodu),
  • dodatkowo będziesz mógł skorzystać z infolinii, na której dowiesz się jakie kroki powinno się podjąć po kradzieży samochodu

Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia, które powstaną w Europie – za wyjątkiem Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdawii.

Suma ubezpieczenia wynosi 2 000 zł

 

Zobacz także:

Ubezpieczenie skutków kradzieży pojazdu – szybka pomoc w trudnych chwilach

Chociaż nie jest to już tak popularne zjawisko jak kiedyś, to samochody nadal padają łupem złodziei. Kradzież auta to bardzo stresująca i kłopotliwa sytuacja. Wiąże się ona z wydatkami, formalnościami, a także wizytą na posterunku Policji. Dobrze mieć w takiej chwili do kogo zwrócić się o pomoc i wsparcie. 

W przypadku kradzieży samochodu tracisz nie tylko środek transportu, ale także znajdujące się w nim wszystkie, czasami cenne przedmioty. Jesteś także zmuszony ponieść koszty związane z przejazdami komunikacją miejską, taksówkami czy wynajęciem auta do czasu odnalezienia Twojego pojazdu lub zakupu nowego. Są to z pewnością niemałe kwoty, które pojawiają się niespodziewanie i mogą spowodować utratę płynności finansowej. Dlatego w LINK4 oferujemy Pomoc po Kradzieży - czyli ubezpieczenie następstw kradzieży samochodu, dzięki któremu część kosztów związanych z tym nieprzyjemnym zdarzeniem pokryta zostanie przez nas, a dodatkowo pomożemy Ci zająć się formalnościami. 

Polisę możesz wykupić podczas wizyty u agenta, krótkiej rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem Internetu. Zakup jest szybki, wygodny i nie zajmuje dużo czasu. W LINK4 cenimy czas naszych klientów, dlatego też wszelkie formalności ograniczyliśmy do minimum. Wszystkie polisy mają czytelne OWU oraz bardzo prostą drogę zgłaszania szkód. Wystarczy jeden telefon i zaczynamy działać. A Ty w krótkim czasie otrzymasz odszkodowanie oraz inną potrzebną pomoc.

Ubezpieczenie następstw kradzieży auta – na co możesz liczyć?

Wykupując ubezpieczenie skutków kradzieży pojazdu w LINK4, zostajesz objęty pomocą w kwestiach bezpośrednio związanych z Twoim postępowaniem po utracie auta. W takim przypadku otrzymasz odszkodowanie w wysokości 2000 zł, które będziesz mógł przeznaczyć np. na  wynajęcie samochodu zastępczego czy korzystanie z taksówek,rejestrację nowego samochodu, jeżeli zdecydujesz się na jego zakup,

Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z infolinii, na której dowiesz się, jakie kroki powinno się podjąć po kradzieży samochodu – nasi doradcy poinstruują Cię, jak i gdzie zgłosić kradzież. Możesz także dowiedzieć się, jak postępować, by uruchomić procedurę wypłaty środków, na które opiewa ubezpieczenie następstw kradzieży,

Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia, które powstaną w Europie (z wyjątkiem Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdawii) – ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje nie tylko na terenie Polski, ale także podczas wyjazdów wakacyjnych do krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz krajów skandynawskich i Szwajcarii.  Twoje auto chronione jest więc na terenie prawie całego kontynentu europejskiego.

Kradzież auta z pewnością jest stresującym wydarzeniem, zwłaszcza, gdy dojdzie do niej za granicą.  Dlatego też ubezpieczenie następstw kradzieży samochodu w LINK4, to praktyczne rozwiązanie.

Ubezpieczenie następstw kradzieży auta – oferta LINK4

W LINK4 dobrze wiemy, jak ważny dla kierowcy jest jego pojazd. Dzięki wykupieniu oferowanej przez nas polisy chronisz swój budżet przed znaczącymi kosztami, jakie mogą spotkać Cię w razie kradzieży Twojego auta. Będziesz mógł zgłosić kradzież organom ścigania, przemieszczać się, poszukując nowego samochodu oraz zarejestrować go we właściwym urzędzie gminy. 

Dlatego nie czekaj już dłużej i skontaktuj się z Doradcą LINK4, by wykupić polisę. Dzięki temu nawet w tak stresującej sytuacji, jak kradzież auta, będziesz mógł liczyć na kompleksowe wsparcie i szybką pomoc finansową. 

Kwota 2000 złotych, jaka zostanie Ci natychmiast wypłacona, pozwoli Ci na wynajęcia auta, byś mógł szybko załatwić wszystkie urzędowe sprawy. Nasze ubezpieczenie skutków kradzieży pojazdu to zabezpieczenie, dzięki któremu nie zostaniesz sam w stresującej sytuacji.

Jaki jest zakres ubezpieczenia Pomoc Po Kradzieży?

Ubezpieczenie następstw kradzieży samochodu w LINK4 pokryje dodatkowe koszty do 2000 złotych, które będziesz ponosić bezpośrednio po kradzieży (np. koszt taksówek, wypożyczenia samochodu zastępczego, koszt rejestracji nowego auta). Równie ważne aby w stresujących chwilach tuż po kradzieży będziesz mógł skorzystać z infolinii, na której dowiesz się, jakie kroki powinno się podjąć po tym nieszczęśliwym wydarzeniu.

Jest to szczególnie ważne, gdy przebywasz za granicą i nie do końca wiesz jak postępować w przypadku kradzieży pojazdu. Nasi konsultanci udzielą Ci wskazówek, gdzie trzeba się udać i jakie formalności na Ciebie czekają. Jest to bardzo cenna pomoc, w wyjątkowo stresujących sytuacjach.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie następstw kradzieży?

Ubezpieczenie następstw kradzieży auta skierowane jest do każdego posiadacza samochodu, który podróżuje zarówno po Polsce, jak i po kontynencie europejskim, gdyż ubezpieczenie obejmuje zdarzenia, które powstaną w Europie – za wyjątkiem Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdawii.

Ubezpieczeniem tym powinny także zainteresować się osoby, które obawiają się o kradzież swojego auta z powodu popularności danego modelu wśród złodziei, jako uzupełnienie ubezpieczenia AC. Nawet jeżeli pojazd zostanie skradziony, możesz liczyć na pomoc i wsparcie LINK4.

Czy odszkodowanie z ubezpieczenia Pomoc Po Kradzieży mogę przeznaczyć na zakup rzeczy skradzionych wraz z samochodem?

W LINK4 rozumiemy, że w Twoim samochodzie możesz zostawić ważne dla siebie przedmioty, takie jak nawigacja GPS czy radio. Ubezpieczenie następstw kradzieży samochodu obejmuje wydatki, ponoszone w związku z kradzieżą auta. Dlatego otrzymane w ramach polisy świadczenie, wynoszące 2000 zł, możesz przeznaczyć także na zakup nowych sprzętów.

Nie musisz dostarczyć do ubezpieczyciela listy znajdujących się w skradzionym pojeździe cennych przedmiotów. Rozumiemy, że często trudno jest sobie przypomnieć, co konkretnie znajdowało się w schowku lub bagażniku auta. Suma 2000 zł pomoże pokryć straty związane z ich kradzieżą.

Ile kosztuje ubezpieczenie następstw kradzieży samochodu?

Ubezpieczenie następstw kradzieży auta możesz zakupić online, wypełniając odpowiedni wniosek lub też zamawiając rozmowę z naszym konsultantem, który oddzwoni bezpłatnie w wybranym przez Ciebie terminie. Koszt ubezpieczenia zależy od wielu czynników, dlatego cena ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami i poznaj cenę Twojego ubezpieczenia!

Jakie są warunki wypłaty odszkodowania w ramach ubezpieczenia następstw kradzieży auta?

Ubezpieczenie następstw kradzieży auta mogą zakupić posiadacze ubezpieczenia OC lub AC w LINK4. Wypłata Twojego świadczenia w ramach polisy wynosi 2000 zł. W przypadku kradzieży, jak najszybciej zawiadom nas o zaistniałej sytuacji. Szybki kontakt usprawni proces likwidacji i pozwoli Ci szybko otrzymać świadczenie.

Wypłacone przez nas środki wykorzystasz w dowolny sposób. Możesz zapłacić nimi za wynajem samochodu lub przeznaczyć je na zastąpienie skradzionych przedmiotów pozostawionych w samochodzie. Jest to kwota na tyle duża, że wystarczy na zakup nowej nawigacji GPS czy też innych urządzeń elektronicznych, jakie mogły pozostać w aucie.

Pomoc po kradzieży dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl