Assistance domowy

 • Transport pod wskazany przez Ciebie adres lub pobyt w hotelu, gdy mieszkanie nie nadaje się do użytku.
 • Pomoc hydraulika, elektryka i innych fachowców.
 • Przewóz rzeczy z Twojego mieszkania w bezpieczne miejsce lub zapewnienie im ochrony na miejscu.

Sprawdź: Kalkulator Mieszkanie
Do każdej skomponowanej oferty - otrzymasz Assistance domowy, który zapewnia szeroki zakres pomocy w wielu sytuacjach awaryjnych. Gdy w Twoim domu zdarzy się coś niedobrego, możesz liczyć na:
 • pobyt w hotelu wraz z transportem w dwie strony
 • ochronę pozostawionego mienia lub jego transport
 • wizytę lekarza, transport do szpitala lub dostawę leków
 • opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Jeśli chcesz, możesz też:

 • zdecydować się na ubezpieczenie wybranego mienia
 • wybrać tańszą opcję ubezpieczenia wyłącznie od pożaru i zdarzeń losowych.

Zobacz także:

Assistance domowy – co to za polisa?

Home Assistance, to bardzo wygodne rozwiązanie, które zabezpieczy Ciebie i Twój dom na wypadek różnych zdarzeń losowych. Podczas pożaru czy zalania potrzebne jest nie tylko odszkodowania, ale i bieżące wsparcie. Różnego rodzaju usterki również wymagają sprawnej interwencji. W takich sytuacjach to właśnie my w LINK4 oferujemy szybką pomoc w załatwieniu i organizacji pomocy fachowców, zdejmując z Ciebie sporo stresu i kosztów. Dzięki Ubezpieczeniu Assistance Domowy od LINK4 nie zostaniesz sam z awarią.

Na czym dokładnie polega takie rozwiązanie i czym się kierować przy jego wyborze?

Home Assistance – zapewni kompleksowe wsparcie

Domowe Assistance to usługa, która ma być pewnego rodzaju dodatkiem do ubezpieczenia mieszkania. Standardowa polisa ubezpieczeniowa obejmuje kwestie związane z wypłatą odszkodowania w przypadku zdarzeń losowych (np. pożaru, uderzenia piorunem, zalania). Home assistance oferuje dodatkowe wsparcie. Jakie?

Jeżeli np. w Twoim mieszkaniu wybuchnie pożar, to zawarta przez Ciebie polisa ubezpieczeniowa zapewni Ci należne odszkodowanie, jednak to właśnie Ubezpieczenie Assistance Domowy sprawi, że możesz liczyć na dodatkową pomoc ze strony LINK4. Jeżeli jest taka potrzeba, możesz skorzystać np. z przewiezienia w inne miejsce. 

Ubezpieczenie Assistance Domowy obejmuje również pomoc fachowców np. w przypadku zdarzeń losowych powodujących uszkodzenie instalacji elektrycznych czy hydraulicznych. Inne usługi, dostępne ramach Ubezpieczenia Assistance Domowy w LINK4, to m.in. przewóz ocalonych rzeczy po szkodzie mieszkaniowej. Jeżeli w związku z nieszczęśliwym wypadkiem będziesz przebywał w szpitalu, możesz liczyć na opiekę nad dziećmi lub zwierzętami. Ubezpieczenie Assistance Domowy to także możliwość zorganizowania w przypadku nieszczęśliwego wypadku wizyty lekarza, transportu do szpitala lub dostawy leków.

Assistance mieszkaniowy. Dlaczego warto zdecydować się na LINK4?

Co zyskasz, decydując się na ubezpieczenie mieszkania (w tym ubezpieczenie Ubezpieczenie Assistance Domowy) w LINK4? Dom to miejsce, w którym musisz czuć się bezpiecznie, a nasze wsparcie sprawi, że otrzymasz pomocną dłoń, kiedy najbardziej będziesz jej potrzebować.

Gdy w Twoim domu wydarzy się szkoda, możesz liczyć na:

 • pobyt w hotelu wraz z transportem w dwie strony;
 • ochronę pozostawionego mienia lub jego transport;
 • wizytę lekarza, transport do szpitala lub dostawę leków (w przypadku nieszczęśliwego wypadku);
 • opiekę nad dziećmi i zwierzętami (w przypadku pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku).

Nasi eksperci będą służyć Ci poradą (np. gdy w kryzysowej sytuacji potrzebujesz numeru telefonu do najbliższego szpitala czy hotelu). Nasza oferta została przygotowana tak, aby zapewnić Ci pomoc w wielu trudnych i stresujących sytuacjach. Aby zgłosić szkodę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a sama procedura jest bardzo łatwa i bez zbędnych formalności.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta ubezpieczenia mieszkania, w tym Assistance domowy, koniecznie przejdź do kalkulatora mieszkaniowego, by zdobyć szczegółowe informacje na temat składek za ubezpieczenie mieszkania z taką opcją.

Jaki zakres obejmuje assistance mieszkaniowe?

Domowe assistance zapewni Ci organizację i pokrycie kosztów pomocy w przypadku zdarzeń wskazanych w OWU. Np. zadbamy o: organizację pobytu w hotelu wraz z transportem w obie strony, ochronę pozostawionego mienia lub jego transport w dowolne, wskazane miejsce, wizytę lekarza, transport do szpitala lub dostawę leków, opiekę nad dziećmi oraz zwierzętami. To praktyczne ubezpieczenie, która sprawdzi się przede wszystkim w nieprzewidzianych i stresujących sytuacjach.

Wiele z tych usług pozwoli Ci skupić się na organizowaniu remontu lub usuwaniu powstałych w Twoim domu albo mieszkaniu szkód. Poczucie spokoju i otrzymanie wsparcia jest w takich chwilach bardzo ważne.

Czym jest ubezpieczenie home assistance?

Home assistance jest pakietem usług, które zorganizujemy w Twoim miejscu zamieszkania przy zaistnieniu określonych w naszej umowie okoliczności. Najpopularniejszym elementem tej polisy jest pomoc fachowców od różnych awarii, np. hydraulików, elektryków, ślusarzy, dekarzy. Eksperci w ramach polisy dokonają naprawy, a koszty tych napraw pokryje Twoja polisa assistance.

Co ważne, w razie wystąpienia zdarzenia, w ramach tej polisy hydraulik czy elektryk zjawi się u Ciebie tak szybko jak to możliwe i usunie usterkę. Jeśli z powodu zdarzenia losowego nie będziesz mógł pozostać w mieszkaniu lub domu, zapłacimy za Twój nocleg w hotelu (maksymalnie do 8 dni).

Także w przypadku wystąpienia poważniejszych zdarzeń, takich jak zalanie czy pożar, możesz w ramach tej polisy otrzymać wsparcie i pomoc. Zorganizujemy nocleg, transport do hotelu czy też, jeśli zajdzie taka konieczność, opiekę nad dziećmi. Wszystko w ramach ubezpieczenia Assistance domowy. Wspomniane zdarzenia są stresujące i często powodują szok, dlatego podczas zgłaszania szkody maksymalnie ograniczyliśmy wszelkie formalności. Potem jak najszybciej przystępujemy do organizowania pomocy dla Ciebie i Twoich bliskich w ciężkich dla Was chwilach.

Do kogo skierowane jest home assistance?

Domowe assistance skierowane jest dla każdego, kto nie chce, aby zaskoczyła go jakaś nieprzewidziana sytuacja w jego domu. Posiadając ubezpieczenie, wystarczy że skontaktujesz się z nami, zgłosisz zdarzenie, a my wyślemy fachowców, którzy usuną usterkę lub zorganizujemy niezbędną pomoc. Polisa pomoże Ci również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ koszt naprawy (do limitów wskazanych w OWU) zostanie opłacony przez LINK4.

Jeżeli jesteś właścicielem domu lub mieszkania i obawiasz się, że w razie kryzysowej sytuacji możesz sobie sam nie poradzić z problemem, powinieneś wykupić Assistance domowy. Dzięki niemu nie będziesz pozostawiony sam sobie w obliczu trudnej sytuacji. LINK4  stanie po Twojej stronie.

Ile kosztuje ubezpieczenie assistance domowy?

Home assistance jest częścią ubezpieczenia Twojej nieruchomości. Możesz sprawdzić składkę za ubezpieczenie, używając naszego kalkulatora ubezpieczeń mieszkania. Uzupełnij formularz o podstawowe informacje o mieszkaniu lub domu, a kalkulator LINK4 obliczy przybliżony koszt składki. U nas sam decydujesz o tym, na jaką kwotę chcesz się ubezpieczyć, dlatego cena polisy jest dostosowana indywidualnie.

Z tego względu płacisz składkę dopasowaną zarówno do Twoich potrzeb, jak i możliwości finansowych. Zatem małym kosztem jesteś w stanie zabezpieczyć siebie i Twoich bliskich na wypadek wielu nieprzewidzianych zdarzeń.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie Home Assistance?

Ubezpieczenie Home Assistance jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni spokój i bezpieczeństwo, nawet w obliczu trudnych sytuacji. Okaże się pomocna, gdy w Twoim domu lub mieszkaniu dojdzie do sytuacji, której skutki uniemożliwiają bezpieczne w nim pozostanie. Polisa LINK4 zapewni Tobie oraz Twoim bliskim wsparcie, pobyt w hotelu wraz z transportem, a w razie konieczności wizytę lekarza. Pod Twoją nieobecność możesz także liczyć na ochronę pozostawionego w domu lub mieszkaniu mienia albo jego transport pod wskazany adres. Wykupienie polisy uprawnia Cię także do skorzystania z opieki nad dziećmi lub zwierzętami.

Jakie ograniczenia i wykluczenia zawiera Assistance domowy?

Jak w przypadku każdej polisy także ubezpieczenie Assistance domowy ma swoje wyłączenia. Są to sytuacje, w których – pomimo zaistnienia zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową – nie zostaną zrealizowane pewne usługi. Najczęściej jest to w przypadku, kiedy szkoda została wyrządzona celowo lub gdy osoba winna działała pod wpływem substancji odurzających. Kompletną listę ograniczeń i wyłączeń znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, jakie dostępne są na stronie www.link4.pl

Czy można kupić samo ubezpieczenie Home Assistance?

Ubezpieczenie Home Assistance jest częścią polisy ubezpieczeniowej mieszkania w LINK4. Dlatego też nie ma możliwości zakupu tylko usługi Assistance domowy. By móc w pełni z niego korzystać, zapraszamy na stronę LINK4 i do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia mieszkań. Dzięki naszemu kalkulatorowi szybko poznasz koszty oraz zakres ochrony.

Jak więc widzisz, zakres ochrony ubezpieczeniowej, jaką daje Ci domowy Assistance w LINK4, jest szeroki i bierze pod uwagę wystąpienie wielu sytuacji. To jest doskonałe dopełnienie ubezpieczenia mieszkania lub domu.

Więcej na ten temat dowiesz się, kontaktując się z naszymi konsultantami pod numerem infolinii 22 444 44 44 lub zapoznając się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Assistance Domowy. Możesz je znaleźć na naszej stronie internetowej lub otrzymać podczas wizyty u agenta.

Wybrany wariant ubezpieczenia Assistance domowy dostępny tylko w pakiecie z Ubezpieczeniem Dom. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.