Assistance domowy

 • Transport pod wskazany przez Ciebie adres lub pobyt w hotelu, gdy mieszkanie nie nadaje się do użytku.
 • Pomoc hydraulika, elektryka i innych fachowców.
 • Przewóz rzeczy z Twojego mieszkania w bezpieczne miejsce lub zapewnienie im ochrony na miejscu.

Sprawdź: Kalkulator Mieszkanie
Do każdej skomponowanej oferty - otrzymasz Assistance domowy, który zapewnia szeroki zakres pomocy w wielu sytuacjach awaryjnych. Gdy w Twoim domu zdarzy się coś niedobrego, możesz liczyć na:
 • pobyt w hotelu wraz z transportem w dwie strony
 • ochronę pozostawionego mienia lub jego transport
 • wizytę lekarza, transport do szpitala lub dostawę leków
 • opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Jeśli chcesz, możesz też:

 • zdecydować się na ubezpieczenie wybranego mienia
 • wybrać tańszą opcję ubezpieczenia wyłącznie od pożaru i zdarzeń losowych.

Zobacz także:

Assistance domowy – co to za polisa?

Home Assistance, to bardzo wygodne rozwiązanie, które zabezpieczy Ciebie i Twój dom na wypadek różnych zdarzeń losowych. Podczas pożaru czy zalania potrzebne jest nie tylko odszkodowania, ale i bieżące wsparcie. Różnego rodzaju usterki również wymagają sprawnej interwencji. W takich sytuacjach to właśnie my w LINK4 oferujemy szybką pomoc w załatwieniu i organizacji pomocy fachowców, zdejmując z Ciebie sporo stresu i kosztów. Dzięki Ubezpieczeniu Assistance Domowy od LINK4 nie zostaniesz sam z awarią.

Na czym dokładnie polega takie rozwiązanie i czym się kierować przy jego wyborze?

Home Assistance – zapewni kompleksowe wsparcie

Domowe Assistance to usługa, która ma być pewnego rodzaju dodatkiem do ubezpieczenia mieszkania. Standardowa polisa ubezpieczeniowa obejmuje kwestie związane z wypłatą odszkodowania w przypadku zdarzeń losowych (np. pożaru, uderzenia piorunem, zalania). Home assistance oferuje dodatkowe wsparcie. Jakie?

Jeżeli np. w Twoim mieszkaniu wybuchnie pożar, to zawarta przez Ciebie polisa ubezpieczeniowa zapewni Ci należne odszkodowanie, jednak to właśnie Ubezpieczenie Assistance Domowy sprawi, że możesz liczyć na dodatkową pomoc ze strony LINK4. Jeżeli jest taka potrzeba, możesz skorzystać np. z przewiezienia w inne miejsce (do hotelu lub pod wskazany adres), w którym przeczekasz, aż usterka zostanie naprawiona.

Ubezpieczenie Assistance Domowy obejmuje również pomoc fachowców w przypadku awarii, np. instalacji elektrycznych czy hydraulicznych. Inne usługi, dostępne ramach Ubezpieczenia Assistance Domowy w LINK4, to m.in. przewóz ocalonych rzeczy po szkodzie mieszkaniowej czy częściowe pokrycie kosztów pomocy medycznej. Jeżeli w związku z nieszczęśliwym wypadkiem będziesz przebywał w szpitalu, możesz liczyć na opiekę nad dziećmi lub zwierzętami. Ubezpieczenie Assistance Domowy to także możliwość zorganizowania w przypadku nieszczęśliwego wypadku wizyty lekarza, transportu do szpitala lub dostawy leków.

Assistance mieszkaniowy. Dlaczego warto zdecydować się na LINK4?

Co zyskasz, decydując się na ubezpieczenie mieszkania (w tym ubezpieczenie Ubezpieczenie Assistance Domowy) w LINK4? Dom to miejsce, w którym musisz czuć się bezpiecznie, a nasze wsparcie sprawi, że otrzymasz pomocną dłoń, kiedy najbardziej będziesz jej potrzebować.

Gdy w Twoim domu zdarzy się coś niedobrego, możesz liczyć na:

 • pobyt w hotelu wraz z transportem w dwie strony;
 • ochronę pozostawionego mienia lub jego transport;
 • wizytę lekarza, transport do szpitala lub dostawę leków (w przypadku nieszczęśliwego wypadku);
 • opiekę nad dziećmi i zwierzętami (w przypadku pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku).

Nasi eksperci będą służyć Ci poradą (np. gdy w kryzysowej sytuacji potrzebujesz numeru telefonu do najbliższego szpitala czy hotelu). Nasza oferta została przygotowana tak, aby zapewnić Ci pomoc w wielu trudnych i stresujących sytuacjach. Aby zgłosić szkodę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a sama procedura jest bardzo łatwa i bez zbędnych formalności.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta ubezpieczenia mieszkania, w tym Assistance domowy, koniecznie przeczytaj na blogu LINK4 – co obejmuje Assistance domowy? Przejdź także do kalkulatora mieszkaniowego, by zdobyć szczegółowe informacje na temat składek za ubezpieczenie mieszkania z taką opcją.

Jaki zakres obejmuje assistance mieszkaniowe?

Domowe assistance zapewni Ci organizację i pokrycie kosztów pomocy w przypadku zaistnienia szkody, będącej następstwem wystąpienia przynajmniej jednego ze zdarzeń objętych ochroną. Gdy w Twoim domu zdarzy się coś niedobrego, np. wypadek czy awaria, zadbamy o: organizację pobytu w hotelu wraz z transportem w obie strony, ochronę pozostawionego mienia lub jego transport w dowolne, wskazane miejsce, wizytę lekarza, transport do szpitala lub dostawę leków, opiekę nad dziećmi oraz zwierzętami. To praktyczne ubezpieczenie, która sprawdzi się przede wszystkim w nieprzewidzianych i stresujących sytuacjach.

Czym jest ubezpieczenie home assistance?

Home assistance jest pakietem usług, które zorganizujemy w Twoim miejscu zamieszkania przy zaistnieniu określonych w naszej umowie okoliczności. Najpopularniejszym elementem tej polisy jest pomoc fachowców od różnych awarii, np. hydraulików, elektryków, ślusarzy, dekarzy. Eksperci w ramach polisy dokonają naprawy, a koszty tych napraw pokryje Twoja polisa assistance.

Do kogo skierowane jest home assistance?

Domowe assistance skierowane jest dla każdego, kto nie chce, aby zaskoczyła go jakaś nieprzewidziana sytuacja w jego domu. Posiadając ubezpieczenie, wystarczy że skontaktujesz się z nami, zgłosisz awarię, a my wyślemy fachowców, którzy usuną usterkę lub ekspresowo zorganizujemy niezbędną pomoc. Polisa pomoże Ci również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ koszt naprawy zostanie opłacony przez LINK4.

Ile kosztuje ubezpieczenie assistance domowy?

Home assistance jest częścią ubezpieczenia Twojej nieruchomości. Możesz sprawdzić składkę za ubezpieczenie, używając naszego kalkulatora ubezpieczeń mieszkania. Uzupełnij formularz o podstawowe informacje o mieszkaniu lub domu, a kalkulator LINK4 obliczy przybliżony koszt składki. U nas sam decydujesz o tym, na jaką kwotę chcesz się ubezpieczyć, dlatego cena polisy jest dostosowana indywidualnie.

Czy ubezpieczenie home assistance obejmuje też wynajęte mieszkania?

Jeśli wynajmujesz mieszkanie, home assistance pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Ty, jako właściciel posesji, musisz zagwarantować najemcy naprawę przynajmniej części usterek i awarii, które będą miały miejsce w wynajmowanym mieszkaniu. Zakup assistance umożliwi Ci dostęp do usług, które mogą okazać się przydatne w takiej sytuacji, dzięki czemu zapewnisz swojemu najemcy komfort użytkowania Twojego mieszkania.

Wybrany wariant ubezpieczenia Assistance domowy dostępny tylko w pakiecie z Ubezpieczeniem Dom. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.