Zarząd LINK4 TU S.A.

Grażyna Sudzińska-Amroziewicz

Grażyna Sudzińska-Amroziewicz

Członek rady nadzorczej delegowany do czasowego wykonywania czynności Prezesa Zarządu.
Od 22 lat zawodowo związana z branżą ubezpieczeniową. Początkowo specjalizowała się w projektach z zakresu audytu oraz przeglądów finansowych, a następnie zajmowała kluczowe stanowiska menedżerskie w podmiotach działających na rynku ubezpieczeń majątkowych, na życie, a także rynku emerytalnego.
Dowiedz się więcej
Mikołaj Ciaś

Mikołaj Ciaś

Wiceprezes zarządu
Manager od ponad 20 lat związany z branżą FMCG. Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Środowiska ze specjalnością Zarządzanie oraz licznych kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu, budowania strategii, finansów i sprzedaży. Ukończył między innymi Program Zarządczy dla wyższej kadry kierowniczej w IMD Institute w Szwajcarii.
Dowiedz się więcej
Michał Gomowski

Michał Gomowski

Wiceprezes Zarządu
Przez całą karierę zawodową związany jest z branżą finansową, ubezpieczeniową oraz motoryzacyjną. Szczególne osiągnięcia odnosił organizując dystrybucję w różnych kanałach ubezpieczeń, takich jak sieci agencyjne, brokerskie, direct, oraz w sektorze automotive. Jest specjalistą zajmującym się oceną ryzyka ubezpieczeniowego, produktami, obsługą posprzedażową klientów oraz likwidacją szkód.
Dowiedz się więcej
Katarzyna Wojdyła

Katarzyna Wojdyła

Członek Zarządu
Członek zarządu LINK4 od 2016 roku, odpowiedzialna za produkt, taryfikację oraz zarządzanie danymi, w tym wdrażanie rozwiązań opartych na zaawansowanej analityce oraz zarządzanie ryzykiem. Wcześniej pracowała jako dyrektor techniczny, dyrektor ds. cen rynkowych oraz była głównym aktuariuszem. Posiada licencję aktuarialną. Z firmą jest związana od 2006 roku.
Dowiedz się więcej

Rada Nadzorcza

 

  • Jan Linke - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Anna Młodawska-Sekścińska - Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej
  • Bartosz Jankowski - Członek Rady Nadzorczej
  • Grażyna Sudzińska-Amroziewicz - Członek Rady Nadzorczej
  • Bogusław Ulijasz - Członek Rady Nadzorczej