Ubezpieczenie Kluczyki Plus

  • Kluczyki Plus to dodatkowa ochrona do OC/AC.
  • Pokrycie kosztu nawet wtedy, jeśli zgubisz swój dowód rejestracyjny.
  • 7% zniżki dla kupujących ubezpieczenie przez internet.

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Utrata kluczyków, tablic i dowodu rejestracyjnego to kłopot i koszty. Teraz możesz je ubezpieczyć za naprawdę drobną sumę.

Co to jest ubezpieczenie kluczyków do samochodu, tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego?

Obawiasz się zgubienia bądź kradzieży dowodu rejestracyjnego? A może martwisz się, że ktoś może ukraść kluczyki do Twojego auta czy tablice rejestracyjne? Ich utrata to kłopot, stres i niepotrzebne koszty. Czasem nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich przeciwności losu, dlatego warto zawczasu przygotować się na niespodzianki – szczególnie te nieprzyjemne. 

Z LINK4 możesz zapobiec kłopotom, wybierając ubezpieczenie kluczyków. Kluczyki Plus to propozycja dodatkowej polisy do OC, która chroni Cię na wypadek kradzieży czy zgubienia dowodu rejestracyjnego, a także w momencie, gdy ktoś ukradnie Ci klucze bądź tablice rejestracyjne. Ubezpieczenie pomoże Ci zoptymalizować koszty związane, które musisz ponieść w tej sytuacji. Nie musisz więc wykupować trzech oddzielnych pakietów, ponieważ w jednym otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz.

Ubezpieczenie kluczyków, tablic i dowodu rejestracyjnego to niewielki koszt, za to dodatkowa ochrona do OC oraz AC. Dzięki takiej polisie nie będziesz musiał ponosić wszystkich kosztów związanych z dorabianiem kluczy lub opłatami administracyjnymi za wydanie nowych tablic rejestracyjnych albo ich duplikatów. Wydatki do wysokości sumy ubezpieczenia zostaną opłacone przez LINK4 w ramach polisy Kluczyki Plus.

Kiedy przyda Ci się ubezpieczenie tablic rejestracyjnych, dowodu lub kluczyków?

Ubezpieczenie kluczyków samochodowych w LINK4 to pewna forma zabezpieczenia Ciebie i Twojego samochodu na wypadek ich kradzieży. Nie zawsze jesteśmy w stanie zaplanować wszystko od A do Z. W takich momentach warto być przygotowanym na każdą ewentualność. 

Warto zaznaczyć, że ubezpieczenie Kluczyki Plus w LINK4 obejmuje także tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny – jedna polisa zabezpiecza Cię na wypadek różnych, nieprzyjemnych sytuacji.

Przyda się na przykład, gdy ktoś ukradnie jedną z Twoich tablic rejestracyjnych. Są to małe sprawy, ale dorobienie kluczyka do nowoczesnego auta może być kosztowne. Warto zatem zabezpieczyć się na taką ewentualność i wykupić ubezpieczenie od kradzieży kluczyków samochodowych.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie dowodu rejestracyjnego, tablic lub kluczyków w LINK4?

Zawsze korzystaj z oferty najlepszych ekspertów, a w trakcie każdej podróży będziesz czuć się bezpiecznie. Tak właśnie jest z LINK4 – od lat jesteśmy jednym z liderów w polskiej branży ubezpieczeniowej. Wybierając ubezpieczenie kluczyków samochodowych od LINK4, otrzymujesz nasze wsparcie w kryzysowych sytuacjach i klarowne warunki polisy. 

Zdarzyło Ci, że ktoś ukradł Twoje tablice rejestracyjne? Ubezpieczenie kluczy również pokryje koszty z tym związane, a wypłata należności nie będzie mieć wpływu na zebrane przez lata zniżki. Dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że przez kradzież – która przecież nie jest zależna od Ciebie – kolejna transakcja ubezpieczeniowa będzie droższa. 

Uzupełnij ubezpieczenie OC i AC o ubezpieczenie kluczy, a nie będziesz musiał martwić się, gdy Twój dowód rejestracyjny zostanie skradziony lub zgubiony, a tablice bądź klucze padną łupem złodziei. Skontaktuj się z nami za pomocą infolinii, a nasi eksperci nie tylko odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, ale również przygotują kompleksową ofertę i pomogą zrealizować transakcję.

Ubezpieczenie kluczyków samochodowych oraz tablic rejestracyjnych w LINK4 to doskonałe uzupełnienie polis OC i AC. Dzięki niemu będziesz spokojny i pewien, że w przypadku utraty tych rzeczy, możesz liczyć na pomoc LINK4.

Poznaj warunki współpracy i zdecyduj się na ubezpieczenie Kluczyki Plus. Skorzystaj z kalkulatora, aby poznać ceny składek. Zajmie Ci to nie więcej niż 60 sekund!

Zobacz także:

Co obejmuje ubezpieczenie Kluczyki Plus?

Kluczyki Plus to ubezpieczenie kluczyków do samochodu, tablic rejestracyjnych Twojego pojazdu, a także ubezpieczenie dowodu rejestracyjnego. Dzięki polisie Kluczyki Plus nie będziesz musiał martwić się, jeśli zostaniesz okradziony lub zgubisz dowód rejestracyjny – to my w LINK4 pokryjemy koszty do wysokości sumy ubezpieczenia.

Koszt dorobienia skradzionych kluczyków to wydatek co najmniej 200 zł. W przypadku najnowszych aut, gdy kluczyki są elektroniczne, może on być nawet kilkakrotnie większy. Dlatego też warto pomyśleć o tym zawczasu i zabezpieczyć się na taką ewentualność.

Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie Kluczyki Plus?

Ubezpieczenie tablic rejestracyjnych, kluczyków do samochodu i dowodu rejestracyjnego przeznaczone jest dla każdego posiadacza samochodu. Jeśli obawiasz się, że możesz zgubić swój dowód rejestracyjny albo zostanie on skradziony, tak jak i Twoje kluczyki lub tablice rejestracyjne, to tym bardziej postaw na ubezpieczenie Kluczyki Plus. Z dodatkową polisą unikniesz stresu oraz niepotrzebnych kosztów.

Jeżeli mieszkasz w okolicy, gdzie plagą są kradzieże tablic rejestracyjnych warto się ubezpieczyć w LINK4. Nie będziesz musiał ponosić kosztów nowych tablic czy też wymiany dowodu rejestracyjnego.

Ile kosztuje ubezpieczenie kluczyków do samochodu?

Kluczyki Plus, czyli ubezpieczenie dowodu rejestracyjnego, kluczyków i tablic, to dodatkowa ochrona Twojego pakietu OC i AC. Koszt ubezpieczenia dopasowany jest indywidualnie, dlatego, aby poznać dokładną kwotę Twojej polisy, skorzystaj z naszego kalkulatora. Pamiętaj też, że kupując ubezpieczenie przez Internet, możesz otrzymać 7% zniżki.

Czy ubezpieczenie Kluczyki Plus działa w przypadku zguby?

W ramach ubezpieczenia Kluczyki Plus polisa zapewnia wsparcie zarówno w przypadku kradzieży kluczyków do samochodu, tablic rejestracyjnych czy dowodu rejestracyjnego, jak i zgubienia tego dokumentu.

Czy kradzież kluczyka wpływa na wysokość zniżek?

Nie musisz się niczego obawiać. Ubezpieczenie kluczyków do samochodu, tablic, a także dowodu rejestracyjnego. Wypłata odszkodowania nie zmniejszy Twoich zniżek w przyszłości. Dlatego jeśli spotka Cię takie nieszczęście, na pewno nie zostaniesz obarczony dodatkowymi kosztami. Dlatego też bez żadnych obaw możesz zgłaszać szkody z tej polisy i czekać na szybki zwrot kosztów wymiany tablicy, dowodu lub dorobienia kluczyków.

Ubezpieczenie Kluczyki Plus w LINK4 dostępne w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl