Ubezpieczenie turystyczne
1zł PLN

Ubezpieczenie turystyczne - Podróże Polska

  • Koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku.
  • Assistance, OC w życiu prywatnym, NNW.
  • Możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka, jak np. uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Sprawdź: Kalkulator Podróż

Ubezpieczenie turystyczne w Polsce. Czym jest?

Zbliża się urlop lub długi weekend i planujesz wycieczkę po Polsce? Nie zapomnij o odpowiedniej polisie. Nawet krótkie podróże mogą zakończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, dlatego, aby być na nie odpowiednio przygotowanym, warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne w Polsce.

Co zyskasz? Przede wszystkim spokój i poczucie bezpieczeństwa – tak ważne podczas odpoczynku na wakacjach. Wybierając polisę w LINK4 możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie – gdy potrzebujesz nagłej pomocy. Zapewnimy Ci pomoc finansową, opiekę medyczną czy pokryjemy koszty transportu. 

Nie musisz także martwić się o opiekę nad zwierzęciem. W przypadku Twojej nagłej hospitalizacji w czasie podróży zorganizujemy opiekę nad zwierzętami domowymi lub zapewnimy im bezpieczny transport do hotelu dla zwierząt. Wszystko po to, aby Twój urlop minął bez stresu i dodatkowych kosztów.

Ubezpieczenia na wakacje w Polsce – które wybrać?

Zastanawiasz się, czym kierować się, wybierając ubezpieczenie turystyczne? Polska daje wiele możliwości na zorganizowanie ciekawych wycieczek. Umiarkowany klimat sprzyja zarówno fanom letnich wojaży nad morze, jak i zimowych szaleństw w górach. Żaden urlop nie jest jednak w pełni udany, jeśli pojawiają się nagłe, przykre zdarzenia.

Trudno jest być gotowym na wszystkie niebezpieczeństwa w podróży. Możesz jednak znacznie zniwelować następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zastanawiasz się, o czym powinieneś pamiętać, komponując swoje ubezpieczenie turystyczne? Polska pozwala na wybór wielu różnych destynacji i to właśnie cel podróży może być punktem wyjścia do planowania komponentów ubezpieczenia.

Jeśli planujesz z rodziną objazdowe wakacje samochodem po Polsce, możesz skorzystać z opcji Auto Assistance od LINK4, które możesz dokupić do Ubezpieczenia Podróże. Wypadek samochodowy lub awaria któregoś z elementów pojazdu to niechciane, ale częste zdarzenia podczas wakacji. Bądź przygotowany na drogowe awarie wcześniej, aby w przypadku nieszczęśliwego wypadku uzyskać natychmiastową pomoc.

Jesteś fanem aktywnego wypoczynku i lubisz sporty o podwyższonym ryzyku? Zwróć na to uwagę, kiedy kupujesz ubezpieczenie podróżne. Polska z roku na rok oferuje turystom coraz ciekawsze i zapewniające dużo adrenaliny atrakcje. Nurkowanie w podwodnych jaskiniach, górskie zjazdy rowerowe czy kitesurfing sprawiają wiele radości osobom lubiącym ryzyko, ale mogą być również przyczyną niebezpiecznych wypadków. Warto się przed nimi zabezpieczyć.

Ubezpieczenie wakacyjne z LINK4

Czy spędzając urlop w kraju, warto kupować ubezpieczenie turystyczne? Polska, w porównaniu do zagranicznych miejsc urlopowych, wydaje Ci się bezpiecznym miejscem? Pamiętaj, że zdarzenia losowe i wypadki nigdy nie są planowane oraz mogą przydarzyć się wszędzie.

Właśnie z tego powodu warto być ubezpieczonym nie tylko na każdą ewentualność, ale również w każdym miejscu Polski. W LINK4 dajemy Ci możliwość stworzenia ubezpieczenia podróżnego dopasowanego do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie – zależy nam, aby urlop był dla Ciebie czasem odpoczynku, dlatego podczas nieoczekiwanych awarii czy wypadków zadbamy o Ciebie i Twoją rodzinę.

Koszty leczenia i hospitalizacji  POKRYCIE KOSZTÓW LECZENIA

W razie nieszczęśliwego wypadku, w ramach ubezpieczenia zapewniamy pokrycie kosztów:

  • badań i zabiegów ambulatoryjnych,
  • konsultacji lekarskich z dojazdem lekarza do miejsca zakwaterowania osoby ubezpieczonej, jeżeli jej stan zdrowia tego wymaga,
  • zakupu lekarstw i środków opatrunkowych.

Organizujemy i świadczymy pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku, dodatkowo  jeśli np. złamiesz rękę, dzięki ubezpieczeniu następstw nieszczęśliwych wypadków wypłacimy świadczenie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu. 

W przypadku hospitalizacji dłuższej niż 7 dni –pokryjemy koszt transportu oraz zakwaterowania w hotelu jednej osoby towarzyszącej. Jeśli w podróży uczestniczyły dzieci i w wyniku Twojej hospitalizacji pozostały bez opiekuna, zaopiekujemy się nimi i pokryjemy koszt ich powrotu do domu.

OC w życiu prywatnym  POKRYCIE KOSZTÓW, GDY WYRZĄDZISZ KOMUŚ SZKODĘ

Zapewniamy również ochronę na wypadek wyrządzenia szkód finansowych osobie trzeciej, dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym wypłacimy rekompensatę finansową poszkodowanej osobie.


ubezpieczenie sprzętu sportowego i bagażu podręcznego  ODSZKODOWANIE ZA UTRACONE LUB USZKODZONE RZECZY

Ubezpieczenie bagażu podręcznego i sprzętu sportowego to rozwiązanie, dzięki któremu wypłacimy odszkodowanie za utracone lub uszkodzone rzeczy.


Ubezpieczenie mienia  OCHRONA MIESZKANIA PODCZAS NIEOBECNOŚCI

Ubezpieczenie mieszkania lub domu na czas nieobecności chroni mienie pozostawione w mieszkaniu lub domu przed skutkami pożaru i innych zdarzeń losowych, takich jak: zalanie, uderzenie pioruna, kradzieży z włamaniem.


Auto Assistance  AUTO ASSISTANCE NA CZAS PODRÓŻY SAMOCHODEM

Możesz wykupić także krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance, dzięki któremu uzyskasz pomoc m.in. w razie:

  • awarii na drodze lub wypadku,
  • zatrzaśnięcia lub zgubienia kluczyków,
  • kradzieży części pojazdu.

Nie jesteś pewien, na jakie aspekty przy tworzeniu umowy warto zwrócić uwagę? Doradca LINK4 służy pomocą i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod numerem: 605 44 44 44 lub 0 801 44 44 44. Umów się na rozmowę już dziś i przekonaj się, jak szybko i łatwo możesz kupić ubezpieczenie turystyczne przez Internet. 

Zachęcamy również do skorzystania z opcji Kalkulatora Podróżnego, która wyliczy dla Ciebie wysokość polisy podróżnej, dostosowanej do Twoich wymagań. 

Ubezpieczenie Podróże dostępne w LINK4. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.

 

Skorzystaj z kalkulatora online
 Kalkulator online

 

Jaki jest zakres ubezpieczenia turystycznego na terenie Polski?

Ubezpieczenie turystyczne w Polsce oferowane przez LINK4 może mieć szeroki zakres ochrony. W razie nieszczęśliwego wypadku, w ramach tej polisy pokryte zostają m.in. koszty badań i zabiegów ambulatoryjnych, konsultacji lekarskich, czy zakupu leków lub materiałów opatrunkowych. Masz także możliwość objęcia ochroną swojej odpowiedzialności cywilnej w przypadku wyrządzenia szkody osobie trzeciej. Także Twój bagaż może być objęty ochroną ubezpieczeniową na wypadek kradzieży lub zagubienia.

Co ciekawe ubezpieczenie podróżne Polska w LINK4 dostosujesz do swoich potrzeb, w zależności od tego, na jakim zakresie ochrony ubezpieczeniowej najbardziej Ci zależy. Możesz wybrać ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance i dodatkowo ubezpieczenie majątku czy też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Szczegółowy zakres ochrony możesz sprawdzić w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Jak działa ubezpieczenie podróżne w Polsce?

Gdy w czasie Twojego wyjazdu na terenie Polski dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, powinieneś jak najszybciej poinformować o tym LINK4. Możemy wymagać od Ciebie dostarczenia dokumentów, potwierdzających stan faktyczny, choć nie jest to za każdym razem konieczne. Po weryfikacji zdarzenia i wydaniu pozytywnej opinii zorganizujemy pomoc.

Może mieć ona różny charakter, w zależności od rodzaju zaistniałego zdarzenia, w tym na przykład przetransportowanie do szpitala, czy też pokrycie szkód, które nieświadomie wyrządziłeś w czasie wyjazdu innej osobie. 

W praktyce ubezpieczenie turystyczne Polska w LINK4 to bardzo przydatne rozwiązanie, dzięki któremu zarówno krótki wypad weekendowy, jak i rodzinne wakacje nad morzem lub w górach będą bezpieczne i wolne od zmartwień. Nawet gdy przydarzy Ci się jakaś nieprzyjemna sytuacja.

Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne w Polsce?

Ubezpieczenie podróżne w Polsce oferowane w LINK4 możesz elastycznie kształtować, tak aby jak najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom. Zastanów się, czy oprócz zapewnienia sobie pomocy medycznej w razie wypadku, potrzebujesz dodatkowej ochrony, np. ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, bagażu czy sprzętu sportowego.

Co więcej, ubezpieczenie turystyczne w Polsce to także polisa dopasowywana indywidualnie do Twoich potrzeb, dlatego też jej koszt jest inny dla każdego klienta. Zależy on m.in. od zakresu ochrony, jak i długości trwania polisy.Jaką dokładnie składkę trzeba zapłacić? Dowiesz się tego po skorzystaniu z kalkulatora znajdującego się na naszej stronie. Kalkulator w ciągu dosłownie kilkudziesięciu sekund obliczy ile wyniesie koszt polisy, a Ty wybierzesz zakres interesującego Cię ubezpieczenia. Jest to praktyczne i proste rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz nawet wychodzić z domu, by wykupić polisę.

Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie podróżne na terenie Polski?

Ubezpieczenie turystyczne w Polsce to produkt przeznaczony dla osób, które wybierają się na urlop lub inny wyjazd na terenie naszego kraju. Bez względu na to, czy jedziesz nad morze, czy w góry, zawsze możesz zabezpieczyć siebie, Twoich bliskich, a także Twój majątek. Dzięki temu będziesz mógł bez obaw zrelaksować się i odpocząć. Ubezpieczenie podróżne to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł skupić się na relaksie i niczym innym nie martwić.

Jaka suma ubezpieczenia turystycznego na terenie Polskie będzie optymalna?

Optymalna kwota to taka, która w razie wystąpienia opisanych w OWU zdarzeń zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dlatego też przed określeniem sumy ubezpieczenia warto wykonać obliczenia, jaka kwota będzie wystarczająca i da Ci poczucie bezpieczeństwa. W ten sposób maksymalnie zabezpieczysz siebie i Twoich bliskich na urlopie.

Nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu, ponieważ zbyt niska suma ubezpieczenia może okazać się niewystarczająca na pokrycie wszystkich ewentualnych potrzeb. Odpowiednio dopasowane do Twoich wymagań Ubezpieczenie turystyczne w Polsce pozwoli Ci cieszyć się pięknem naszego kraju, bez stresu związanego z ewentualnym wypadkiem czy też inną nieprzewidzianą sytuacją.

Pozostałe ubezpieczenia turystyczne