Ubezpieczenie NNW

 • To finansowe wsparcie w razie wypadku
 • Ochroną objęci są kierowca i wszyscy pasażerowie pojazdu.
 • NNW kupisz w ramach pakietu OC/AC.

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) to finansowe wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny w przypadku wypadku komunikacyjnego. Nieszczęśliwy wypadek komunikacyjny może rozpocząć trudny okres w życiu osób poszkodowanych. Ubezpieczenie NNW zapewnia finansowe wsparcie w razie takiego zdarzenia, skutkującego uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią. Warto zdecydować się na NNW, ponieważ gwarantuje:

 • Szybką i pewną wypłatę świadczenia bez konieczności oczekiwania na zakończenie leczenia.
 • Odszkodowanie w przypadku urazu ciała będącego następstwem wypadku komunikacyjnego.
 • Pomoc finansową dla najbliższych w przypadku śmierci ubezpieczonego poniesionej w wypadku drogowym.
 • Ochronę nie tylko podczas jazdy samochodem, ale również w trakcie wysiadania i wsiadania do pojazdu, np. znajdującego się na parkingu.
 • Ochronę podczas postoju lub naprawy pojazdu odbywającej się na trasie jazdy.
 • Ochronę w trakcie rozładunku oraz załadunku samochodu.
 • Ochronę w przypadku zdarzeń zaistniałych na terenie całego Świata.
 • Otrzymane środki można przeznaczyć np. na pokrycie kosztów pogrzebu, leczenia czy rehabilitacji osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym

Wypłata świadczeń z polisy NNW

W LINK4 możesz dostosować sumę ubezpieczenia według własnych preferencji. Każda z osób podróżujących Twoim samochodem zostanie objęta ochroną do wysokości sumy wskazanej w polisie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest szybkie wsparcie finansowe w tak trudnych sytuacjach, jak wypadek komunikacyjny, dlatego LINK4 wypłaca należne świadczenia osobom poszkodowanym w wypadkach w ciągu 30 dni od chwili zgłoszenia zdarzenia.

W jakich przypadkach można zgłosić szkodę?

Szkodę z ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków można do nas zgłosić, gdy osoba poruszająca się pojazdem wskazanym w polisie doznała urazu na skutek wypadku komunikacyjnego, podczas naprawy pojazdu na drodze, w trakcie wysiadania lub wsiadania do zaparkowanego samochodu lub podczas tankowania samochodu.

Jak wykupić ubezpieczenie NNW?

Dodatkowe ubezpieczenie NNW można kupić wraz z ubezpieczeniem OC lub AC (Autocasco) w LINK4. Aby tego dokonać, zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym konsultantem, który pomoże dobrać odpowiednie do Twoich potrzeb ubezpieczenie lub skorzystaj z kalkulatora OC/AC.

Dodatkowe ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW można rozszerzyć o ubezpieczenie Wracaj do zdrowia, zapewniające dostęp do lekarzy specjalistów, rehabilitacji ambulatoryjnej, wybranych badań i zabiegów ambulatoryjnych, diagnostyki RTG, USG, CT i MRI po nieszczęśliwym wypadku. Więcej o produkcie Wracaj do zdrowia dowiesz się tutaj

Zobacz także:

Co to jest ubezpieczenie NNW?

Ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) to finansowe wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny w przypadku wypadku komunikacyjnego. Nieszczęśliwa kolizja może rozpocząć trudny okres w życiu osób poszkodowanych. Nie ryzykuj i skorzystaj z polisy, którą przygotowaliśmy dla Ciebie w LINK4!

Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków w LINK4 to ochrona przed kosztownymi konsekwencjami niebezpiecznych sytuacji, które codziennie czekają na każdego z nas – wypadków komunikacyjnych czy kolizji. W razie zdarzenia, któremu uległ kierowca lub pasażerowie ubezpieczonego pojazdu, a które skutkowało uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią, polisa zapewni niezbędne wsparcie finansowe.

Wybierając NNW komunikacyjne w LINK4, otrzymujesz:

 • szybką i pewną wypłatę świadczenia bez konieczności oczekiwania na zakończenie leczenia;

 • odszkodowanie w przypadku urazu ciała będącego następstwem wypadku komunikacyjnego;

 • pomoc finansową dla najbliższych w przypadku śmierci ubezpieczonego poniesionej w wypadku drogowym;

 • ochronę nie tylko podczas jazdy samochodem, ale również w trakcie wysiadania i wsiadania do pojazdu, np. znajdującego się na parkingu;

 • ochronę podczas postoju lub naprawy pojazdu odbywającej się na trasie jazdy;

 • ochronę w trakcie rozładunku oraz załadunku samochodu;

 • ochronę w przypadku zdarzeń zaistniałych na terenie całego świata;

 • otrzymane środki można przeznaczyć np. na pokrycie kosztów pogrzebu, leczenia czy rehabilitacji osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym.

Szkodę z ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków można do nas zgłosić, gdy osoba poruszająca się pojazdem wskazanym w polisie doznała urazu:

 • na skutek wypadku komunikacyjnego, 

 • podczas naprawy pojazdu na drodze, 

 • w trakcie wysiadania i wsiadania do zaparkowanego samochodu lub podczas tankowania samochodu.

Pamiętaj, że chociaż ubezpieczenie NNW jest dobrowolne, dba ono o Twoich najbliższych i Ciebie. Warto wykupić polisę, aby w razie wypadku czy kolizji móc skorzystać z naszej fachowej pomocy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając polisę NNW?

Gdy decydujesz się na ubezpieczenie NNW, istotne są zakres polisy, a także suma, którą możesz otrzymać w razie wypadku komunikacyjnego. Dzięki niej pokrycie kosztów leczenia czy organizacja wizyty w poradni będą możliwe. Oczywiście ze środków NWW można pokryć wiele innych kosztów, wygenerowanych wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, np. rehabilitację czy zakup niezbędnego sprzętu medycznego.

Wybierając polisę, zwróć również uwagę na kryteria przyznawania i ewentualne przyczyny odrzucenia wniosku o wypłatę ubezpieczenia NNW. W LINK4 informacje te znajdziesz w OWU, czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW w LINK4 można rozszerzyć o dodatkowe ubezpieczenie Wracaj do zdrowia. Zapewnia ono dostęp do lekarzy specjalistów, rehabilitację ambulatoryjną, wybrane badania i zabiegi ambulatoryjne, diagnostykę RTG, USG, CT i MRI po nieszczęśliwym wypadku. Więcej o produkcie Wracaj do zdrowia dowiesz się tutaj.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w LINK4?

W LINK4 sam możesz dostosować sumę ubezpieczenia według własnych preferencji. Każda z osób, które podróżują Twoim samochodem, zostanie objęta ochroną do wysokości sumy wskazanej w polisie. Zdajemy sobie także sprawę, jak ważne jest szybkie wsparcie finansowe w tak trudnych sytuacjach, jak wypadek komunikacyjny. Należne świadczenia wypłacimy osobom poszkodowanym w wypadku już w ciągu 30 dni od chwili zgłoszenia zdarzenia.

Doskonale wiemy, że podczas każdej podróży ważne jest bezpieczeństwo. Przeanalizowaliśmy wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz na podstawie wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy warianty polis, abyś mógł wybrać opcję idealną dla siebie i swoich bliskich. Umowa ubezpieczenia NNW zawierana jest na okres jednego roku lub krótszy, pokrywajacy się z okresem ochrony OC lub OC/AC. W LINK4 sam decydujesz o tym, jaka suma ubezpieczenia najlepiej Ci odpowiada, a polisa chroni Cię na terenie całego świata!

W LINK4 dodatkowe ubezpieczenie NNW możesz kupić wraz z ubezpieczeniem OC lub OC/AC.Aby tego dokonać, zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania. Możesz też skorzystać z naszego kalkulatora, za pomocą którego kupisz ubezpieczenie NNW przez Internet. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut.

Ubezpieczenie NNW w LINK4 dostępne w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl i dla Wracaj do zdrowia: Ubezpieczenie Wracaj do zdrowia w LINK4 dostępne wyłącznie razem z ubezpieczeniem NNW. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl

Co to jest ubezpieczenie NNW?

Poza obowiązkową polisą OC i dobrowolną AC możesz także zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie NNW, czyli polisę od następstw nieszczęśliwych wypadków, która zabezpiecza Ciebie i osoby podróżujące razem z Tobą. Polisa ta gwarantuje finansowe wsparcie w razie uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, będących skutkiem wypadku komunikacyjnego z udziałem pojazdu, na któryzawarta jest polisa NNW. Zakres ubezpieczenia obejmuje między innymi: Wypłatę odszkodowania w razie urazu, będącego skutkiem wypadku komunikacyjnego; Wypłatę odszkodowania rodzinie osoby, która poniosła śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego; Ochronę ubezpieczeniową w trakcie wsiadania, wysiadania, załadunku, czy też postoju danego pojazdu; Szybką wypłatę należnych środków jeszcze przed zakończeniem leczenia.

Czy ubezpieczenie NNW jest obowiązkowe?

Nie, ubezpieczenie NNW nie jest polisą obowiązkową, jednak warto zabezpieczyć się na wypadek kolizji i jej nieszczęśliwych następstw. Dodatkowe ubezpieczenie NNW możesz kupić w LINK4 wraz z ubezpieczeniem OC lub OC/AC.

Czy ubezpieczenie NNW jest przypisane do samochodu?

Tak, polisa jest przypisana do konkretnego pojazdu. Każda osoba, która podróżuje Twoim samochodem, w razie wypadku zostanie objęta ochroną do wysokości sumy wskazanej w polisie.

Czy jeżeli kierowca ubezpieczonego pojazdu jest sprawcą zdarzenia, to otrzyma odszkodowanie z NNW?

Tak, NNW objęci są zarówno kierowca, jak i pasażerowie pojazdu – bez względu na to, czy kierowca był poszkodowanym, czy sprawcą wypadku.

Ile kosztuje ubezpieczenie NNW?

Ubezpieczenie NNW komunikacyjne możesz zakupić wraz z nową polisą lub przedłużeniem już posiadanego OC oraz pakietu OC/AC. Podczas rozmowy z agentem sam ustalasz wysokość sumy ubezpieczenia oraz najważniejsze szczegóły, takie jak sposób opłacenia składki czy też dodatkowe opcje ubezpieczenia. Możesz także rozszerzyć zakres ochrony ubezpieczeniowej NNW o pakiet Wracaj do zdrowia, który zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów oraz wielu zabiegów medycznych.