Ubezpieczenie NNW

 • To finansowe wsparcie w razie wypadku
 • Ochroną objęci są kierowca i wszyscy pasażerowie pojazdu.
 • NNW kupisz w ramach pakietu OC/AC.

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) to finansowe wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny w przypadku wypadku komunikacyjnego. Nieszczęśliwy wypadek komunikacyjny może rozpocząć trudny okres w życiu osób poszkodowanych. Ubezpieczenie NNW zapewnia finansowe wsparcie w razie takiego zdarzenia, skutkującego uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią. Warto zdecydować się na NNW, ponieważ gwarantuje:

 • Szybką i pewną wypłatę świadczenia bez konieczności oczekiwania na zakończenie leczenia.
 • Odszkodowanie w przypadku urazu ciała będącego następstwem wypadku komunikacyjnego.
 • Pomoc finansową dla najbliższych w przypadku śmierci ubezpieczonego poniesionej w wypadku drogowym.
 • Ochronę nie tylko podczas jazdy samochodem, ale również w trakcie wysiadania i wsiadania do pojazdu, np. znajdującego się na parkingu.
 • Ochronę podczas postoju lub naprawy pojazdu odbywającej się na trasie jazdy.
 • Ochronę w trakcie rozładunku oraz załadunku samochodu.
 • Ochronę w przypadku zdarzeń zaistniałych na terenie całego Świata.
 • Otrzymane środki można przeznaczyć np. na pokrycie kosztów pogrzebu, leczenia czy rehabilitacji osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym

Wypłata świadczeń z polisy NNW

W LINK4 możesz dostosować sumę ubezpieczenia według własnych preferencji. Każda z osób podróżujących Twoim samochodem zostanie objęta ochroną do wysokości sumy wskazanej w polisie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest szybkie wsparcie finansowe w tak trudnych sytuacjach, jak wypadek komunikacyjny, dlatego LINK4 wypłaca należne świadczenia osobom poszkodowanym w wypadkach w ciągu 30 dni od chwili zgłoszenia zdarzenia.

W jakich przypadkach można zgłosić szkodę?

Szkodę z ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków można do nas zgłosić, gdy osoba poruszająca się pojazdem wskazanym w polisie doznała urazu na skutek wypadku komunikacyjnego, podczas naprawy pojazdu na drodze, w trakcie wysiadania lub wsiadania do zaparkowanego samochodu lub podczas tankowania samochodu.

Jak wykupić ubezpieczenie NNW?

Dodatkowe ubezpieczenie NNW można kupić wraz z ubezpieczeniem OC lub AC (Autocasco) w LINK4. Aby tego dokonać, zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym konsultantem, który pomoże dobrać odpowiednie do Twoich potrzeb ubezpieczenie lub skorzystaj z kalkulatora OC/AC.

Dodatkowe ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW można rozszerzyć o ubezpieczenie Wracaj do zdrowia, zapewniające dostęp do lekarzy specjalistów, rehabilitacji ambulatoryjnej, wybranych badań i zabiegów ambulatoryjnych, diagnostyki RTG, USG, CT i MRI po nieszczęśliwym wypadku. Więcej o produkcie Wracaj do zdrowia dowiesz się tutaj

 

Zobacz także: