Ubezpieczenie szyb samochodowych

  • Pierwsze w Polsce ubezpieczenie szyb na okoliczność ich uszkodzenia lub zniszczenia w wyniku wypadku.
  • LINK4 pokryje koszt naprawy lub wymiany szyby w jednym z profesjonalnych warsztatów.


Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Nieważne, czy stracisz szybę wskutek zderzenia, umyślnego wybicia, czy działania sił przyrody. Posiadając ubezpieczenie Szyby 24 masz pewność, że szybko wstawimy ją z powrotem.

Co to jest ubezpieczenie szyb w samochodzie?

Dokonano aktu wandalizmu i zbito szybę w Twoim samochodzie? Uszkodziło ją uderzenie kamienia wyrzuconego przez jadący przed Tobą pojazd? Niestety, takie sytuacje zdarzają się nawet najlepiej zabezpieczonym pojazdom, a szyby w samochodzie są szczególnie narażone na urazy mechaniczne. Niezależnie od okoliczności, ich uszkodzenie to kosztowna i groźna awaria. Uszkodzona szyba lub jej brak to ogromny problem dla stanu pojazdu, a zwłaszcza bezpieczeństwa auta, jego wyposażenia oraz pasażerów. Jazda z uszkodzoną szybą jest też niezgodna z przepisami o ruchu drogowym i grozi mandatem.

W czasie kontroli drogowej policjant może zatrzymać dowód rejestracyjny, a Ty możesz zostać ukarany mandatem w wysokości nawet 500 zł. Jest to spory wydatek. Ponadto pojazd z uszkodzoną szybą nie przejdzie obowiązkowych corocznych badań technicznych. Dlatego warto wykupić ubezpieczenie szyb samochodowych w LINK4, by móc bezzwłocznie naprawić taką usterkę i nie obawiać się związanych z tym, często bardzo wysokich  kosztów.

Ubezpieczenie Szyby 24 od LINK4 rozwiąże Twój kłopot szybciej, niż podejrzewasz. Na co możesz liczyć, inwestując w dodatkowe ubezpieczenie szyb samochodowych

Nasza oferta Ubezpieczenie Szyby 24 zapewnia:

  • naprawę lub wymianę szyby w profesjonalnym warsztacie, wskazanym przez LINK4;
  • pokrycie kosztów parkingu do 48h, jeśli natychmiastowa naprawa jest niemożliwa;
  • ochronę zniżki w kolejnym roku (przy odnowieniu polisy w LINK4).

Jak widać, nie musisz obawiać się kosztów, związanych z zakupem nowej szyby i usługą wstawienia jej. Z polisą Ubezpieczenie Szyby 24 zapewniamy również zabezpieczenie auta na czas, gdyby natychmiastowa naprawa nie była możliwa. Możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie w rękach wykwalifikowanych ekspertów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie szyby w aucie?

Ubezpieczenie Szyby 24 w LINK4 zostało stworzone przez naszych najlepszych ekspertów, więc gwarantujemy konkurencyjną ofertę na rynku. Decydując się na polisę, dowiesz się: 

  • na jak długi czas obejmuje ochrona szyb,
  • co obejmuje ubezpieczenie szyb samochodowych,
  • jakie zdarzenia wykluczają korzystanie z ubezpieczenia,
  • ile kosztuje ubezpieczenie szyb w LINK4. 

Pamiętaj, że Ubezpieczenie Szyby 24 w LINK4 możesz kupić zarówno z pakietem OC, jak i OC/AC. To praktyczne i oszczędne rozwiązanie, gdyż zgłoszenie szkody z tego ubezpieczenia nie powoduje utraty zniżek w ubezpieczeniu AC w LINK4. Dlatego też ubezpieczenie szyb samochodowych w LINK4 jest rozsądnym pomysłem.

Dlaczego warto wybrać Ubezpieczenie Szyby 24 w LINK4?

Jesteśmy jednym z wiodących towarzystw ubezpieczeń w Polsce, a ubezpieczenie szyb samochodowych to jedna z naszych usług, którą przygotowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach. Nieważne, czy Twoja szyba zostanie uszkodzona wskutek zderzenia, umyślnego wybicia, czy działania sił przyrody. Posiadając Ubezpieczenie Szyby 24 masz pewność, że szybko wstawimy ją z powrotem, a Twój pojazd będzie sprawny i gotowy na dalszą podróż.

Wydaje Ci się, że ubezpieczenie na szyby samochodowe jest drogie? W LINK4 jesteśmy w stanie zaoferować ubezpieczenie szyb w aucie w atrakcyjnych cenach. To szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, których nie stać na pakiet AC – Ubezpieczenie Szyby 24 jest znacznie tańszą opcją.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy można dokupić Ubezpieczenie Szyby 24, poznać szczegóły oferty, masz inne pytania lub oczekujesz spersonalizowanej wyceny, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy na stronie. Pomożemy Ci wybrać najlepszy pakiet ubezpieczeń do Twojego samochodu, aby każda podróż – i ta krótka, i długa – przebiegła bezpiecznie i bez stresu.

Ubezpieczenie szyb w aucie w LINK4 zapewnia szybką pomoc, polegającą na naprawie szyby  lub wymianie jej na nową. Polisa ta kosztuje niewiele, w porównaniu z ceną takiej usługi w profesjonalnym warsztacie.

Ubezpieczenie Szyby 24 dostępne w LINK4 tylko w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl

Zobacz także:

Ubezpieczenie szyby w aucie – jak działa?

Dzięki polisie Szyby24 zyskujesz pewność, że wszystkie szyby w Twoim aucie będą chronione. Ubezpieczenie obejmuje szybę przednią, tylną oraz boczne. Ewentualna naprawa lub wymiana organizowana jest nas po dokonaniu przez Ciebie zgłoszenia szkody. Usługa wykonywana jest w sieci najlepszych serwisów, na terenie całego kraju. Ubezpieczenie szyb samochodowych dotyczy uszkodzeń powstałych w skutek: wypadku, kolizji lub stłuczki; wybicia, np. chuligańskiego wybryku; działania sił natury, takich jak intensywne opady gradu, pożar; przypadków losowych, takich jak uderzenie kamieniem w czasie jazdy.

Oferowane przez nas ubezpieczenie szyb w aucie to praktyczne rozwiązanie. Dzięki niemu szybko będzie można naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę w Twoim aucie. Warto nadmienić, że nie jest to związane  z utratą zniżek z polisy OC lub AC.

Ile kosztuje ubezpieczenie szyb samochodowych?

Ubezpieczenie Szyby 24 można kupić wyłącznie w pakiecie z OC lub OC/AC. Aby poznać szczegółowe ceny, wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza lub skorzystać z dedykowanego kalkulatora, który precyzyjnie obliczy wysokość składki.

Wysokość składki polisy takiej jak ubezpieczenie szyb w aucie obliczana jest indywidualnie na podstawie Twoich danych oraz historii Twojego ubezpieczenia. Dlatego też trudno jest podać konkretną, nawet przybliżoną kwotę. Można tylko stwierdzić, iż jest to koszt od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Czy Szyby24 obejmuje wybicie szyby w pojeździe?

Polisa Szyby 24 obejmuje wybicie szyby w pojeździe, jeśli jest ono efektem wandalizmu. Działa także w przypadku, gdy szyba uszkodzona zostanie na skutek działania sił natury, takich jak gradobicie lub inne gwałtowne zjawiska pogodowe czy też w trakcie wypadku. Po zgłoszeniu szkody, nasz rzeczoznawca dokona oceny i zakwalifikuje szkodę do naprawy albo zdecyduje o wymianie szyby na nową.

Czy można dokupić ubezpieczenie szyb samochodowych?

Ubezpieczenie szyb w LINK4 możesz wykupić zarówno z podstawowym pakietem OC, jak i rozszerzoną polisą OC/AC. Nie ma jednak możliwości dokupienia pakietu Szyby 24 w trakcie trwania polis OC czy OC/AC. 

Jest to jedna z niewielu takich polis na rynku. Jeżeli zatem zależy Ci na zabezpieczeniu szyb Twojego auta, zdecyduj się na jej zakup.

Ubezpieczenie szyb w samochodzie – czy warto je mieć?

Aby podróżować bezpiecznie i nie martwić się o koszty ewentualnych napraw szyb, warto wykupić ubezpieczenie Szyby 24 w LINK4. Zapewniasz sobie w ten sposób pewność szybkiego i profesjonalnego usunięcia powstałej szkody. W ramach tego ubezpieczenia LINK4 zapewnia Ci: wymianę lub naprawę uszkodzonej szyby w profesjonalnym warsztacie współpracującym z LINK4; w przypadku braku możliwości natychmiastowego usunięcia szkody, pokrycie kosztów parkingu do 48 godzin; zachowanie zniżek, przy przedłużeniu umowy ubezpieczeniowej w LINK4 na kolejny rok.