Ubezpieczenie szyb samochodowych

  • Pierwsze w Polsce ubezpieczenie szyb na okoliczność ich uszkodzenia lub zniszczenia w wyniku wypadku.
  • LINK4 pokryje koszt naprawy lub wymiany szyby w jednym z profesjonalnych warsztatów.


Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Nieważne, czy stracisz szybę wskutek zderzenia, umyślnego wybicia, czy działania sił przyrody. Posiadając ubezpieczenie Szyby 24 masz pewność, że szybko wstawimy ją z powrotem.

Ubezpieczenie szyb w LINK4 zapewnia:

  • naprawę lub wymianę szyby w profesjonalnym warsztacie, wskazanym przez LINK4
  • pokrycie kosztów parkingu do 48h, jeśli natychmiastowa naprawa jest niemożliwa
  • ochronę zniżki w kolejnym roku (przy odnowieniu polisy w LINK4)

Szyby 24 możesz kupić zarówno z pakietem OC jak i OC/AC .

Zobacz także:


Ubezpieczenie szyby w aucie – jak działa?

Dzięki polisie Szyby24 zyskujesz pewność, że wszystkie szyby w Twoim aucie będą chronione. Ubezpieczenie obejmuje szybę przednią, tylną oraz boczne. Ewentualna naprawa lub wymiana organizowana jest nas po dokonaniu przez Ciebie zgłoszenia szkody. Usługa wykonywana jest w sieci najlepszych serwisów, na terenie całego kraju. Ubezpieczenie szyb samochodowych dotyczy uszkodzeń powstałych w skutek: wypadku, kolizji lub stłuczki; wybicia, np. chuligańskiego wybryku; działania sił natury, takich jak intensywne opady gradu, pożar; przypadków losowych, takich jak uderzenie kamieniem w czasie jazdy.

Ile kosztuje ubezpieczenie szyb samochodowych?

Ubezpieczenie Szyby 24 można kupić wyłącznie w pakiecie z OC lub OC/AC. Aby poznać szczegółowe ceny, wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza lub skorzystać z dedykowanego kalkulatora, który precyzyjnie obliczy wysokość składki.

Czy Szyby24 obejmuje wybicie szyby w pojeździe?

Polisa Szyby 24 obejmuje wybicie szyby w pojeździe, jeśli jest ono efektem wandalizmu.

Czy można dokupić ubezpieczenie szyb samochodowych?

Ubezpieczenie szyb w LINK4 możesz wykupić zarówno z podstawowym pakietem OC, jak i rozszerzoną polisą OC/AC. Nie ma jednak możliwości dokupienia pakietu Szyby 24 w trakcie trwania polis OC czy OC/AC.

Ubezpieczenie szyb w samochodzie – czy warto je mieć?

Aby podróżować bezpiecznie i nie martwić się o koszty ewentualnych napraw szyb, warto wykupić ubezpieczenie Szyby 24 w LINK4. Zapewniasz sobie w ten sposób pewność szybkiego i profesjonalnego usunięcia powstałej szkody. W ramach tego ubezpieczenia LINK4 zapewnia Ci: wymianę lub naprawę uszkodzonej szyby w profesjonalnym warsztacie współpracującym z LINK4; w przypadku braku możliwości natychmiastowego usunięcia szkody, pokrycie kosztów parkingu do 48 godzin; zachowanie zniżek, przy przedłużeniu umowy ubezpieczeniowej w LINK4 na kolejny rok.