OC mieszkaniowe

  • Ubezpieczenie OC chroni Ciebie i domowników od skutków finansowych szkód wyrządzonych innym.
  • Oferujemy dwa zakresy ubezpieczenia: OC w wariancie podstawowym i OC w wariancie optymalnym
  • Obejmujemy ochroną szkody spowodowane pęknięciem instalacji wodnej np. wężyka.

Sprawdź: Kalkulator Mieszkanie
Link4 pokryje wyrządzone z Twojej winy szkody:
  • rzeczowe (np. uszkodzenie mieszkania sąsiada)
  • osobowe (np. uszkodzenie ciała osoby trzeciej).

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (wariant podstawowy) - zabezpieczy Ciebie i domowników, w sytuacji, gdy w związku z posiadaniem lub użytkowaniem  mieszkania lub domu, wyrządzisz szkody osobowe lub rzeczowe innym.
Zabezpieczy Cię także, gdy Twoje dziecko lub pies uszkodzi mienie innych osób, np. dziecko grajac w piłkę, wybije okno w mieszkaniu sąsiada.
Pamiętaj, zalanie mieszkania sasiada, który mieszka niżej często się zdarza, LINK4 obejmuje ochroną ubezpieczeniową również szkody zalaniowe spowodowane awarią instalacji wodnej (np. pęknięciem wężyka od pralki czy od baterii) znajdujacej się w Twoim mieszkaniu.
Z kolei właścicielom domów, OC przyda się, gdy na terenie ich posesji wydarzy się wypadek, np. z powodu śliskiego wejścia do Twojego domu, listonosz przewróci się na schodach i złamie nogę.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (wariant optymalny) - jeżeli zdecydujesz się na szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej, zapewnisz sobie dodatkową ochronę, np. gdy podczas jazdy na rowerze potrącisz pieszego lub uszkodzisz czyjś samochód, lub podczas jazdy na nartach spowodujesz obrażenia ciała innego narciarza.
W tych i innych sytuacjach zwiazanych z Twoim życiem prywatnym pomoże Ci ubezpieczenie OC wariant optymalny.
Link 4 wypłaci odszkodowanie osobie, której z Twojej winy stała się krzywda.

Zobacz także: