Ubezpieczenie OC
1zł PLN/dzień

Ubezpieczenie turystyczne - Podróże Europa i Świat

 • Ubezpieczenie nie tylko krótkoterminowe, ale też na cały rok.
 • Koszty leczenia w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku.
 • Assistance, OC w życiu prywatnym, NNW.
 • Możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka, jak np. uprawianie sportów, wyjazd poza granicę Polski w celach zarobkowych.


Sprawdź: Kalkulator PodróżNiezależnie od tego, w jaką wybierasz się podróż, z ubezpieczeniem Podróże Link4 będziesz czuć się bezpiecznie.

Koszty leczenia i hospitalizacji  POKRYCIE KOSZTÓW W RAZIE WYPADKU LUB CHOROBY

Jeśli zachorujesz lub przydarzy się nieszczęśliwy wypadek, ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance pokryje koszty m.in.:

 • badań i zabiegów ambulatoryjnych, 
 • zakupu lekarstw i środków opatrunkowych, 
 • hospitalizacji – jeżeli trwa dłużej niż tydzień, pokryjemy koszt podróży i zakwaterowania osoby towarzyszącej, 
 • leczenia stomatologicznego, jeżeli występują ostre stany zapalne lub bólowe,
 • transport osoby ubezpieczonej między placówkami medycznymi, 
 • poszukiwań i ratownictwa, 
 • opieki nad dziećmi i zwierzętami w czasie hospitalizacji osoby ubezpieczonej.

Pamiętaj, że EKUZ – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego nie zastępuje ubezpieczenia turystycznego o szerokim zakresie, dopasowywanym specjalnie do potrzeb Twoich i Twoich bliskich.

OC w życiu prywatnym  REKOMPENSATA FINANSOWA, JEŚLI SPOWODUJESZ SZKODY

Zapewniamy również ochronę na wypadek wyrządzenia szkód finansowych osobie trzeciej, dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym wypłacimy rekompensatę finansową poszkodowanej osobie.

Ubezpieczenie NNW   ŚWIADCZENIE W PRZYPADKU USZCZERBKU NA ZDROWIU

W pakiecie oferujemy również ubezpieczenie NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków, które zabezpieczy Cię finansowo na wypadek uszczerbku na zdrowiu, jakiego możesz doznać za granicą.

ubezpieczenie bagażu podręcznego  ODZKODOWANIE ZA OPÓŹNIONY BAGAŻ

Jeżeli wystąpi opóźnienie w dostarczeniu bagażu podróżnego powyżej 6 godzin, zwrócimy wydatki poniesione na zakup niezbędnych środków higieny osobistej, leków oraz artykułów spożywczych.

Transport do bezpiecznego miejsca  TRANSPORT DO BEZPIECZNEGO MIEJSCA W CZASIE ZAGROŻENIA

W przypadku epidemii, wojny, ataku terrorystycznego, rewolucji, katastrofy naturalnej, zwrócimy koszty transportu do najbliższego bezpiecznego miejsca oraz koszt zakwaterowania lub wcześniejszego powrotu do domu.

ubezpieczenie dopasowane do potrzeb  UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Zakres pchrony możesz rozszerzyć o:

 • amatorskie uprawianie sportów zimowych,
 • amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka,
 • wykonywanie pracy fizycznej,
 • choroby przewlekłe.

Assistance samochodu  PODRÓŻ WŁASNYM SAMOCHODEM

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach oferty Assistance i ciesz się pełnią niezależności w trakcie zagranicznej podróży własnym autem.

Ubezpieczenie mienia  UBEZPIECZENIE MIENIA POZOSTAWIONEGO W MIESZKANIU NA CZAS PODRÓŻY

Dzięki ubezpieczeniu mienia pozostawionego w mieszkaniu na czas Twojej nieobecności, zaoszczędzisz sobie i swojej rodzinie stresów związanych ze skutkami włamania, kradzieży czy nawet pożaru. 

 

Skorzystaj z kalkulatora online
przejdź do kalkulatora

 

 

Ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny?

Koszt takiego ubezpieczenia uzależniony jest m.in. od miejsca wyjazdu, czasu trwania polisy, zakresu wybranej ochrony ubezpieczeniowej czy sumy ubezpieczenia. Wysokość składki jest ustalana każdorazowo indywidualnie, a jej koszt możesz wyliczyć za pomocą kalkulatora ubezpieczeń. 

Jest to bardzo proste narzędzie, dzięki któremu w kilkadziesiąt sekund jesteś w stanie sprawdzić, ile dokładnie wyniesie Twoja składka ubezpieczeniowa oraz jaki będzie zakres polisy.

Co więcej, dzięki niemu łatwo dopasujesz zakres ubezpieczenia do Twoich potrzeb oraz oczekiwań finansowych. Dzięki temu Twoje ubezpieczenie zagraniczne pozwoli Ci zadbać o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie. Zapewni Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa, a Ty będziesz mógł skupić się na odpoczynku.

Na co zwracać uwagę, wybierając ubezpieczenie zagraniczne?

Po pierwsze sprawdź, czy ubezpieczenie w podróży zagranicznej swoim zakresem terytorialnym obejmuje kraj lub region, do którego się udajesz. Po drugie zorientuj się, jakie dokładnie ryzyka objęte są ochroną ubezpieczeniową. Następnie dokładne przejrzyj wyłączenia i inne warunki polisy, dostępne w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Oferowane przez LINK4 ubezpieczenie w podróży zagranicznej oferuje szeroki zakres ochrony, jednak istnieją także pewne wyłączenia oraz wyjątki, w przypadku wystąpienia których odszkodowanie nie zostanie wypłacone. Dotyczy to sytuacji, gdy na przykład do uszkodzenia mienia innej osoby dojdzie w wyniku Twojego celowego działania lub gdy będziesz pod wpływem substancji odurzających. Warto się z nimi zapoznać, by ustrzec się przed nieprzyjemnościami.

Jaki zakres obejmuje ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

Polisa obejmuje m.in. pokrycie kosztów leczenia w razie hospitalizacji czy transportu poszkodowanego w razie wypadku lub choroby. Możesz liczyć na pomoc w kwestii badań i zabiegów ambulatoryjnych, zakupu lekarstw oraz środków opatrunkowych. Masz także możliwość skorzystać z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, aby w razie sytuacji, gdy wyrządzisz szkody osobie trzeciej, to LINK4 pokryło koszty rekompensaty finansowej. W określonych przypadkach w ramach polisy NNW należy Ci się także świadczenie w wyniku odniesionego uszczerbku na zdrowiu.

Takie ubezpieczenie za granicę jest praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy często wybierają wakacje poza granicami Polski. Bez względu na to, gdzie wyjeżdżasz, możesz liczyć na pomoc oraz ochronę w wielu sytuacjach. Warto wspomnieć o ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Pozwala ono na wypłacenie odszkodowania, gdy wyrządzisz komuś nieumyślnie krzywdę. Nie będziesz musiał wtedy pokrywać strat z własnych środków, które w wielu przypadkach mogą sięgać znacznych kwot.

Na czym polega ubezpieczenie zagraniczne?

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę polega na zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej podczas pobytu w innych krajach, niż Polska. LINK4 zobowiązuje się do pomocy ubezpieczonemu w sytuacjach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, takich jak np. wizyta u lekarza w razie choroby.

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę zapewnia pokrycie kosztów leczenia oraz zabiegów ambulatoryjnych, leczenia stomatologicznego czy też opieki nad dziećmi i zwierzętami w czasie hospitalizacji osoby ubezpieczonej. Jak widzisz, jest to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu każdy zagraniczny wyjazd będziesz mógł w całości poświęcić na relaks. Ewentualne kłopoty pomoże Ci rozwiązać LINK4, a Ty bezpiecznie wrócisz do kraju.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny?

Polisa ta skierowana jest do wszystkich osób, które podróżują za granicę i chcą podczas swoich wyjazdów czuć się bezpiecznie. Dzięki ubezpieczeniu można uchronić się nie tylko przed stresem, ale też przed dużymi kosztami ewentualnego leczenia lub naprawy wyrządzonych szkód. Zwłaszcza za granicą, może to oznaczać całkiem duże wydatki. Dlatego też dobrze mieć ubezpieczenie, które pozwoli uchronić się przed związanymi z tym dotkliwymi stratami finansowymi.

Szczegółowe informacje znajdują się w OWU dostępnym na stronie www.link4.pl

Pozostałe ubezpieczenia turystyczne

 • Podróże Polska  

  Jeżeli spędasz wakacje lub ferie w Polsce, to również możesz skorzystać z naszej oferty ubezpieczenia turystycznego.

 • Podróże + Auto Assistance  

  Ubezpieczenie podróże możesz rozszerzyć o krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance. Sprawdź!

 • Podróże biznesowe  

  Jeśli wyjeżdżasz za zagranicę w celach biznesowych, zadbaj o kompleksowe ubezpieczenie turystyczne. Chroń swoje zdrowie oraz bagaż, który ze sobą zabierasz.

 • Sporty ekstremalne  

  Sporty ekstremalne wiążą się z podwyższonym ryzykiem wypadku. Dlatego przed wyjazdem zainwestuj w odpowiadanie ubezpieczenie turystyczne.

 • Sporty letnie  

  Surfujesz lub amatorsko uprawiasz windsurfing? Przepadasz za wioślarstwem, a może nie możesz doczekać się spływu kajakowego? To ubezpieczenie jest dla Ciebie

 • Sporty zimowe  

  Narty, snowboard, lodowisko, sanki? Korzystaj z zimy i uprawiaj swoje ulubione sporty bez obaw. Zadbaj o bezpieczeństwo i ubezpiecz się na minimum jeden dzień przed planowanym wyjazdem.