Ubezpieczenie Smart Casco
49zł PLN

Ubezpieczenie Smart Casco

 • Kupujesz ubezpieczenie, ale nie potrzebujesz pełnego AC?
 • Masz do dyspozycji tańsze ubezpieczenie!
 • Wybierz sprytne rozwiązanie dla Klientów LINK4 – Smart Casco.


Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Kradzież, pożar, grad... – są rzeczy, przed którymi trudno się uchronić. Warto jednak zabezpieczyć się przed ich skutkami. Dlatego przygotowaliśmy, aż 5 wariantów ubezpieczenia smart casco skierowanego głównie do osób, które do tej pory oszczędzały na AC. Ceny polis zależą od wybranego wariantu oraz wartości auta i zaczynają się już od 59 zł.

Co to jest Smart Casco?

Kradzież, pożar, grad, zatopienie, wybuch. Są sytuacje, przed którymi trudno uchronić swój pojazd. Warto jednak zabezpieczyć się przed ich kosztownymi skutkami. W LINK4 przygotowaliśmy aż 5 wariantów ubezpieczenia smart casco, skierowanego głównie do osób, które do tej pory oszczędzały na AC.

Smart casco to niepełna lub spersonalizowana forma Auto Casco, którą możesz dostosować do własnych preferencji lub potrzeb. Nie musisz kupować pełnego pakietu, by chronić pojazd. Ubezpieczenie smart casco pozwala zabezpieczyć go jedynie przed sytuacjami, których obawiasz się najbardziej. W ramach minicasco możesz ubezpieczyć się na poniższe ewentualności z osobna, do wyboru masz:

ŻYWIOŁY:

 • pożar
 • huragan
 • grad
 • powódź
 • lawina
 • inne siły przyrody

SZKODA CAŁKOWITA:

 • zderzenie pojazdu z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz pojazdu
 • działanie osób trzecich
 • wybuch
 • nagłe działanie czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu
 • zatopienie

KRADZIEŻ AUTA:

 • kradzież
 • kradzież z włamaniem
 • rozbój

Na co zwrócić uwagę, wybierając smart autocasco?

Gdy chcesz wybrać pakietSmart Casco, zwany również autocasco mini, musisz w pierwszej kolejności upewnić się, w jakich sytuacjach uchroni Cię on przed kosztami naprawy. Możesz wybrać taki wariant ubezpieczenia, który zabezpieczy Twój samochód wyłącznie od ryzyk, których obawiasz się najbardziej. Dzięki temu cena polisy jest stosunkowo niska. Np. dobry kierowca, który czuje się pewnie za kierownicą i jeździ bezszkodowo, będzie mógł wybrać ubezpieczenie tylko od żywiołów i kradzieży, czyli zdarzeń, na które ma znikomy wpływ.

Decydując się na inwestycję w Smart Casco, należy zwrócić również uwagę na wartość rynkową pojazdu. Ceny polisy w LINK4zaczynają się już od 59 złotych przy autach poniżej 15 000 złotych wartości i kończą się na 424 złotych dla pojazdów w granicach 25 000-40 000 złotych. 

Co zrobić, jeśli wartość samochodu przekracza tę granicę? Skontaktuj się ze specjalistami LINK4. Znajdziemy dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązania, dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Możesz wybrać taki wariant ubezpieczenia, który chroni Twój samochod wyłącznie od ryzyk, których obawiasz się najbardziej. Dzięki temu cena polisy jest stosunkowo niska. Np. dobry kierowca, który czuje się pewnie za kierownicą i jeździ bezszkodowo, będzie mógł wybrać ubezpieczenie tylko od żywiołów i kradzieży, czyli zdarzeń, na które ma znikomy wpływ.

 

Wartość pojazdu

Wariant ubezpieczenia

Żywioły

Kradzież

Kradzież

Żywioły

Szkoda całkowita

Żywioły

Szkoda całkowita

Kradzież

Żywioły

do 15 000 zł

59 zł

119 zł

139 zł

169 zł

209 zł

15 000 – 25 000

69 zł

169 zł

189 zł

219 zł

324 zł

25 000 – 40 000

79 zł

219 zł

239 zł

274 zł

424 zł

Kup Smart Casco i nie bój się utraty czy zniszczenia samochodu.
Zadzwoń lub skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń online. Sprawdź cenę swojej polisy w 60 sekund.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie Smart Casco w LINK4?

Jesteśmy sprawdzoną marką z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku ubezpieczeń, o czym świadczy zadowolenie naszych Klientów. Smart Casco to najlepszy dowód na to, jak profesjonalnie dostosowujemy nasze polisy do Twoich oczekiwań. W LINK4 otrzymasz mnóstwo możliwości personalizacji usług, co z pewnością przełoży się na Twoją satysfakcję z wyboru. Dostosowując poszczególne opcje, jesteś w stanie wykluczyć zbędne elementy polisy i dobrać te, których potrzebujesz.

Doskonale wiemy, że nieszczęśliwe wypadki zdarzają się każdemu. Abyś mógł bezpiecznie podróżować, chcemy ochronić Cię przed nimi, a w razie potrzeby – zapewnić niezbędne wsparcie finansowe czy naprawę pojazdu. Pamiętaj, że świadomy konsument to także bezpieczny kierowca. Smart casco od LINK4 zapewni Twojemu pojazdowi ochronę przed wybranymi zdarzeniami losowymi na drodze lub parkingu. 

Aby sprawdzić, co wchodzi w skład oferty i poznać koszt składki, zadzwoń lub skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń online od LINK4. Cenę swojej polisy Smart casco sprawdzisz już w 60 sekund. Narzędzie to jest wygodne i proste w użyciu, dzięki czemu szybko pozwoli Ci na zapoznanie się z przygotowaną ofertą polisy minicasco. Gdy zdecydujesz się na zakup, wystarczy, że klikniesz odpowiedni klawisz na stronie. W LINK4 cenimy Twój czas, dlatego działamy szybko i skutecznie.

Wybrany wariant ubezpieczenia Smart Casco dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC. Szczegółowe informacje o produktach, limitach i włączeniach, a także OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Czym jest ubezpieczenie Smart Casco?

Smart Casco znane jest również pod nazwą mini autocasco. Jest to ubezpieczenie z węższym zakresem ochrony niż standardowe Auto Casco. Jeśli zdecydujesz się na Smart Casco, w zależności od wybranego wariantu będziesz mógł liczyć na wypłatę pieniędzy z odszkodowania w wybranych przez siebie przypadkach, do których należeć mogą żywioły, szkoda całkowita lub też kradzież auta.

Minicasco jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym nie zależy na pełnej  ochronie AC, lecz tylko na wybranych jej aspektach. Dzięki tej polisie są one w stanie zabezpieczyć się na ewentualność wystąpienia tylko kradzieży lub tylko działania sił natury.

Co obejmuje minicasco w LINK4?

Ubezpieczenie mini AC jest alternatywą dla pełnego ubezpieczenia AC. W LINK4 sam wybierasz zakres polisy spośród trzech wariantów: żywioły (pożar, huragan, grad, powódź, lawina, inne siły przyrody), szkoda całkowita (powstała w wyniku zderzenia pojazdu z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz pojazdu, działania osób trzecich, wybuchu, nagłego działanie czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu, zatopienia) oraz kradzież auta (kradzież, kradzież z włamaniem, rozbój).

Tak skonstruowane Autocasco mini daje Ci wybór tylko tych sytuacji, które są dla Ciebie najbardziej prawdopodobne. Na przykład, gdy mieszkasz w okolicy często nawiedzanej przez wichury lub nawałnice, ale gdzie kradzieże pojazdów zdarzają się niezmiernie rzadko.

Ile kosztuje ubezpieczenie mini autocasco?

Pomimo że mini autocasco nie jest pełnym AC, to w jego przypadku w LINK4 otrzymasz bardzo szeroką ochronę. Dzięki temu cena Smart Casco jest niższa, niż cena standardowego ubezpieczenia. Dokładny koszt jest jednak zależny od wielu czynników, takich jak wartości auta czy wariantu ubezpieczenia. Aby poznać cenę Twojego ubezpieczenia, skorzystaj z kalkulatora OC i AC.

W zależności od wybranego wariantu i wartości ubezpieczanego pojazdu wysokość składki minicasco waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. W tym ostatnim przypadku wykupione są wszystkie trzy pakiety, a wartość auta nie przekracza 40 tys. złotych. Jak widzisz, nie są to wygórowane kwoty, a gwarantują ochronę auta oraz szybką wypłatę odszkodowania.

Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie mini AC?

Ubezpieczenie mini AC przeznaczone jest dla osób, które nie chcą decydować się na zakup pełnego Autocasco. Jeśli chcesz zapewnić spory zakres ochrony swojemu pojazdowi, a masz ograniczony budżet, wówczas to ubezpieczenie sprawdzi się doskonale.

Warto wybrać mini AC także w przypadku, gdy nie obawiasz się na przykład kradzieży, ponieważ auto jest garażowane lub zawsze parkujesz na chronionych parkingach. Wówczas wystarczy wykupić Autocasco mini na wypadek szkody całkowitej oraz działania żywiołów. Jest to praktyczne, wygodne i oszczędne rozwiązanie.

Czym różni się mini autocasco od pełnego AC?

Mini autocasco, jak sama nazwa wskazuje, to mniejsza wersja standardowego pakietu AC. Polisa jest ograniczona do zakresu, który sam wybierasz (w LINK4 oferujemy 3 możliwości zakupu mini autocasco).

W odróżnieniu od pełnego AC, ubezpieczenie Minicasco pozwala na wybranie interesującego Cię zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Weź pod uwagę, że cena takiej polisy jest znacznie niższa, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej polisy Autocasco, jednak zakres ochrony jest węższy.

Zobacz również: