Kup online polisę OC AC
Ochrona zniżki

Ochrona zniżki

Jak to działa?

Mając klauzulę Ochrona Zniżki zachowasz zniżkę za przebieg ubezpieczenia w razie wystąpienia pierwszej szkody z ubezpieczenia OC w LINK4 oraz pierwszej szkody z ubezpieczenia AC w LINK4 dla danego pojazdu.

 

Przy wyliczeniu składki za kolejny okres ubezpieczenia pojazdu nie uwzględnimy zwyżki za pierwszą szkodę z ubezpieczenia OC oraz zwyżki za pierwszą szkodę z ubezpieczenia AC, które miały miejsce w okresie obowiązywania klauzuli*.

 

*Pod warunkiem opłaty dodatkowej składki przy ubezpieczeniu OC lub pakiecie OC AC. Klauzula nie jest dostępna w przypadku braku historii ubezpieczenia OC u wszystkich właścicieli pojazdu lub gdy wystąpiła szkoda z OC w ostatnim roku u któregokolwiek z właścicieli pojazdu.

Kup online polisę OC AC

Korzystasz ze zniżek w ubezpieczeniu? Zobacz, jak działa ich ochrona w LINK4!

Ochrona zniżek

Image
ikony_na_podstrony_ochrona zniżki_zniżki

Wypracowane zniżki mogą znacznie obniżać składkę za ubezpieczenie komunikacyjne. Ochrona zniżek OC AC w LINK4 pozwoli Ci je zachować.

Oblicz składkę

Zniżki po wystąpieniu szkody

Image
ikony_na_podstrony_ochrona zniżki_reka_kasa

Klauzula Ochrony Zniżki działa wtedy, gdy dojdzie do pierwszej szkody z ubezpieczenia OC AC w LINK4 dla danego pojazdu.

Oblicz składkę

Błyskawiczne wyliczenie składki

Image
ikony_na _odstrony_ochrona zniżki_kalkulator

Z ochroną zniżek możesz liczyć na wyliczenie składki bez uwzględnienia zwyżki za pierwszą szkodę z ubezpieczenia OC czy też AC.

Oblicz składkę

Nie martw się o zwyżki za pierwszą szkodę z ubezpieczenia auta – zostaw swoje zniżki w LINK4!

Jak ochronić swoje zniżki w LINK4? Wystarczy, że do ubezpieczenia OC AC dokupisz taki dodatek w formie klauzuli. Jeśli dojdzie do kolizji bądź wypadku z Twojej winy, nie będzie miało to wpływu na podwyższenie składki za ubezpieczenie przy zawarciu kolejnej umowy. Dowiedz się, ile kosztuje OC AC w LINK4.

Na czym polega ochrona zniżek w LINK4?

 • Ochrona zniżek OC

Klauzula Ochrona Zniżki do ubezpieczenia OC oznacza, że w razie wystąpienia pierwszej szkody i wypłaty odszkodowania z tytułu tej umowy nie będzie to brane pod uwagę przy kolejnej umowie w LINK4. 

 • Ochrona zniżek AC

Klauzulę Ochrona Zniżki można dodać również do ubezpieczenia AC. Jeżeli dojdzie do pierwszej szkody z umowy AC, nie będzie ona uwzględniona w składce na kolejny rok w LINK4.

 • Brak zwyżek w LINK4

Klauzula działa w okresie, na który wykupiłeś ubezpieczenie OC lub AC LINK4. Pierwsza szkoda nie ma wpływu na składkę przy zakupie kolejnego ubezpieczenia.

Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

Oblicz składkę

Oto przykładowe ceny za ubezpieczenie samochodu w LINK4

45-letni Karol to właściciel kilkuletniego Volskwagena Passata i mieszkaniec dużego miasta. Dla swojego auta wybrał pakiet OC AC wraz z ochroną zniżek. Dodatkowo dokupił też Assistance oraz NNW, aby mieć kompleksowe ubezpieczenie. Za całość zapłacił 1006 złotych.

Lidia pochodzi z niewielkiej miejscowości i na co dzień porusza się kilkunastoletnim Fiatem. Wykupiła obowiązkowe ubezpieczenie OC wraz z ochroną zniżek za 456 złotych, aby mieć pewność, że jeśli dojdzie do szkody, nie podwyższy ona jej składki na kolejny rok.

 • Image
  Mężczyzna

  Karol, 45 lat

  Volkswagen Passat

 • Image
  Kobieta

  Lidia,

  Fiat

Ikona ostrzeżenia

*Przedstawione dane zostały pozyskane z kalkulacji przeprowadzonych przez LINK4.

  Które produkty ubezpieczeniowe w LINK4 także możesz wykupić?

  • Doszło do wypadku nie z Twojej winy? Możesz otrzymać odszkodowanie bez kontaktu z ubezpieczycielem sprawcy i świadczenie na pokrycie dodatkowych kosztów. Wystarczy wykupić ochronę w postaci ubezpieczenia Pomoc po wypadku w LINK4.

  • Kradzież samochodu to stresująca sytuacja, z którą wiąże się szereg dodatkowych kosztów. Z dobrze dopasowanym ubezpieczeniem otrzymasz odszkodowanie, które odciąży Twój budżet.