Atrakcyjne ubezpieczenie samochodu – Częstochowa pod lupą

Kierowcy co roku wybierają OC. Częstochowa jest miastem, które pod tym względem stwarza dużo możliwości. Na terenie miejscowości funkcjonuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferujących korzystne cenowo polisy. Co warto wiedzieć o pakietach?

Baner korzyści

Ile kosztuje OC w Częstochowie?

Jednym z czynników, który kierowcy mogą brać pod uwagę przy wyborze ubezpieczenia, jest cena za OC. Klienci towarzystw mogą zapłacić mniej, wybierając odpowiedniego dostawcę usług. Jednym z nich jest LINK4, który oferuje korzystne cenowo OC. Częstochowa to miejscowość, gdzie mieszkańcy mogą dobrać pakiet ubezpieczenia już za 312,07 zł. Co zawiera oferta? Jakie czynniki wpływają na cenę?

Obrazek cta

Żeby lepiej określić, ile trzeba zapłacić, przedstawimy przykład klienta, który szuka dobrej oferty OC. Częstochowa jest miastem, gdzie mieszka pan Dariusz. Ma 30 lat a prawo jazdy uzyskał w 2010 roku. Swój samochód posiada od 8 lat. Pojazd został ubezpieczony w Polsce po raz pierwszy w 2014 roku. Pan Dariusz deklaruje, że nie przejedzie w ciągu roku więcej niż 9 999 km. Auto używa wyłącznie do celów prywatnych i jest jedynym właścicielem pojazdu.

Ubezpieczenie samochodowe Częstochowa – na jakie auto?

Na jaki dokładnie pojazd będzie wykupione ubezpieczenie samochodu? Częstochowa to miasto, po którym pan Dariusz porusza się Fiatem/F.A POL. Seicento 0.9 (Kat. SX) z 1999 roku. Auto ma nadwozie typu hatchback 3 i benzynową jednostkę napędową o pojemności 1289 ccm generującą moc na poziomie 51 KW.

Ubezpieczenie samochodu Częstochowa – jaka cena dla młodych kierowców?

Do grupy młodych kierowców najczęściej zaliczają się osoby, które mają od 18 do 25 lat. W tej grupie mogą znaleźć się też klienci nieposiadający prawa jazdy dłużej niż 36 miesięcy. Jak młody kierowca może uzyskać tanie ubezpieczenie OC? Częstochowa jest lokalizacją, która znajduje się w ofercie LINK4. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia i przedstawi możliwie najkorzystniejszą ofertę.

Co zawiera polisa OC od LINK4?

Klient, wybierając Pakiet OC, będzie mógł skorzystać z unikalnego Programu Pomocy z Samochodem Zastępczym, Bezpośrednią Likwidacją Szkód (BLS), a także Assistance Opony. Całość uzupełnia całodobowa infolinia informacyjna.

Ubezpieczenia samochodowe – Częstochowa na tle innych miast

Jak w zestawieniu z innymi miejscowościami prezentują się stawki za ubezpieczenie OC? Częstochowa z polisą za 312,07 zł to przykład z województwa śląskiego. Inne lokalizacje z tego obszaru to: Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice. W tych miastach ceny będą różnić się od tej w Częstochowie. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora online od LINK4 lub skontaktować się z agentem, aby wybrać atrakcyjną ofertę, niezależnie od lokalizacji.

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Częstochowie?

Niektórzy mogą się też zastanawiać, jakie czynniki mają bezpośrednie przełożenie na cenę za ubezpieczenia samochodowe. Częstochowa nie ma najlepszych wyników. W okolicach miejscowości odnotowuje się więcej wypadków niż w całym województwie. Nie ma natomiast wielu ofiar śmiertelnych. Z tego powodu cena za ubezpieczenie samochodowe może być przyzwoita.

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Częstochowie?

Niektórzy mogą się też zastanawiać, jakie czynniki mają bezpośrednie przełożenie na cenę za ubezpieczenia samochodowe. Częstochowa nie ma najlepszych wyników. W okolicach miejscowości odnotowuje się więcej wypadków niż w całym województwie. Nie ma natomiast wielu ofiar śmiertelnych. Z tego powodu cena za ubezpieczenie samochodowe może być przyzwoita.

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Częstochowie?

Jest kilka dobrych sposobów na to, żeby zakupić niedrogie ubezpieczenia OC AC. Częstochowa to miasto, gdzie działa wielu agentów współpracujących z LINK4. Można udać się bezpośrednio do agenta i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Innym rozwiązaniem jest kontakt telefoniczny.

Obrazek cta

Istnieje również inne, praktyczne rozwiązanie na to, aby nabywać ubezpieczenia komunikacyjne. Częstochowa jest miejscowością, której mieszkańcy mogą skorzystać z kalkulatora online. Po wpisaniu danych system przedstawi najatrakcyjniejszą ofertę. Kupno polisy przez Internet może wiązać się z 7-procentową zniżką od LINK4.

Ubezpieczenie OC Częstochowa od LINK4 – czy warto?

Kompleksowy pakiet usług i atrakcyjna cena to nie jedyne zalety, jakimi charakteryzują się ich ubezpieczenia samochodowe. Częstochowa to lokalizacja, gdzie działa LINK4, czyli towarzystwo zbierające pochlebne opinie nie tylko klientów, ale i ekspertów. Dowodem jest zdobycie pierwszego miejsca w niedawnym rankingu „Gazety Bankowej”. LINK4 wyprzedziło największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce pod względem jakości świadczenia usług w kategorii pakiet OC. To wszystko zachęca do skorzystania z oferty tego towarzystwa.

Obrazek nagrody

 

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17