Korzystne ubezpieczenie OC – Płock pod lupą

Jesteś właścicielem samochodu? Zgodnie z polskim prawem musisz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, czyli tak zwane OC. Płock to jedno z miast w województwie mazowieckim, w którym nabędziesz tanie ubezpieczenie dla samochodu.

Baner korzyści

Ubezpieczenie komunikacyjne w Płocku już za 358,76 zł – tylko w LINK4

Z naszego artykułu dowiesz się, ile kosztuje ubezpieczenie komunikacyjne. Płock – to miasto, na którym się skupiliśmy. Ceny zaczynają się już od 358,76 zł.

Obrazek cta

Ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu? Płock – sprawdź dokładny koszt polisy

Spróbujmy wyliczyć dla Ciebie najtańsze (jakie mamy do zaoferowania dla Ciebie) ubezpieczenie samochodu. Płock – to miasto, które bierzemy pod lupę. Jak oblicza się tanią składkę? Jakie parametry bierzemy pod uwagę, aby wyliczyć składkę ubezpieczenia OC AC? Płock – to miasto, które należy wpisać do kalkulatora, a następnie należy podać jego kod pocztowy. Nie wiesz, jaki jest kod pocztowy Płocka? To: 09-400 do 09-411, 09-417 do 09-419 i 09-421. 

A teraz sprawdź, dla kogo obliczone jest tanie ubezpieczenie OC. Płock, jak wspomnieliśmy na wstępie, to miasto, dla którego wyliczamy kwotę polisy. Polisa dotyczy osoby, która ukończyła 49 lat i ma prawo jazdy od minimum 1991 roku. Jest posiadaczem samochodu marki Volkswagen, a dokładnie chodzi o model Golf VI 1.4 (MR'08 Comfortline) z 2011 roku. Deklarowany roczny przebieg tego pojazdu jest mniejszy niż 5 tysięcy kilometrów rocznie. Użytkowanie samochodu jest wyłącznie prywatne i pojazd ma tylko jednego właściciela. Podając powyższe dane, ubezpieczenie OC Płock wyniosło 358,76 zł.

Ubezpieczenia samochodowe – Płock, a inne miasta

Jaki jest koszt polisy OC dla innych miast w województwie mazowieckim? Wysokości składek za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zależy od wielu czynników. Mieszkańcy takich miast, jak Siedlce, Warszawa czy Radom zapłacą inną stawkę niż osoby zamieszkujące Płock. Skontaktuj się z LINK4 i dowiedz się, ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu w Twoim mieście.

Tanie OC w Płocku - Link4.pl

OC Płock – od czego zależy koszt polisy?

Jesteś ciekawy, co wpływa na pełną kwotę, jaką zapłacisz za ubezpieczenie OC? Płock leży w województwie mazowieckim. To właśnie w tym rejonie dochodzi do największej liczby wypadków drogowych w skali roku. To ponad 3 tysiące kolizji na drogach.1 Właśnie dlatego ubezpieczenia samochodowe (Płock i okolice) kształtują się w okolicach 400 złotych za rok. To naprawdę niewiele, jeśli dokładnie prześledzimy powyższe statystyki. Na drugim miejscu rekordzistą wypadków jest województwo wielkopolskie, a na trzecim województwo łódzkie.

Liczba wypadków samochodowych w województwie mazowieckim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie OC? Płock i okolice

Planujesz kupić tanie ubezpieczenie samochodu? Płock i okolice – jeśli mieszkasz w tych rejonach, to masz kilka opcji do wyboru. Pierwsza to wizyta u agenta współpracującego z LINK4, który wyszuka dla Ciebie najkorzystniejszą polisę. Druga opcja to telefoniczny kontakt z doradcą, a kolejny wariant to skorzystanie z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej towarzystwa ubezpieczeniowego LINK4. Właśnie tam dostępne są różne ubezpieczenia samochodu. Płock oraz okoliczne miejscowości – wszystkich mieszkających w tym obrębie zachęcamy do zapoznania się z ofertą LINK4. 

Towarzystwo ubezpieczeniowe otrzymało pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej za swój pakiet OC**. 

Pakiet ubezpieczenia OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony od LINK4 wyprzedził konkurencję między innymi za takie korzyści jak: holowanie po wypadku na dłuższy dystans (do 100 km) i naprawę auta na miejscu (jeżeli jej koszt nie przekracza 200 zł).

Obrazek cta

Obrazek nagrody

 

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

**Informacje pochodzą ze strony: https://www.LINK4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-LINK4/pakiet-oc-w-LINK4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17