Ubezpieczenia samochodowe – Puławy pod lupą

Jako właściciel samochodu doskonale wiesz, że Twój pojazd musi posiadać ważne OC. Puławy i okolice – jeśli mieszkasz w tym rejonie to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Ubezpieczenie komunikacyjne możesz zakupić już od kwoty 352,89 zł. To atrakcyjna cena. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z polisy w LINK4.

Baner korzyści

Ubezpieczenie samochodu – Puławy i okolice

Dziś skupimy się na tym, ile kosztuje w województwie lubelskim ubezpieczenie samochodu. Puławy – właśnie to miasto bierzemy pod lupę. Jak już wspomnieliśmy na wstępie OC w Puławach kosztuje od 352 złotych. A jak cena kształtuje się w innych rejonach województwa lubelskiego? W Lubartowie czy Łukowie zapłacisz inną kwotę. Wiesz, od czego zależy cena za ubezpieczenie samochodu? Puławy leżą w województwie lubelskim i właśnie tam kierowcy powodują 892 wypadki rocznie.** To jeden z parametrów, który wpływa na cenę polisy i kształtuje ją różnie w zależności od wskazanej lokalizacji.

Obrazek cta

Ile kosztują ubezpieczenia samochodowe? Puławy – poznaj cenę

W tym akapicie wyliczymy dla Ciebie korzystne ubezpieczenie OC. Puławy – właśnie na tym miasteczku się teraz skupimy. Zastanawiasz się jakie dane należy podać, aby zakupić tanie OC? Puławy – to miasto wpisujemy do kalkulatora, wpisując jego kod pocztowy. To 24-130. Następnie określić trzeba markę samochodu. Polisa opiewająca na kwotę 352 złote dotyczy pojazdu Opel, a dokładnie marki Astra Classic II 1.4 (MR'04) z rocznika 2007. Samochód ma pojemność silnika 1364 m3 i 66 KM. Jego deklarowany roczny przebieg to mniej niż 5 tysięcy kilometrów. Auto jest użytkowane wyłącznie w celach prywatnych i ubezpieczone w Polsce od 2016.

Kolejną kwestią jest wiek i doświadczenie kierowcy. Chcesz mieć tanie ubezpieczenia samochodowe? Puławy i okolice – nie wystarczy tylko tam mieszkać. Musisz posiadać także prawo jazdy minimum od 1991 roku i mieć przynajmniej 53 lata. 

Wpisując te dane, OC na rok zakupisz jedynie za 352 złote. W skład ubezpieczenia samochodowego wchodzi również darmowa pomoc drogowa średnio w 30 minut od zgłoszenia i samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży.

Jedno z najtańszych OC? Puławy na tle innych miast

Chcesz wiedzieć, jak w innych miastach kształtują się ceny ubezpieczenia OC AC? Puławy to miasto, w którym możesz zapłacić tylko 352 złote. A teraz sprawdźmy, jak sytuacja wygląda w innych rejonach województwa lubelskiego. 

Ceny ubezpieczenia będą się różnić w poszczególnych miastach województwa lubelskiego. Osoby zamieszkujące Zamość, Lublin czy Łuków zapłacą inną cenę za OC, niż mieszkańcy Puław. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem. OC (Puławy i inne miasta) znajdziesz w ofercie LINK4 w atrakcyjnej cenie.

Tanie OC w Puławach - Link4.pl

Ubezpieczenie samochodu Puławy – od czego zależy koszt polisy?

Jesteś ciekawy, co wpływa na pełną kwotę, jaką zapłacisz za ubezpieczenie samochodu? Puławy leżą w województwie lubelskim. Z danych polskiej policji wynika, że rocznie dochodzi tam do 892 wypadków. To stosunkowo niewiele w porównaniu z województwem mazowieckim, gdzie jest ponad 3 tysiące stłuczek i kolizji. Na drugim niechlubnym miejscu plasuje się województwo wielkopolskie, a na trzecim – łódzkie (2306 wypadków).

Liczba wypadków samochodowych w województwie lubelskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie OC? Puławy i okolice

Kończy Ci się ubezpieczenie OC? Puławy oraz okoliczne miejscowości – jeśli tam mieszkasz, to skorzystaj z oferty LINK4. Wejdź na stronę internetową tego towarzystwa ubezpieczeniowego, a znajdziesz tam intuicyjny kalkulator. Wpisując dane w odpowiednie rubryki, system wyliczy dla Ciebie atrakcyjne ubezpieczenia samochodowe. Puławy to również miasto, gdzie swoje biura mają doświadczeni, współpracujący z LINK4 agenci ubezpieczeniowi. Możesz ich odwiedzić jeśli wolisz kupić polisę stacjonarnie. 

LINK4 oferuje bardzo rozległe ubezpieczenia komunikacyjne. Puławy oraz okoliczne miejscowości – wszystkich właścicieli pojazdów zachęcamy do skorzystania z oferty tego towarzystwa. Za swój pakiet ubezpieczenia OC otrzymało ono pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej.***

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

** Źródło informacji: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

*** Źródło informacji: https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17