Ikona kalendarza 30.06.2022

Pakiet OC w LINK4 najlepszy w Polsce

Ranking "Gazety Bankowej": Pakiet OC w LINK4 najlepszy w Polsce

Pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego OC w LINK4 znów okazał się najlepszy w Polsce. Tym razem zajął pierwsze miejsce w rankingu przygotowanym przez „Gazetę Bankową”. Redakcja wzięła pod uwagę zakres i korzyści wynikające z polisy rozszerzonej o pomoc assistance.

Ranking ubezpieczeń samochodu 2022 „Gazety Bankowej”  powstał na podstawie badań największej w Polsce multiagencji Unilink. Porównała ona ofertę siedmiu towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują pakiety OC, czyli nie tylko samo obowiązkowe ubezpieczenie, ale również dodatkowe usługi assistance. Zapewniają one praktyczną pomoc w razie niespodziewanych kłopotów podczas podróży samochodem m.in.: holowanie, pojazd zastępczy, czy naprawę auta na miejscu. 

W zestawieniu najwięcej,  bo aż 27 punktów, zdobył LINK4 i jego produkt: OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Drugie miejsce zajęła Uniqa (23 pkt.), a podium zamyka Towarzystwo Ubezpieczeniowe WEFOX (10 pkt.). W rankingu najwyższe oceny przyznano za holowanie po wypadku i wynajem samochodu zastępczego po kradzieży. Punktowano również pozostałe kategorie, takie jak:

  • holowanie w razie awarii, braku paliwa i innych zdarzeń losowych,
  • wynajem samochodu zastępczego po awarii,
  • przewóz ubezpieczonych i pomoc informacyjna.

Pakiet ubezpieczenia OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony od LINK4 wyprzedził konkurencję ponieważ:

  • zapewnia holowanie po wypadku na dłuższy dystans (do 100 km),
  • oferuje naprawę auta na miejscu (jeżeli jej koszt nie przekracza 200 zł)
  • zakłada wymianę opony na koło zapasowe na miejscu zdarzenia, co stanowi bardziej wygodne i szybsze rozwiązanie, niż holowanie samochodu do zakładu wulkanizacyjnego,
  • oferuje samochód zastępczy o dzień dłużej (na trzy dni) zarówno po wypadku, jak i po kradzieży.

Jak podkreśla Katarzyna Wojdyła, członek zarządu LINK4, oferta dopasowana do potrzeb klienta przy jednoczesnej prostocie samego procesu zawierania umowy to dwa atuty, na które LINK4 stawia od zawsze. - Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny nasz pakiet OC okazał się najmocniejszą pozycją na tle silnej konkurencji na rynku ubezpieczeniowym. Warto pamiętać, że samo OC to nie wszystko i szukać dla siebie najkorzystniejszej oferty rozszerzonej o pomoc assistance. W czasach kiedy coraz bardziej liczymy się z każdą wydaną złotówką, praktyczne dodatkowe usługi poprawiające nasze bezpieczeństwo w trasie i podnoszące komfort podróżowania liczą się podwójnie. Warto więc świadomie wybierać z dostępnej oferty na rynku to, co najlepsze, bez ponoszenia zbędnych kosztów – przekonuje Katarzyna Wojdyła.

To już kolejne z rzędu zwycięstwo LINK4. Pakiety OC od LINK4 okazały się bezkonkurencyjne także w Rankingu  ubezpieczeń OC 2021 (pakiet: OC, NNW i assistance do OC) przygotowanym przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita”.

Więcej informacji:

https://wgospodarce.pl/informacje/113809-najlepsze-oc-auta-z-programem-pomocy-w-link4

Czy artykuł był przydatny?

Kontakt dla mediów

Zdjęcie osoby do kontaktu
Ikonka osoby do kontaktu
Grażyna Kasiak
Rzecznik prasowy
Kup online polisę OC AC