Biuro Prasowe

Pobierz najnowsze materiały

Raporty i Badania

Opony a bezpieczeństwo. Infografika

Opony zapewniają odpowiednią przyczepność pojazdu, wpływają zatem na bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie, a także na jego osiągi, zużycie paliwa i przyczepność.

Opony a bezpieczeństwo. Infografika

plik JPG, rozmiar 1.45 MB

Pasy bezpieczeństwa. Infografika

Zapięte pasy bezpieczeństwa co najmniej dwukrotnie zwiększają szanse przeżycia wypadku w samochodzie i są tym samym urządzeniem najbardziej sprzyjającym bezpieczeństwu biernemu w samochodzie. Ponadto pasy wiążące kierowcę z autem umożliwiają lepsze wyczucie ruchów pojazdu.

Pasy bezpieczeństwa. Infografika

plik JPG, rozmiar 724.42 KB

Sezon burzowy. Infografika

Burza to gwałtowne i niebezpieczne zjawisko pogodowe. Co roku odnotowuje się przypadki śmiertelne oraz obrażenia ciała będące następstwem uderzenia pioruna. Wiele przypadków jest spowodowanych brakiem wiedzy i nieodpowiednim zachowaniem. 

Sezon burzowy. Infografika

plik JPG, rozmiar 1.51 MB

Telematyka w ubezpieczeniach. Infografika

Telematyka  łączy różne rozwiązania informacyjne , telekomunikacyjne z automatycznym sterowaniem, które są zintegrowane i dostosowane do potrzeb obsługiwanych systemów.

Telematyka w ubezpieczeniach. Infografika

plik JPG, rozmiar 3.31 MB

Bezpieczeństwo na stoku. Infografika

Szusowanie po górskich stokach to jedna z ulubionych form zimowego wypoczynku. Co roku tysiące turystów wyrusza, by zakosztować białego szaleństwa. Co zrobić, by bawić się dobrze i jednocześnie czuć się bezpiecznie?

Bezpieczeństwo na stoku. Infografika

plik JPG, rozmiar 3.75 MB

Statystyka pożarów w Polsce. Infografika

Wadliwe działanie urządzeń i nieostrożność osób dorosłych – to, według statystyk Państwowej Straży Pożarnej, najczęstsze przyczyny pożarów.

Statystyka pożarów w Polsce. Infografika

plik JPG, rozmiar 3.91 MB

Kradzieże samochodów. Infografika

W Polsce z roku na rok spada liczba kradzieży samochodów. Jednak cały czas to zjawisko istnieje. Przedstawiamy Raport LINK4 m.in. z informacjami, gdzie kradną najwięcej, jakimi metodami, jakie marki i jak się zabezpieczać?

Kradzieże samochodów. Infografika

plik JPG, rozmiar 1.97 MB

Materiały firmowe

Agnieszka Wrońska – Prezes Zarządu LINK4

Agnieszka Wrońska w LINK4 pracuje od 2006 roku. Obecnie pełni funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion finansów. Wcześniej pełniła funkcję głównego aktuariusza spółki a następnie dyrektora departamentu Aktuariatu Produktowego. 

Agnieszka Wrońska - notatka biograficzna

plik PDF, rozmiar 185.63 KB

Biuro LINK4

Zamieszczamy zdjęcia biurowca przy ulicy Postępu 15, w którym mieści się siedziba LINK4 w warszawskiej dzielnicy Służewiec Przemysłowy – powszechnie znanej jako „Mordor”.

Zdjęcia biura LINK4

plik ZIP, rozmiar 8.48 MB

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź