Biuro Prasowe

Pobierz najnowsze materiały

Raporty i Badania

Telematyczny kierowca na drodze. Infografika

Przepisowość jazdy jest jednym z kryteriów, do których kierowcy LINK4 Kasa Wraca przykładają dużą uwagę podczas jazdy. Tylko co czwarty kilometr w programie został przejechany z przekroczeniem prędkości, przy czym co piąty z przekroczeniem do 10 km/h, a co szósty w przedziale od 10 do 30 km/h.

Profil telematycznego kierowcy. Infografika

W ciągu dwóch lat do programu Kasa Wraca przekonało się ponad 34 tys. klientów LINK4, którzy regularnie jeżdżą z włączoną aplikacją. W dużym stopniu to mężczyźni w wieku 33-45 lat, którzy poruszają się po polskich drogach ok. 9-letnimi samochodami, w wielu przypadkach niemieckich marek.

Profil telematycznego kierowcy

plik JPG, rozmiar 307.17 KB

Opony a bezpieczeństwo. Infografika

Opony zapewniają odpowiednią przyczepność pojazdu, wpływają zatem na bezpieczeństwo osób znajdujących się w samochodzie, a także na jego osiągi, zużycie paliwa i przyczepność.

Opony a bezpieczeństwo. Infografika

plik JPG, rozmiar 1.45 MB

Pasy bezpieczeństwa. Infografika

Zapięte pasy bezpieczeństwa co najmniej dwukrotnie zwiększają szanse przeżycia wypadku w samochodzie i są tym samym urządzeniem najbardziej sprzyjającym bezpieczeństwu biernemu w samochodzie. Ponadto pasy wiążące kierowcę z autem umożliwiają lepsze wyczucie ruchów pojazdu.

Pasy bezpieczeństwa. Infografika

plik JPG, rozmiar 724.42 KB

Sezon burzowy. Infografika

Burza to gwałtowne i niebezpieczne zjawisko pogodowe. Co roku odnotowuje się przypadki śmiertelne oraz obrażenia ciała będące następstwem uderzenia pioruna. Wiele przypadków jest spowodowanych brakiem wiedzy i nieodpowiednim zachowaniem. 

Sezon burzowy. Infografika

plik JPG, rozmiar 1.51 MB

Telematyka w ubezpieczeniach. Infografika

Telematyka  łączy różne rozwiązania informacyjne , telekomunikacyjne z automatycznym sterowaniem, które są zintegrowane i dostosowane do potrzeb obsługiwanych systemów.

Telematyka w ubezpieczeniach. Infografika

plik JPG, rozmiar 3.31 MB

Bezpieczeństwo na stoku. Infografika

Szusowanie po górskich stokach to jedna z ulubionych form zimowego wypoczynku. Co roku tysiące turystów wyrusza, by zakosztować białego szaleństwa. Co zrobić, by bawić się dobrze i jednocześnie czuć się bezpiecznie?

Bezpieczeństwo na stoku. Infografika

plik JPG, rozmiar 3.75 MB

Statystyka pożarów w Polsce. Infografika

Wadliwe działanie urządzeń i nieostrożność osób dorosłych – to, według statystyk Państwowej Straży Pożarnej, najczęstsze przyczyny pożarów.

Statystyka pożarów w Polsce. Infografika

plik JPG, rozmiar 3.91 MB

Kradzieże samochodów. Infografika

W Polsce z roku na rok spada liczba kradzieży samochodów. Jednak cały czas to zjawisko istnieje. Przedstawiamy Raport LINK4 m.in. z informacjami, gdzie kradną najwięcej, jakimi metodami, jakie marki i jak się zabezpieczać?

Kradzieże samochodów. Infografika

plik JPG, rozmiar 1.97 MB

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź