Nagrody i wyróżnienia LINK4

 

MARKA GODNA ZAUFANIA

Wyróżnienie jest przyznawane przez Redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Otrzymują je najbardziej innowacyjne, rozwojowe i rozpoznawalne marki obecne na polskim rynku. W ramach Programu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. 

LINK4 to marka godna zaufania

 

LINK4 LIDEREM HR W UBEZPIECZENIACH

LINK4 liderem HR w ubezpieczeniach LINK4 zwyciężył w Konkursie Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015. To ogólnopolski program z obszaru human resources (HR).  Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie pozytywnych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej, jak i strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi

 

ROGER HODGKISS WŚRÓD 25 NAJLEPSZYCH MANAGERÓW

Roger Hodgkiss znalazł się wśród 25 najlepszych managerów w 2014 roku wg miesięcznika ekonomicznego Home&Market. Prezes LINK4 został doceniony za nieustającą od 2009 roku poprawę wyników sprzedażowych oraz finansowych spółki i zarządzanie jej pracownikami w sposób, który sprawił, że LINK4 został trzykrotnie uznany przez AON Hewitt za najlepszego pracodawcę w Polsce i Europie Środkowej wśród dużych firm.

 

Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje"

LINK4 Z NAGRODĄ FLEET AWARDS

 Ubezpieczenie flotowe LINK4 z nagrodą Fleet Awards

 

LINK4 po raz drugi z rzędu odebrał od Magazynu Flota nagrodę „Produkt flotowy roku 2015” za ubezpieczenie komunikacyjne dla flot. 

NAJSZYBCIEJ SZKODĘ ZGŁOSISZ W LINK4 

 

W najnowszym raporcie porównywarki ubezpieczeń „mFind” sprawdzono, jak działają infolinie 22 towarzystw ubezpieczeniowych. Pod względem długości oczekiwania na połączenie z konsultantem infolinii szkodowej najlepiej wypadło LINK4.

 

najszybciej szkodę zgłosisz w link4

 

NR 1 W RANKINGU CENOWYM TOTAL MONEY luty 2015

W rankingu, w którym porównano pakiety OC i AC, najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń oferują LINK4, AXA Direct i InterRisk 

LINK4 zajął pierwsze miejsce w rankingu cenowym portalu Total Money. W rankingu wzięto pod uwagę ceny ubezpieczeń OC i AC w 8 firmach ubezpieczeniowych biorąc pod uwagę  23 czynniki, na podstawie których towarzystwa ubezpieczeniowe wyliczały cenę polisy OC/AC. 

TOP 3 zestawienia tworzą: LINK4 (17 punkty), AXA Direct (15 punktów) oraz InterRisk TU SA Vienna Insurance Group (13 punktów).

 

LINK4 NAJTAŃSZY W RANKINGU CENOWYM UBEZPIECZEŃ SAMOCHODOWYCH 

W grupie szesnastu porównywanych ubezpieczycieli polisy LINK4 okazały się„najtańsze” w każdej z czterech kategorii (OC + Autocasco, OC + Autocasco + NNW i OC + NNW). Koszt porównywanych ubezpieczeń obliczano dla tysięcy różnych założeń. Ubezpieczenia oferowane przez LINK4 najczęściej zajmowały pierwsze miejsce pod względem kosztu. 

 

LINK4 WYRÓŻNIONY PRZEZ PARĘ PREZYDENCKĄ

3 lutego 2015 r. w czasie gali konkursu dla pracodawców "Dobry Klimat dla Rodziny" zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim Roger Hodgkiss, prezes LINK4, otrzymał z rąk pary prezydenckiej główną nagrodę w kategorii firm powyżej 250 pracowników.

Konkurs zainaugurowano 23 czerwca ubiegłego roku – w Dniu Ojca. Jego celem jest upowszechnianie i promowanie najlepszych praktyk, które ułatwiają pracownikom godzenie życia zawodowego i rodzinnego. W pierwszej edycji konkursu wzięło udział ponad 100 firm.

 

 CZŁOWIEK ROKU UBEZPIECZEŃ 2014

Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje"

Roger Hodgkiss otrzymał nagrodę „Gazety Ubezpieczeniowej": tytuł Człowieka Roku Ubezpieczeń 2014. Kapituła - w skład której wchodzą wszyscy dotychczasowi Laureaci nagrody, m.in. Andrzej Klesyk, Józef Zych, Paweł Dangel, Franz Fuchs, Jacek Kliszcz zaakceptowała kandydata redaktor naczelnej „GU", dr Bożeny M. Dołęgowskiej-Wysockiej. 

 

NAGRODA KLIENT ZOBOWIĄZUJE RZECZPOSPOLITEJ

Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje". Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje". W konkursie wzięło udział ponad 50 firm, które w ostatnich latach wprowadziły innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość obsługi klienta. Kapituła zdecydowała, że nagroda główna, czyli Pieczęć Marki, trafi do firmy Link4, za elastyczne podejście do wyboru wielu wariantów ubezpieczenia AC. Czytaj więcej

 

NR 1 W RANKINGU CENOWYM TOTAL MONEY grudzień 2014
LINK4 zajął pierwsze miejsce w rankingu portalu Total Money. W rankingu wzięto pod uwagę ceny ubezpieczeń OC i AC

LINK4 zajął pierwsze miejsce w rankingu portalu Total Money. W rankingu wzięto pod uwagę ceny ubezpieczeń OC i AC w 10 firmach ubezpieczeniowych biorąc pod uwagę 11 profili kierowców i samochodów. W większości najkorzystniejsze ceny miał LINK4. TOP 3 zestawienia tworzą: LINK4 (53 punkty), który był „numerem 1” w 9 z 11 profili, Liberty Ubezpieczenia (39 punktów) oraz Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta, które zdobyło 26 punktów.

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA 2014

LINK4 został uznany drugi rok z rzędu najlepszym pracodawcą w prestiżowym rankingu firmy doradczej Aon Hewitt. Firma zajęła 1 miejsce w kategorii dużych firm. Ranking został opracowany na podstawie badania zaangażowania pracowników przeprowadzonego przez Aon Hewitt w 108 polskich przedsiębiorstwach.

 

LAUR KONSUMENTA - GRAND PRIX 2014

Laur KonsumentaLINK4 otrzymał Laur Konsumenta – Grand Prix – przysługujące wyłącznie firmom, które w trybie prowadzonego rokrocznie głosowania wśród konsumentów uzyskują czołową pozycję (złote, srebrne i brązowe godło) i utrzymują ją na przestrzeni co najmniej trzech lat.

 

 DOBRA MARKA 2014

DM 2014LINK4 uzyskał tytuł DOBRA MARKA 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: ubezpieczenia komunikacyjne. Wyboru dokonały Redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Czytaj więcej

 


NAJLEPSZY PRACODAWCA 2013

Zostaliśmy uznani najlepszym pracodawcą w prestiżowym rankingu firmy doradczej Aon Hewitt. Zajęliśmy 1 miejsce w kategorii dużych firm.
Ranking został opracowany na podstawie badania zaangażowania pracowników przeprowadzonego przez Aon Hewitt w blisko 100 polskich przedsiębiorstwach. Czytaj więcej

 

LAUR KONSUMENTA 2012

 Nagroda Link4Już po raz trzeci otrzymaliśmy złote godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne direct” - uznanego plebiscytu konsumenckiego. Klienci docenili tym samym innowacje wprowadzone przez nasze  towarzystwo. Należą do nich między innymi Pakiet OC LINK4   z samochodem zastępczym. Czytaj więcej

 

NAJLEPSZE OC W POLSCE

Nagroda LINK4

W listopadzie 2012 roku Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu i oceny 22 pakietów ubezpieczenia OC komunikacyjnego. Z analizy PIM wynika, że najszerszy Pakiet OC bez dodatkowych opłat oferuje obecnie towarzystwo LINK4. Czytaj więcej

 

 

 INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI

Nagroda LINK4

Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce, zostaliśmy laureatem programu Inwestor w Kapitał Ludzki. Jest to program społeczno – gospodarczy, który już od dwunastu lat wyróżnia przedsiębiorstwa prowadzące politykę kadrową na najwyższym poziomie. Organizatorem Programu jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Organizacje przystępujące do Programu oceniane są pod kątem rozwoju kadr, odpowiedzialnej i przejrzystej polityki personalnej oraz sukcesów budowaniu klimatu                                             organizacji opartej na wiedzy. Czytaj więcej

 

FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI 2012

Otrzymaliśmy nagrodę Firmy Przyjaznej Klientowi. To ogólnopolski Program Certyfikacyjny kierowany do firm i instytucji, które chcą potwierdzić wysoką jakość obsługi Klientów oraz skuteczność zarządzania relacjami z Klientami. Program w szczegółowy sposób bada politykę sprzedaży i obsługi klienta w organizacji. Badanie obejmuje zarówno samą organizację, jak i jest przeprowadzane wśród Klientów firmy, którzy wypowiadają swoje opinie na temat jakości obsługi. Czytaj więcej

 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI

Nagroda LINK4

Głosami konsumentów nasza marka uzyskała pierwsze miejsce w kategorii „Ubezpieczenia samochodowe direct" w programie „Konsumencki Lider Jakości 2012”. Jest to program realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie niezależnych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Czytaj więcej

 

ORDER FINANSOWY

nagroda link4Po raz siódmy redakcja miesięcznika Home & Market wyróżniła i nagrodziła tytułem Order Finansowy - najlepsze produkty finansowe, skierowane zarówno do klienta indywidualnego jak biznesowego.W kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych Order trafił do LINK4 za najlepsze ubezpieczenie Auto Assistance.Pod uwagę brano atrakcyjność produktów, popularność wśród odbiorców, dostosowanie oferty do potrzeb rynku i klientów.