Nagrody i wyróżnienia LINK4

2019

 

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2019

LINK4 zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Laur Konsumenta w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych. Ofertę w tym segmencie doceniło aż 30 proc. badanych. Laur to ogólnopolski projekt, który wyłania każdego roku najbardziej rozpoznawalne i najchętniej polecane produkty i marki w swoich kategoriach.

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2019

 

GREAT PLACE TO WORK

GREAT PLACE TO WORK

LINK4 po raz drugi znalazł się wśród firm nagrodzonych mianem Wspaniałego Miejsca Pracy. Tytuł GPTW otrzymują firmy, które z sukcesem budują i rozwijają u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami. Opierają się one na zaufaniu rozumianym jako wiarygodność kadry menedżerskiej oraz szacunek i uczciwość okazywane pracownikom. Badanie weryfikuje też praktyki HR oraz poziom zaangażowania i współpracy w zespołach.

 

NAJLEPSZY CYFROWY UBEZPIECZYCIEL

Decyzją kapituły Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń LINK4 został nagrodzony tytułem Najlepszego Cyfrowego Ubezpieczyciela 2018. Kapituła doceniła LINK4 za odważne wdrażanie na polskim rynku ubezpieczeniowym nowych technologii, które zmieniają sposób myślenia o ubezpieczeniach, oraz innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Najlepszy Cyfrowy Ubezpieczyciel

SREBRNA PANTERA KANTARA

SREBRNA PANTERA KANTARA

LINK4 po raz trzeci został uhonorowany nagrodą za najbardziej efektywną kreację marki ubezpieczeniowej. W edycji 2019 po raz pierwszy o przyznaniu nagrody decydowali konsumenci, a nie przedstawiciele rynku finansowego, a Pantery zastąpiły przyznawane dotychczas Lamparty.

 

INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI

W styczniu LINK4 po raz drugi otrzymał godło Inwestor w Kapitał Ludzki, który potwierdził wśród pracowników dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania. Wskaźnik Inwestor w Kapitał Ludzki 2018 dla LINK4 wyniósł 78 proc. i był wyższy o 8 punktów procentowych od progu pozytywnej certyfikacji.

Inwestor Kapitał Ludzki

 

2018

MIXX AWARDS 2018

MIXX AWARDS 2018

Innowacyjne kalkulatory na stronie internetowej LINK4 Mama zostały nagrodzone w prestiżowym konkursie MIXX Awards. Jury doceniło przystępność i praktyczność rozwiązania w kategorii User Experience. MIXX Awards to konkurs, w którym nagradzane są wyjątkowe kampanie marketingowe digital.

 

NAJLEPSZA POLSKA USŁUGA 2018

Telematyczne rozwiązanie LINK4 Kasa Wraca zajęło pierwsze miejsce w rankingu Polskiego Radia „Lubię, bo polskie”. Nagroda została przyznana w kategorii Najlepsza Polska Usługa 2018. Ranking „Lubię, bo polskie” promuje rodzime firmy oraz ich produkty i usługi.

NAJLEPSZA POLSKA USŁUGA 2018

 

EB STARS 2018

EB Stars 2018

Projekt LINK4 Pory Roku otrzymał prestiżową nagrodę Employer Branding Stars 2018. Działania rekrutacyjno-wizerunkowe firmy zostały docenione w kategorii Najlepsze Wewnętrzne Inicjatywy Employer Branding. Na LINK4 Pory Roku składają się liczne działania promujące wartości firmy oraz budujące atmosferę pracy i zaangażowanie.

 

ODKRYCIE ROKU 2018

Oferta ubezpieczeniowa pod marką LINK4 Mama otrzymała tytuł Odkrycia Roku 2018, przyznawany przez komisję konkursową projektu Laur Konsumenta. Za największą zaletę oferty uznano jej elastyczność w wyborze zakresu ubezpieczenia.

Odkrycie Roku 2018

 


HR DREAM TEAM

hr dream team

Pracowniczy projekt LINK4 Pory Roku został nagrodzony w prestiżowym konkursie HR DREAM TEAM 2018. W ten sposób wyróżnione zostały działania LINK4 w obszarze „Kultury organizacyjnej i zaangażowania pracowników”. Konkurs wyróżnia najciekawsze, najodważniejsze i najbardziej skuteczne programy realizowane przez zespoły HR w dużych organizacjach.

 

LAMPART 2018

LINK4 po raz drugi został uhonorowany nagrodą za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki ubezpieczeniowej. To wyróżnienie przyznawane przez przedstawicieli branży bankowej i ubezpieczeniowej za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki. Otrzymują je w dwóch oddzielnych kategoriach banki i towarzystwa ubezpieczeniowe, które najefektywniej kreowały w minionym roku wizerunek swojej marki.

lampart2018

 

GREAT PLACE TO WORK

gptw

LINK4 otrzymał prestiżowy tytuł Great Place To Work, przyznawany najlepszym pracodawcom w 50 krajach na całym świecie. Poszczycić się nim mogą firmy, które z sukcesem budują i rozwijają u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami. Badanie GPTW każdego roku obejmuje ponad 10 milionów pracowników reprezentujących ok. 6 tys. organizacji na świecie.

 

RZECZNIK STANDARDU ETYKI

Tytuł Rzecznika Standardu Etyki został przyznany LINK4 przez UN Global Compact Network Poland, jedną z 82 regionalnych sieci działających z ramienia Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ich celem jest promowanie odpowiedzialnych praktyk biznesowych i wartości ONZ pośród społeczności biznesowej i całego systemu Organizacji. Otrzymanie wyróżnienia wiązało się z wypełnieniem przez firmę założeń zawartych w Standardzie Programu Etycznego.

rse

 

GWIAZDA JAKOŚCI OBSŁUGI 2018

gwiazda jakości obsługi

Głosami konsumentów LINK4 uzyskał tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi, przyznawany przez Polski Program Jakości Obsługi. Wyróżnienie to trafia do firm, które są uznawane za najbardziej przyjazne w relacji z klientami oraz cechuje je jakość, solidność, zaufanie i prestiż.

 

SUPER MARKA 2018

LINK4 drugi raz z rzędu został uhonorowany tytułem SUPER MARKA, przyznawanym przez Redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Otrzymują je firmy, które przez trzy kolejne lata są odznaczane certyfikatem Dobrej Marki dla najbardziej innowacyjnych, rozwojowych i rozpoznawalnych marek obecnych na polskim rynku. Tytułem Dobrej Marki LINK4 został utytułowany trzykrotnie w latach 2014-2016. W 2017 roku po raz pierwszy zdobył tytuł Super Marki.

sm2018

 

INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI 2017

Inwestor w Kapitał Ludzki

Fundacja Obserwatorium Zarządzania uhonorowała LINK4 prestiżowym godłem Inwestor w Kapitał Ludzki 2017. Otrzymują go firmy, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników, a przez to całej organizacji. W badaniu punktowane są: ogólna satysfakcja z pracy, zaangażowanie, relacje (komunikacja, współpraca), kompetencje (rozwój, obowiązki i warunki pracy) i pracownik jako ambasador.

2017

 

EFFIE AWARDS 2017 – SREBRO

Reklama LINK4 „Pierwszy dzwon” zdobyła srebrną statuetkę w prestiżowym konkursie Effie Awards 2017. W spocie została wykorzystana melodia „Yes sir, I can boogie” hiszpańskiego duetu Baccara. Kreacja stanowi kontynuację kampanii, w której Kasia Moś i zespół The Chance promują produkty LINK4.

Effie2017

 

BEST QUALITY EMPLOYER 2017

BQE

LINK4 uzyskał godło Best Quality Employer 2017, przyznawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. To wyróżnienie dowodzi atrakcyjności marki pracodawcy, nowoczesnej strategii komunikacji i skutecznemu systemowi rekrutacji.

 

ZŁOTY LAUR Super Biznesu

LINK4 zdobył Złoty Laur Super Biznesu w kategorii innowacyjność. To nagroda przyznawana przez dodatek do dziennika Super Express. Laureatami są osoby, przedsiębiorstwa oraz organizacje szczególnie zasłużone dla polskiego biznesu, a także działające na rzecz poprawy warunków życia społecznego.

Złoty laur

 

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2017

Złoty Laur Klienta

LINK4 otrzymał Złoty Laur Klienta za zajęcie pierwszego miejsca w ogólnopolskim projekcie Laur Klienta / Konsumenta 2017 w kategorii: jakość obsługi – ubezpieczenia samochodowe. Celem projektu jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach i stanowi potwierdzenie zaufania konsumentów do marki.

 

SUPER MARKA 2017

LINK4 został uhonorwany godłem Super Marka 2017 dla najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Otrzymują je firmy, które w trzech poprzednich latach zostały nagrodzone tytułem Dobrej Marki.

sm2017

 

LIDER 2016

Lider 2016

Gazeta Bankowa przyznała LINK4 tytuł Lidera 2016 w kategorii Bankowość i Finanse za innowacyjną aplikację „Bezpieczna Jazda z Link4” i rozwiązanie telematyczne, które pozwala badać styl jazdy kierowców. Gazeta promuje w ten sposób firmy i instytucje, które wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w obszarze nowoczesnych i innowacyjnych technologii.

 

 2016

INNOWACYJNA FIRMA 2016

Miesięcznik ekonomiczny Home&Market  wybrał najciekawsze innowacje 2016 roku przyznał LINK4 tytuł Innowacyjnej Firmy 2016 za telematyczne rozwiązanie wprowadzone wspólnie z NaviExpert – „Bezpieczna jazda z LINK4". Odznaczenie przyznawane jest firmom, które wyróżniają otwartość na nowości i odwaga przełamywania stereotypów.

Innowacyjna Firma

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA 2016

AON2016

Po raz trzeci LINK4 został wyróżniony tytułem Najlepszy Pracodawca według Aon Hewitt w kategorii duże przedsiębiorstwa. Aon Best Employers to program rozpoznawalny na całym świecie. Wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy.

 

EFFIE AWARD 2016 - BRĄZ

Reklama LINK4 z udziałem Kasi Moś i zespołu The Chance zdobyła brązową statuetkę w konkursie Effie Awards.  Kreacja z muzyką z piosenki Bonnie Tyler „Holding Out On The Hero" została pozytywnie przyjęta zarówno przez telewidzów, jak i ekspertów z branży. W konkursie Effie Awards kampanie reklamowe są oceniane pod kątem strategii działań reklamowych, ich realizacji i osiągniętych efektów komunikacji.

Effie2016

 

PAYU LAB AWARD 2016

PayU lab award

LINK4 zdobył główną nagrodę PayU Lab Award w kategorii eCustomer Experience w ubezpieczeniach. PayU Lab Forum to cykliczne spotkania liderów biznesu, których pomysłodawcą jest jeden z największych na świecie dostawców usług płatniczych dla e-biznesów - firma PayU.

 

NAJCIEKAWSZA INNOWACJA 2015

Aplikacja „Bezpieczna jazda z LINK4” została uznana najciekawszą innowacją dla ubezpieczeń w roku 2015. Nagrodę za produkt, który powstał wspólnie z nawigacją NaviExpert, wręczono podczas V Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, stanowiąca część VII Insurance Forum.

Najciekawsza innowacja

 

ZŁOTY BELL

Złoty Bell

LINK4 razem z aplikacją NaviExpert zdobył Złotego Bella w kategorii „Nowość roku 2015 w zakresie usług”. Wręczenie nagrody odbyło się na gali Mobility Trends, podczas której każdego roku wyróżniane są najlepsze produkty i usługi z branży nowych technologii. 

 

2012 - 2015

MARKA GODNA ZAUFANIA

Wyróżnienie jest przyznawane przez Redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Otrzymują je najbardziej innowacyjne, rozwojowe i rozpoznawalne marki obecne na polskim rynku. W ramach Programu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. 

LINK4 to marka godna zaufania

 

LINK4 LIDEREM HR W UBEZPIECZENIACH

LINK4 liderem HR w ubezpieczeniach LINK4 zwyciężył w Konkursie Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015. To ogólnopolski program z obszaru human resources (HR).  Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie pozytywnych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej, jak i strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi

 

ROGER HODGKISS WŚRÓD 25 NAJLEPSZYCH MANAGERÓW

Roger Hodgkiss znalazł się wśród 25 najlepszych managerów w 2014 roku wg miesięcznika ekonomicznego Home&Market. Prezes LINK4 został doceniony za nieustającą od 2009 roku poprawę wyników sprzedażowych oraz finansowych spółki i zarządzanie jej pracownikami w sposób, który sprawił, że LINK4 został trzykrotnie uznany przez AON Hewitt za najlepszego pracodawcę w Polsce i Europie Środkowej wśród dużych firm.

 

Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje"

LINK4 Z NAGRODĄ FLEET AWARDS

 Ubezpieczenie flotowe LINK4 z nagrodą Fleet Awards

 

LINK4 po raz drugi z rzędu odebrał od Magazynu Flota nagrodę „Produkt flotowy roku 2015” za ubezpieczenie komunikacyjne dla flot. 

NAJSZYBCIEJ SZKODĘ ZGŁOSISZ W LINK4 

 

W najnowszym raporcie porównywarki ubezpieczeń „mFind” sprawdzono, jak działają infolinie 22 towarzystw ubezpieczeniowych. Pod względem długości oczekiwania na połączenie z konsultantem infolinii szkodowej najlepiej wypadło LINK4.

 

najszybciej szkodę zgłosisz w link4

 

NR 1 W RANKINGU CENOWYM TOTAL MONEY luty 2015

W rankingu, w którym porównano pakiety OC i AC, najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń oferują LINK4, AXA Direct i InterRisk 

LINK4 zajął pierwsze miejsce w rankingu cenowym portalu Total Money. W rankingu wzięto pod uwagę ceny ubezpieczeń OC i AC w 8 firmach ubezpieczeniowych biorąc pod uwagę  23 czynniki, na podstawie których towarzystwa ubezpieczeniowe wyliczały cenę polisy OC/AC. 

TOP 3 zestawienia tworzą: LINK4 (17 punkty), AXA Direct (15 punktów) oraz InterRisk TU SA Vienna Insurance Group (13 punktów).

 

LINK4 NAJTAŃSZY W RANKINGU CENOWYM UBEZPIECZEŃ SAMOCHODOWYCH 

W grupie szesnastu porównywanych ubezpieczycieli polisy LINK4 okazały się„najtańsze” w każdej z czterech kategorii (OC + Autocasco, OC + Autocasco + NNW i OC + NNW). Koszt porównywanych ubezpieczeń obliczano dla tysięcy różnych założeń. Ubezpieczenia oferowane przez LINK4 najczęściej zajmowały pierwsze miejsce pod względem kosztu. 

 

LINK4 WYRÓŻNIONY PRZEZ PARĘ PREZYDENCKĄ

3 lutego 2015 r. w czasie gali konkursu dla pracodawców "Dobry Klimat dla Rodziny" zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim Roger Hodgkiss, prezes LINK4, otrzymał z rąk pary prezydenckiej główną nagrodę w kategorii firm powyżej 250 pracowników.

Konkurs zainaugurowano 23 czerwca ubiegłego roku – w Dniu Ojca. Jego celem jest upowszechnianie i promowanie najlepszych praktyk, które ułatwiają pracownikom godzenie życia zawodowego i rodzinnego. W pierwszej edycji konkursu wzięło udział ponad 100 firm.

 

 CZŁOWIEK ROKU UBEZPIECZEŃ 2014

Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje"

Roger Hodgkiss otrzymał nagrodę „Gazety Ubezpieczeniowej": tytuł Człowieka Roku Ubezpieczeń 2014. Kapituła - w skład której wchodzą wszyscy dotychczasowi Laureaci nagrody, m.in. Andrzej Klesyk, Józef Zych, Paweł Dangel, Franz Fuchs, Jacek Kliszcz zaakceptowała kandydata redaktor naczelnej „GU", dr Bożeny M. Dołęgowskiej-Wysockiej. 

 

NAGRODA KLIENT ZOBOWIĄZUJE RZECZPOSPOLITEJ

Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje". Dziennik Rzeczpospolita przyznał LINK4 główną nagrodę za polisę smart casco w konkursie „Klient zobowiązuje". W konkursie wzięło udział ponad 50 firm, które w ostatnich latach wprowadziły innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość obsługi klienta. Kapituła zdecydowała, że nagroda główna, czyli Pieczęć Marki, trafi do firmy Link4, za elastyczne podejście do wyboru wielu wariantów ubezpieczenia AC. Czytaj więcej

 

NR 1 W RANKINGU CENOWYM TOTAL MONEY grudzień 2014
LINK4 zajął pierwsze miejsce w rankingu portalu Total Money. W rankingu wzięto pod uwagę ceny ubezpieczeń OC i AC

LINK4 zajął pierwsze miejsce w rankingu portalu Total Money. W rankingu wzięto pod uwagę ceny ubezpieczeń OC i AC w 10 firmach ubezpieczeniowych biorąc pod uwagę 11 profili kierowców i samochodów. W większości najkorzystniejsze ceny miał LINK4. TOP 3 zestawienia tworzą: LINK4 (53 punkty), który był „numerem 1” w 9 z 11 profili, Liberty Ubezpieczenia (39 punktów) oraz Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta, które zdobyło 26 punktów.

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA 2014

LINK4 został uznany drugi rok z rzędu najlepszym pracodawcą w prestiżowym rankingu firmy doradczej Aon Hewitt. Firma zajęła 1 miejsce w kategorii dużych firm. Ranking został opracowany na podstawie badania zaangażowania pracowników przeprowadzonego przez Aon Hewitt w 108 polskich przedsiębiorstwach.

 

LAUR KONSUMENTA - GRAND PRIX 2014

Laur KonsumentaLINK4 otrzymał Laur Konsumenta – Grand Prix – przysługujące wyłącznie firmom, które w trybie prowadzonego rokrocznie głosowania wśród konsumentów uzyskują czołową pozycję (złote, srebrne i brązowe godło) i utrzymują ją na przestrzeni co najmniej trzech lat.

 

 DOBRA MARKA 2014

DM 2014LINK4 uzyskał tytuł DOBRA MARKA 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: ubezpieczenia komunikacyjne. Wyboru dokonały Redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Czytaj więcej

 


NAJLEPSZY PRACODAWCA 2013

Zostaliśmy uznani najlepszym pracodawcą w prestiżowym rankingu firmy doradczej Aon Hewitt. Zajęliśmy 1 miejsce w kategorii dużych firm.
Ranking został opracowany na podstawie badania zaangażowania pracowników przeprowadzonego przez Aon Hewitt w blisko 100 polskich przedsiębiorstwach. Czytaj więcej

 

LAUR KONSUMENTA 2012

 Nagroda Link4Już po raz trzeci otrzymaliśmy złote godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne direct” - uznanego plebiscytu konsumenckiego. Klienci docenili tym samym innowacje wprowadzone przez nasze  towarzystwo. Należą do nich między innymi Pakiet OC LINK4   z samochodem zastępczym. Czytaj więcej

 

NAJLEPSZE OC W POLSCE

Nagroda LINK4

W listopadzie 2012 roku Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu i oceny 22 pakietów ubezpieczenia OC komunikacyjnego. Z analizy PIM wynika, że najszerszy Pakiet OC bez dodatkowych opłat oferuje obecnie towarzystwo LINK4. Czytaj więcej

 

 

 INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI

Nagroda LINK4

Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce, zostaliśmy laureatem programu Inwestor w Kapitał Ludzki. Jest to program społeczno – gospodarczy, który już od dwunastu lat wyróżnia przedsiębiorstwa prowadzące politykę kadrową na najwyższym poziomie. Organizatorem Programu jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Organizacje przystępujące do Programu oceniane są pod kątem rozwoju kadr, odpowiedzialnej i przejrzystej polityki personalnej oraz sukcesów budowaniu klimatu                                             organizacji opartej na wiedzy. Czytaj więcej

 

FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI 2012

Otrzymaliśmy nagrodę Firmy Przyjaznej Klientowi. To ogólnopolski Program Certyfikacyjny kierowany do firm i instytucji, które chcą potwierdzić wysoką jakość obsługi Klientów oraz skuteczność zarządzania relacjami z Klientami. Program w szczegółowy sposób bada politykę sprzedaży i obsługi klienta w organizacji. Badanie obejmuje zarówno samą organizację, jak i jest przeprowadzane wśród Klientów firmy, którzy wypowiadają swoje opinie na temat jakości obsługi. Czytaj więcej

 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI

Nagroda LINK4

Głosami konsumentów nasza marka uzyskała pierwsze miejsce w kategorii „Ubezpieczenia samochodowe direct" w programie „Konsumencki Lider Jakości 2012”. Jest to program realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie niezależnych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Czytaj więcej

 

ORDER FINANSOWY

nagroda link4Po raz siódmy redakcja miesięcznika Home & Market wyróżniła i nagrodziła tytułem Order Finansowy - najlepsze produkty finansowe, skierowane zarówno do klienta indywidualnego jak biznesowego.W kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych Order trafił do LINK4 za najlepsze ubezpieczenie Auto Assistance.Pod uwagę brano atrakcyjność produktów, popularność wśród odbiorców, dostosowanie oferty do potrzeb rynku i klientów.