Jak zgłosić szkodę z polisy przedsiębiorstwa?

W jaki sposób zgłosisz likwidację szkody w LINK4?

 1. Zadzwoń pod numer 22 444 44 44.
 2. Wyjaśnij, jak doszło do zdarzenia i co dokładnie jest przedmiotem szkody.
 3. Wyślij wszystkie niezbędne dokumenty na adres szkody@link4.pl, wpisując w tytule numer szkody otrzymany podczas rozmowy telefonicznej.
 4. Czekaj na rozpatrzenie wniosku – skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
PAMIĘTAJ!

Szybkie dostarczenie standardowych dokumentów przyśpiesza proces likwidacji szkody (dokumenty potwierdzające poniesione straty: rachunki, faktury, gwarancje itp.); dokumenty działalności; nr rachunku bankowego; oświadczenie o VAT; zgoda na wypłatę od banku/leasingu; oświadczenie współwłaściciela; notatka z policji). O takie dokumenty poprosimy po zgłoszeniu i zarejestrowaniu szkody.

Zgłoś likwidację szkody i nie martw się o straty finansowe

Szkoda może przydarzyć się każdemu. O ile dysponujesz odpowiednim ubezpieczeniem, moment jej wystąpienia jest ostatnim, który dostarczy Ci stresu. Proces likwidacji szkody w LINK4 jest zaplanowany w taki sposób, by nie sprawiać problemów i jak najszybciej dostarczyć Ci środki na naprawę szkody. Dzięki temu nie musisz martwić się przedłużającymi się formalności, lecz możesz skupić na prowadzeniu Twojego biznesu.

Przygotuj te dokumenty i zadbaj o szybką likwidację szkody z LINK4

Aby likwidacja szkody przebiegła sprawnie, a odszkodowanie jak najszybciej trafiło na Twoje konto, nie zapomnij o dołączeniu odpowiednich dokumentów do zgłoszenia szkody. Będą to w szczególności:

 • dokumenty potwierdzające straty poniesione na skutek zdarzenia, np. rachunki, faktury, gwarancje,
 • dokumenty działalności,
 • nr rachunku bankowego,
 • oświadczenie o VAT,
 • zgoda na wypłatę od banku/leasingu,
 • oświadczenie współwłaściciela uszkodzonego mienia,
 • notatka policyjna ze zdarzenia (o ile została sporządzona).
   

Przykładowa likwidacji szkody w LINK4

Pan Marek jest właścicielem firmy dostawczej, w której jeździ samochodem Iveco Daily z 2015 roku. Pojazd jest chroniony ubezpieczeniem OC samochodu firmowego – Auto Firmowe 24, za które składka wynosi 542 zł. W wyniku kolizji pojazd został znacząco uszkodzony. Pan Marek wie jednak, że jeśli złoży wszystkie wymagane dokumenty, likwidacja szkody w LINK4 przebiegnie sprawnie i możliwie jak najszybciej.

Zabezpiecz mienie firmy wybierając opcje dodatkowe