Profesjonalne doradztwo prawne dla Twojej Firmy.

Porady prawne udzielane wyłącznie przez adwokatów i radców prawnych.

Doradctwo podatkowe.

ubezpieczenia biznes

Pomoc Prawna dla Twojej firmy

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnej w LINK4?

 • Image
  konsultant
  Łatwa dostępność

  Potrzebujesz porady prawnej? W LINK4 nasi doświadczeni prawnicy są dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Możesz liczyć na fachową pomoc w tych godzinach. Dbamy o to, byś zawsze miał do kogo się zwrócić w trudnych dla Ciebie sprawach. Czuj się bezpiecznie z LINK4.

 • Image
  www
  Wygodne korzystanie z oferowanej pomocy

  W LINK4 staramy się zapewnić natychmiastową pomoc prawną. Gdy zadzwonisz, nasi prawnicy postarają się udzielić porady od razu. W przypadku bardziej skomplikowanych spraw odpowiedni ekspert z konkretnego obszaru prawa skontaktuje się z Tobą, by dokładnie omówić Twój problem i zaproponować rozwiązania. Dbamy o Twoje interesy i chcemy, byś czuł się wspierany w każdej sytuacji.

 • Image
  pomoc prawna
  Różne działy prawa

  W LINK4 oferujemy wszechstronną pomoc prawną dla firm. Obejmuje ona nie tylko kwestie związane z prawem gospodarczym, ale także prawo pracy, podatkowe czy umów handlowych. Niezależnie od problemu, nasi specjaliści dostarczą Ci kompetentnej porady, pozwalając Ci skupić się na rozwijaniu biznesu. 
   

  Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia prawnego i skup się na tym, co najważniejsze – na Twojej firmie

  Jako przedsiębiorca z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw masz na głowie wiele ważnych spraw, w tym również takich, które wymagają profesjonalnej opinii prawnej. W LINK4 możesz ją uzyskać w ramach produktu pomoc prawna dla firm. Usługi są świadczone przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa – nie tylko tych związanych z zakresem Twojej działalności gospodarczej.

  W ramach pomocy prawnej otrzymasz od nas

  • Telefoniczną poradę prawną

  ​​​Specjalista z zakresu prawa, z którym połączysz się telefonicznie, postara się rozwiązać problem od razu w trakcie rozmowy. Jeśli to nie będzie możliwe, wróci do Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to możliwe – zwykle nie później niż w ciągu 48 godzin od zgłoszenia na infolinię.

  • Doradztwo podatkowe

  Pomoc prawna obejmuje wskazanie możliwych rozwiązań i zasugerowanie najkorzystniejszego z nich w przypadku Twojej sytuacji.

  • Pomoc w przygotowaniu pism

  W ramach tej usługi prawnik przygotuje dla Ciebie potrzebne dokumenty, m.in. wnioski (np. o wszczęcie egzekucji komorniczej lub umorzenie zaległości podatkowej), umowy (np. o pracę, sprzedaży, poręczenia), pozwy (np. o odszkodowanie lub zwrot nienależnego wynagrodzenia za pracę) oraz inne (np. wezwanie do zapłaty lub reklamację).

  • Pieczęć prewencyjną

  Oznacza możliwość umieszczania na fakturach klauzuli informującej o podjęciu działań prawniczych w przypadku nieterminowej płatności.

  Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

  Zadzwoń: 668 444 444

  Ile będzie Cię kosztować ochrona prawna?

  Usługi prawne kosztują zaledwie 15 zł. Ubezpieczenie to jest dostępne w ramach pakietu przeznaczonego dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

  Rozszerz Pakiet o inne ubezpieczenia

   Najczęściej zadawane pytania.

   Ile kosztuje doradztwo prawne dla firmy w LINK4?

   Obrazek strzałka w dół

   Pomoc prawna w ramach ubezpieczenia w LINK4 dla firm to koszt 15 złotych. Polisa ta jest częścią pakietu przeznaczonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu rozwiązaniu w każdej chwili możesz skorzystać z porady doświadczonego prawnika, w sprawach związanych z prowadzeniem Twojego biznesu.

   Czym jest pomoc prawna dla przedsiębiorstw?

   Obrazek strzałka w dół

   Pomoc prawna dla przedsiębiorców w ramach ubezpieczenia w LINK4 to zestaw usług, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się znacznie łatwiejsze. Otrzymujesz dostęp to doradztwa podatkowego oraz prawnego, które udzielane jest tylko przez profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych.

   Kiedy może przydać się pomoc prawna dla firm?

   Obrazek strzałka w dół

   Doradztwo prawne dla przedsiębiorców oferowane w LINK4 może się przydać, gdy trzeba sporządzić dokumenty, rozwiązać problem prawny czy też znaleźć najkorzystniejsze rozstrzygnięcie kwestii podatkowych. W takich przypadkach pomoc prawnika często jest nieoceniona, dlatego warto zakupić taką polisę, by zawsze mieć wsparcie profesjonalisty.

   Jak działa pomoc prawna w LINK4?

   Obrazek strzałka w dół

   Doradztwo prawne w LINK4 dla przedsiębiorców działa bardzo prosto. Jeżeli potrzebna jest interwencja prawnika lub radcy prawnego, wystarczy, że skontaktujesz się z odpowiednią infolinią. Jeśli będzie to możliwe, problem zostanie rozwiązany od ręki. Jeżeli będzie wymagał więcej uwagi, to skontaktuje się z Tobą, współpracujący z LINK4 specjalista w danej dziedzinie prawa.

   Jaki zakres obejmuje pomoc prawna w LINK4?

   Obrazek strzałka w dół

   W zakres polisy ubezpieczeniowej wchodzi między innymi telefoniczna porada prawna, doradztwo udzielane wyłącznie przez adwokatów i radców prawnych czy też doradztwo podatkowe. Możesz liczyć także na profesjonalne opracowanie pism oraz dokumentów. Wszystko to dostępne jest po kontakcie telefonicznym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00.

   Pomoc Prawna dla Twojej firmy

   Potrzebujesz pomocy prawnej? Otrzymasz ją w ramach naszej umowy!

   Obrazek strzałka w dół
   • Telefoniczna porada prawna - o ile to możliwe - problem prawny będzie rozwiązany na bieżąco podczas rozmowy telefonicznej w drodze Porady prawnej.
   • Opracowanie pism i dokumentów.
   • Doradztwo podatkowe np. przedstawienie najkorzystniejszych sposobów rozwiązania problemu.
   • Pieczęć prewencyjna (narzędzie dyscyplinujące kontrahentów Twojej Firmy do terminowego regulowania zobowiązań).

   Kontakt z prawnikami od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 20:00.