Pomoc Prawna dla Twojej firmy

  • Profesjonalne doradztwo prawne dla Twojej Firmy.
  • Porady prawne udzielane wyłącznie przez adwokatów i radców prawnych.
  • Doradctwo podatkowe.

 

 

 

 

Zadzwoń: 668 444 444

Potrzebujesz pomocy prawnej? Otrzymasz ją w ramach naszej umowy!

  • Telefoniczna porada prawna - o ile to możliwe - problem prawny będzie rozwiązany na bieżąco podczas rozmowy telefonicznej w drodze Porady prawnej.
  • Opracowanie pism i dokumentów.
  • Doradztwo podatkowe np. przedstawienie najkorzystniejszych sposobów rozwiązania problemu.
  • Pieczęć prewencyjna (narzędzie dyscyplinujące kontrahenów Twojej Firmy do terminowego regulowania zobowiązań).

Kontakt z prawnikami od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 20:00.

Ile kosztuje doradztwo prawne dla firmy w LINK4?

Pomoc prawna w ramach ubezpieczenia w LINK4 dla firm to koszt 15 złotych. Polisa ta jest częścią pakietu przeznaczonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu rozwiązaniu w każdej chwili możesz skorzystać z porady doświadczonego prawnika, w sprawach związanych z prowadzeniem Twojego biznesu.

Czym jest pomoc prawna dla przedsiębiorstw?

Pomoc prawna dla przedsiębiorców w ramach ubezpieczenia w LINK4 to zestaw usług, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się znacznie łatwiejsze. Otrzymujesz dostęp to doradztwa podatkowego oraz prawnego, które udzielane jest tylko przez profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych.

Kiedy może przydać się pomoc prawna dla firm?

Doradztwo prawne dla przedsiębiorców oferowane w LINK4 może się przydać, gdy trzeba sporządzić dokumenty, rozwiązać problem prawny czy też znaleźć najkorzystniejsze rozstrzygnięcie kwestii podatkowych. W takich przypadkach pomoc prawnika często jest nieoceniona, dlatego warto zakupić taką polisę, by zawsze mieć wsparcie profesjonalisty.

Jak działa pomoc prawna w LINK4?

Doradztwo prawne w LINK4 dla przedsiębiorców działa bardzo prosto. Jeżeli potrzebna jest interwencja prawnika lub radcy prawnego, wystarczy, że skontaktujesz się z odpowiednią infolinią. Jeśli będzie to możliwe, problem zostanie rozwiązany od ręki. Jeżeli będzie wymagał więcej uwagi, to skontaktuje się z Tobą, współpracujący z LINK4 specjalista w danej dziedzinie prawa.

Jaki zakres obejmuje pomoc prawna w LINK4?

W zakres polisy ubezpieczeniowej wchodzi między innymi telefoniczna porada prawna, doradztwo udzielane wyłącznie przez adwokatów i radców prawnych czy też doradztwo podatkowe. Możesz liczyć także na profesjonalne opracowanie pism oraz dokumentów. Wszystko to dostępne jest po kontakcie telefonicznym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00.