Korzystne OC – Pułtusk pod lupą

Jesteś posiadaczem samochodu? Z pewnością wiesz, że musisz posiadać obowiązkowe OC. Pułtusk to miasto, w którym mieszkasz? W LINK4 zakupisz ubezpieczenie komunikacyjne już od 401 zł za rok. Przeczytaj i dowiedz się: co wpływa na cenę za ubezpieczenie OC oraz jak znaleźć atrakcyjną ofertę?

Baner korzyści

Polisa OC – Pułtusk i okolice

Zastanawiasz się, ile będziesz musiał zapłacić za ubezpieczenie samochodu? Pułtusk i najbliższe okolice – jeśli w tych rejonach mieszkasz, to jedna z najtańszych polis będzie Cię kosztować 401 złotych. A jak ta cena kształtuje się w innych regionach Polski? Dowiedz się, od czego zależy cena i jak zakupić tanie ubezpieczenia komunikacyjne. Pułtusk oraz inne miasta w Polsce – sprawdź, co zawiera oferta LINK4.

Obrazek cta

​Ile kosztuje OC? Pułtusk i okolice – poznaj cenę

Skupmy się teraz na obliczeniu taniego OC. Pułtusk – to miasto w województwie mazowieckim, które bierzemy w tym artykule pod lupę. Na jakiej podstawie wylicza się składkę ubezpieczenia OC AC? Pułtusk – wpisujemy kod pocztowy tego miasteczka. To 06-100.

Przechodzimy teraz do marki pojazdu. Ubezpieczenie OC Pułtusk to polisa opiewająca na kwotę 401,34 zł dotyczy pojazdu Alfa Romeo 159 1.9 (JTDM-jet DPF MR'05 939). Jest to model z 2008 roku o pojemności 1910 m³ i mocy 88 KM. Deklarowany roczny przebieg tego auta nie przekracza 10 tysięcy kilometrów. 

Nadszedł czas, aby podać dane dotyczące właściciela pojazdu. OC w cenie 401 złotych dotyczy kierowcy, który uzyskał prawo jazdy nie później niż w 2004 roku i ma nie mniej niż 36 lat. Użytkuje pojazd jedynie w celach prywatnych i jest jego właścicielem minimum od czterech lat. Podając powyższe dane, OC Pułtusk wyniosło właśnie 401,34 zł. W tej cenie otrzymasz między innymi samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży oraz usprawnienie pojazdu na miejscu wypadku, lub holowanie do 100 km w razie wypadku.

Jak kształtuje się cena za ubezpieczenie samochodu? Pułtusk, a inne miasta

Zastanawiasz się, jak w innych miastach województwa mazowieckiego kształtuje się cena za ubezpieczenie samochodu? Pułtusk, Piaseczno, Legionowo, ceny w tych miastach będą się różnić. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia dla wskazanego przez Ciebie miasta.

Tanie OC w Pułtusku - Link4.pl

Ubezpieczenie OC Pułtusk – co wpływa na koszt polisy

Pewnie jesteś ciekaw, co wpływa na sumę, jaką zapłacisz za ubezpieczenie OC. Pułtusk leży w województwie mazowieckim. To właśnie w tym województwie dochodzi do ponad 3 tysięcy stłuczek i kolizji na drogach, co wpływa na finalną kwotę za OC Pułtusk. Jest to jeden z najważniejszych czynników, które warunkują wysokość składki za ubezpieczenie OC.

Liczba wypadków samochodowych w województwie mazowieckim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenia samochodowe? Pułtusk w ofercie LINK4

Chcesz kupić w niskiej cenie ubezpieczenie samochodu? Pułtusk to miasto, w którym na co dzień mieszkasz? Nie czekaj – skorzystaj z oferty LINK4. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową tego towarzystwa ubezpieczeniowego i wpiszesz swoje dane do znajdującego się tam kalkulatora. System wyliczy dla Ciebie i zaproponuje Ci najkorzystniejsze ubezpieczenie OC. Pułtusk – wystarczy, że to miasto podasz do kalkulatora. 

Nie masz internetu? To nie przeszkadza w tym, by nabyć tanie ubezpieczenia samochodowe? Pułtusk to jedno z miast, gdzie agenci współpracujący z LINK4 mają biura. Z ich pomocą kupisz polisę.

Dobrze wiemy jak wielu kierowców, zwraca uwagę na cenę za ubezpieczenia samochodowe. Pułtusk, Warszawa, Kraków czy Poznań – nie ważne, w jakim rejonie Polski mieszkasz – LINK4 działa na terenie całego kraju oferując Ci polisę OC dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki niej zapewnisz sobie bezpieczeństwo na drodze. Pakiet ubezpieczenia OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony od LINK4 otrzymał pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej.**

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

** Źródło informacji: https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17