Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się na wycieczkę na Cypr? Kup ubezpieczenie turystyczne w LINK4 i ciesz się spokojnym wypoczynkiem!

Czas czytania: 2 min. 23 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Cypr

Chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne? Cypr to popularny wśród turystów kierunek, w którym może Ci się przydać polisa ubezpieczeniowa. Co prawda, w tym nastawionym na turystów kraju jest dość bezpiecznie, jednak lokalne ceny nie należą do najniższych. Sprawdź, co zyskasz dzięki polisie ubezpieczeniowej w LINK4!

Ubezpieczenie turystyczne – Cypr, czyli wyspa i kraj na Morzu Śródziemnym

Zastanawiasz się, czy potrzebne Ci jest ubezpieczenie na wakacje na Cyprze? Jeśli nie posiadasz polisy ubezpieczeniowej, musisz liczyć się z relatywnie wysokimi kosztami leczenia. Wizyta u lekarza na Cyprze to koszt, który może sięgnąć równowartości kilkuset złotych, podczas gdy jeden dzień pobytu w szpitalu to koszt ponad 1000 zł. Niestety dla posiadaczy karty EKUZ, wiele usług medycznych wymaga tutaj dopłaty, więc ubezpieczenie na Cypr w LINK4 może okazać się dobrym pomysłem.

Obrazek cta

Najważniejsze informacje o Cyprze – niezbędnik turysty

Zastanawiasz się, czy niezbędne Ci będzie ubezpieczenie turystyczne? Cypr to kraj położony na wyspie, z geograficznego punktu widzenia leżącej w zachodniej Azji, choć państwo należy do Unii Europejskiej. Turyści mogą więc skorzystać tu z karty EKUZ, jednak nie dotyczy to Tureckiej Republiki Północnego Cypru. Trzeba też pamiętać, że w tej leżącej na Morzu Śródziemnym wyspie dostęp do publicznych placówek medycznych jest dość ograniczony i często bywa utrudniony, więc warto mieć ubezpieczenie na wyjazd na Cypr. Ceny nie należą tu do bardzo wysokich, jednak nie jest tu także tanio. Obowiązującą walutą jest Euro, a kraj jest mocno nastawiony na turystów z Europy kontynentalnej. Można tu cieszyć się licznymi i malowniczymi plażami, pięknymi widokami na Skały Afrodyty, Górami Troodos, a także Parkiem Archeologicznym Kato Pafos. Atrakcji i miejsc do zwiedzania jest bardzo wiele, a wyspa przyciąga przede wszystkim efektownym krajobrazem.

Jakie ubezpieczenie na Cypr kupić i ile ono kosztuje?

Nie masz pewności, czy kupić ubezpieczenie turystyczne? Cypr to kraj, w którym lepiej je posiadać ze względu na ograniczone możliwości karty EKUZ. W jej przypadku musisz się bowiem liczyć z ograniczonym dostępem do publicznych szpitali, a także niejednokrotnie z koniecznością dopłacania do leków i wielu sposobów leczenia. W LINK4 za przykładowe ubezpieczenie turystyczne dla dwóch osób na dwa tygodnie zapłacisz 122,78 zł, przy polisie na kwotę 200 tys. zł. Jest to atrakcyjna cena w stosunku do potencjalnych kosztów, które musiałbyś ponieść z własnej kieszeni w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Warto też pamiętać, że w LINK4 możesz wybrać dodatkowe pakiety Assistance gwarantujące rozszerzony zakres ochrony. Szczegóły na temat wyłączeń odpowiedzialności znajdują się w OWU Podróże.

Ubezpieczenie na wakacje na Cyprze – co jeszcze musisz wiedzieć?

Wyjeżdżając na Cypr, trzeba też pamiętać, że karta EKUZ nie pokrywa kosztów transportu medycznego do Polski w razie wypadku lub choroby. W takiej sytuacji przyda Ci się ubezpieczenie na Cypr, które obejmuje te koszty.

Jak kupić ubezpieczenie na Cypr?

Zdecydowałeś się na ubezpieczenie na wakacje na Cyprze? W LINK4 możesz je kupić przez Internet, przy pomocy wygodnego Kalkulatora umożliwiającego wybór preferowanych parametrów polisy, takich jak dodatkowe pakiety Assistance czy zwiększona suma ubezpieczenia. Jeśli wolisz, możesz zadzwonić pod numer 22 4444444, gdzie konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania. Ubezpieczenie na wyjazd na Cypr możesz też kupić u jednego z agentów współpracujących z LINK4 – wystarczy się z nim spotkać.

Czy warto się ubezpieczyć, wyjeżdżając na Cypr?

Nie masz pewności, czy warto kupić ubezpieczenie na wakacje na Cyprze? W LINK4 otrzymasz szeroki zakres ochrony w atrakcyjnej cenie pozwalający uniknąć potencjalnie wysokich kosztów leczenia. Polisę możesz dopasować do swoich potrzeb – wystarczy, że określisz długość pobytu, liczbę ubezpieczonych oraz sumę ubezpieczenia. Możesz też rozszerzyć zakres, decydując się np. na ubezpieczenie sprzętu sportowego czy bagażu podróżnego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą LINK4!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21