Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się na wycieczkę do Hiszpanii? Kup ubezpieczenie turystyczne w LINK4 i ciesz się spokojnym wypoczynkiem!

Czas czytania: 2 min. 33 sek.
Ubezpieczenie turystyczne Hiszpania w LINK4

Wyjeżdżasz na wakacje do Hiszpanii i planujesz kupić ubezpieczenie turystyczne? Hiszpania to kraj, w którym warto wziąć ten pomysł na poważnie. W LINK4 znajdziesz turystyczne polisy ubezpieczeniowe w różnych wariantach adekwatnych do Twoich potrzeb. Możesz je dopasować pod kątem wysokości sumy ubezpieczenia i pokryć dodatkowych.

Ubezpieczenie turystyczne – Hiszpania dla turystów

Nie masz pewności, czy podczas wakacji niezbędne się okaże ubezpieczenie podróżne? Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej. Nigdy nie wiadomo kiedy może się nam przydać, ale w razie potrzeby dobrze jest być ubezpieczonym na wszelkie zdarzenia. Ewentualne koszty leczenia oraz inne związane z następstwami nieszczęśliwych wypadków mogą okazać się relatywnie wysokie. Warto mieć to na uwadze planując podróż. Dowiedz się, ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd do Hiszpanii w LINK4.

Obrazek cta

Najważniejsze informacje o Hiszpanii – niezbędnik turysty

Hiszpania to malowniczy kraj o niezwykle zróżnicowanym krajobrazie. Obecność zarówno gór, jak i dostępu do morza nadaje Hiszpanii niepowtarzalnego charakteru. Walutą obowiązującą na jej terytorium jest euro (€).

Sam kraj nie należy do niebezpiecznych, jednak na wszelki wypadek warto posiadać ubezpieczenie na wakacje w Hiszpanii, gdyż w razie konieczności skorzystania z lokalnych usług medycznych, trzeba by je pokryć z własnej kieszeni. Warto też zastanowić się nad dodatkowymi pakietami do ubezpieczenia turystycznego, np. jeśli planujesz uprawiać sporty wysokiego ryzyka. 

Niezależnie od Twoich planów – czy zamierzasz zwiedzać część kontynentalną Hiszpanii, czy korzystać z atrakcji, jakie oferuje Ocean, wypadki chodzą po ludziach, więc rozważ ubezpieczenie turystyczne do Hiszpanii.

Ubezpieczenie do Hiszpanii – ile kosztuje?

Obawiasz się ceny za ubezpieczenie turystyczne? W każdym zagranicznym kraju warto mieć polisę ubezpieczeniową, jeśli nie chcesz samodzielnie pokrywać wszystkich kosztów leczenia. Karta EKUZ tu obowiązuje, jednak nie pokrywa w całości wszystkich świadczeń medycznych. 

Turyści nie mogą skorzystać z niektórych leków, ponieważ będą obciążeni częściowym pokryciem ich kosztów. Natomiast w razie ewentualnej kwarantanny oraz medycznego transportu na terenie Hiszpanii lud do kraju, koszty w całości spoczywają na turyście. Ubezpieczenie na wakacje w Hiszpanii w LINK4 pozwoli sfinansować powyższe usługi do wysokości sumy ubezpieczenia wybranej przy zakupie polisy. 

Decydując się na wariant opiewający na 200 tys. zł, za ubezpieczenie turystyczne do Hiszpanii zapłacisz 28,50 zł za jedną osobę przy tygodniowym pobycie. Rozszerzając zakres o OC do 200 tys. zł, za tygodniowy pobyt zapłacisz 30,70 zł. Jeżeli planujesz 14. dniową wycieczkę we czworo, to te kwoty wzrosłyby do 199,68 zł oraz 213,95 zł. Ostateczna kwota zależy jednak od wielu czynników – długości pobytu, liczby ubezpieczonych osób, wskazanej sumy ubezpieczenia czy zakresu. 

Możesz sam ustalić, czy i na jaką sumę chcesz ubezpieczyć bagaż lub sprzęt sportowy. Możesz też wykupić dodatkową ochronę, np. jeśli uprawiasz sporty wysokiego ryzyka. Dokładną kwotę swojego ubezpieczenia poznasz, korzystając z naszego Kalkulatora.

Ubezpieczenie podróżne – Hiszpania pod lupą

Dalej się zastanawiasz? Hiszpania to region, w którym ubezpieczenie przyda się, gdy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, zaginięcia bagażu czy wyrządzenia komuś szkody. Dlaczego warto kupić ubezpieczenie podróżne? Hiszpania to kraj, dla którego proponujemy szeroki zakres ochrony. Swoją polisę możesz uzupełnić np. o Auto Assistance, Sporty letnie czy też Sporty ekstremalne. Zastanów się, co planujesz robić na wyjeździe i dopasuj odpowiedni zakres i sumę ubezpieczenia.

Jak kupić ubezpieczenie do Hiszpanii?

Nie wiesz, jak kupić ubezpieczenie podróżne? Hiszpania to kraj, do którego możesz kupić polisę turystyczną w LINK4 online. Kalkulator pozwoli obliczyć wysokość składki na podstawie oczekiwanego zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia. Możesz też zadzwonić na infolinię pod numer 22 4444444, a nasi konsultanci poprowadzą Cię przez proces zakupu i udzielą niezbędnych informacji. Istnieje też możliwość osobistego spotkania się z agentem współpracującym z LINK4.

Czy warto kupić ubezpieczenie na wakacje w Hiszpanii?

Zdecydowanie warto kupić ubezpieczenie turystyczne. Hiszpania to kraj, gdzie mogą spotkać Cię różne nieprzewidziane zdarzenia, takie jak choroba, wypadek czy kradzież. Dzięki polisie możesz otrzymać pomoc finansową czy medyczną. Wykup ubezpieczenie w LINK4 – online, telefonicznie lub osobiście, spotykając się z agentem – i ze spokojną głową jedź na urlop.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21