Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się na wycieczkę do Izraela? Kup ubezpieczenie turystyczne w LINK4 i ciesz się spokojnym wypoczynkiem!

Czas czytania: 2 min. 32 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Izrael

Wyjeżdżasz na wakacje i zastanawiasz się, czy potrzebne Ci będzie ubezpieczenie turystyczne? Izrael to kraj, w którym zdecydowanie warto je posiadać. Mimo że leży on w niespokojnym regionie, to jest tu dość bezpiecznie. Jednak lokalne ceny, a w tym koszty leczenia, są bardzo wysokie. Sprawdź, co zyskasz, mając ubezpieczenie na wakacje w Izraelu w LINK4!

Ubezpieczenie turystyczne Izrael – koszty leczenia

Planujesz wyjazd na bliski wschód i nie wiesz, czy kupić ubezpieczenie turystyczne? Izrael to kraj, w którym powinieneś posiadać polisę, jeśli nie chcesz ponosić niezwykle wysokich kosztów, gdy dojdzie do wypadku lub choroby. Sytuacja w kraju jest dość spokojna, pomimo panujących w regionie napięć, jednak wypadek może zdarzyć się każdemu turyście. W Izraelu służba zdrowia stoi na bardzo wysokim poziomie, jednak ceny wizyty u lekarza czy pobytu w szpitalu są także niemałe. Ubezpieczenie do Izraela wydaje się dobrym zakupem.

Obrazek cta

Najważniejsze informacje o Izraelu – niezbędnik turysty

Ubezpieczenie na wakacje w Izraelu to wręcz konieczność dla osób, które nie chcą ryzykować wysokich kosztów leczenia, gdyż nie obowiązuje tu karta EKUZ. To niewielkie państwo położone na brzegu Morza Śródziemnego leży w strefie ciągnącego się konfliktu zbrojnego, choć nie ma on większego wpływu na życie w głębi kraju, a także funkcjonowanie turystyki, która jest tu mocno promowana. 

W Izraelu obowiązuje waluta Nowy Izraelski Szekel, która jest dość stabilna, jednak jej kurs nie zawsze będzie korzystny dla turystów, więc trzeba liczyć się z relatywnie wysokimi cenami wszystkich usług i towarów. W kraju dominuje turystyka religijna, która jest tu rozwinięta ze względu na bogatą historię i obecność wielu religii. Punktem obowiązkowym dla turystów jest zwiedzanie Jerozolimy oraz zobaczenie Pustyni Negew i Mitzpe Ramon, a także wybrzeża Morza Martwego. Podróżując, warto mieć wykupione ubezpieczenie do Izraela, gdyż koszty transportu medycznego i ratownictwa są tu bardzo wysokie.

Jakie ubezpieczenie do Izraela i ile ono kosztuje?

Wahasz się, czy potrzebne Ci ubezpieczenie turystyczne? Izrael to kraj, w którym lepiej je mieć, jeśli nie chcesz narażać się na ogromne koszty leczenia, które mogą wynieść nawet równowartość kilkudziesięciu tysięcy Euro. W LINK4 za przykładowe ubezpieczenie na wyjazd do Izraela zapłacisz 22,55 zł za 4-dniowy wyjazd dla jednej osoby. Natomiast na cztery osoby przy polisie na 2 tygodnie zapłacisz 199,68 zł. Takie ubezpieczenie na wakacje w Izraelu obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł.

Warunki ochrony obejmują o wiele więcej niż refundację kosztów leczenia i można je znaleźć w OWU. W LINK4 można zwiększyć sumę ubezpieczenia i dopasować ją do swoich potrzeb. Przed wyjazdem do Izraela warto rozważyć sumę opiewającą na równowartość minimum kilkudziesięciu tysięcy Euro ze względu na lokalne wysokie ceny.

Ubezpieczenie na wakacje w Izraelu – co jeszcze musisz wiedzieć?

Dalej nie wiesz, czy niezbędne jest ubezpieczenie turystyczne? Izrael to kraj o niewielkim obszarze, jednak podróżowanie zawsze wiąże się z ryzykiem – zwłaszcza po terenach pustynnych, na których trudno o pomoc medyczną. Ewentualne koszty transportu medycznego i ratownictwa są przez to dość wysokie, więc lepiej nie ryzykować wyjazdu bez posiadania polisy.

Jak kupić ubezpieczenie do Izraela?

Ubezpieczenie na wyjazd do Izraela można kupić online przy pomocy wygodnego Kalkulatora. Pozwoli on wybrać preferowaną sumę ubezpieczenia, a także wybrać pakiety dodatkowe zwiększające zakres ochrony. Możesz też zadzwonić pod numer 22 4444444, gdzie kupisz polisę, a konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania. Istnieje także możliwość bezpośredniego zakupu ubezpieczenia turystycznego do Izraela u jednego z agentów współpracujących z LINK4.

Wyjazd do Izraela – czy się ubezpieczać?

Wyjazd do kraju położonego na pustyni w regionie objętym aktywnym konfliktem zbrojnym to zawsze ryzyko, więc warto mieć ubezpieczenie turystyczne. Izrael jest wyjątkowym państwem o bogatej kulturze, dlatego nie pozwól, by stres związany np. z koniecznością skorzystania z opieki medycznej, popsuł Ci wyjazd. Wybierz interesujący Cię zakres, postaw na dodatkową ochronę (np. bagażu lub sprzętu sportowego) oraz odpowiednią sumę ubezpieczenia i ciesz się spokojnym urlopem.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21