Jak kupić dobre ubezpieczenie OC? Chrzanów pod lupą

Nie musisz już wpisywać w popularną wyszukiwarkę hasła: „Tanie OC Chrzanów”. Mamy dla Ciebie kompletne dane na temat cen ubezpieczeń w Twoim mieście. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie samochodu, Chrzanów oferuje wiele możliwości. W LINK4 możesz ubezpieczyć swoje auto już od 380 zł. 

OC to obowiązkowe w całym kraju ubezpieczenie samochodowe – Chrzanów nie jest tu wyjątkiem. W Polsce każdy samochód, który porusza się po drogach publicznych, musi mieć OC. Te przepisy reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Zatem zanim przystąpisz do rejestracji nowego samochodu, musisz wykupić OC. Chrzanów jest, jak się okazuje, miastem, które oferuje bardzo zrównoważone ceny. Ile mogą Cię kosztować ubezpieczenia komunikacyjne? Chrzanów jest miastem, w którym warto pochylić się nad wyborem.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu? Chrzanów ma umiarkowane ceny

Najlepszym sposobem na zobrazowanie cen polis OC w małopolskim Chrzanowie jest przytoczenie przykładu konkretnego kierowcy, nazwijmy go Panem Jankiem. To 37-latek, który jest kierowcą od dwóch dekad. Chce wykupić polisę dla swojego 18-letniego Renault Scénic II z silnikiem 1.6 l. Ile zapłaci za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu? Chrzanów oferuje taką polisę za 380,30 zł. 

Musisz przyznać, że to naprawdę niedrogie ubezpieczenie OC samochodu. Dlatego warto uzupełnić je o dobrowolne polisy dodatkowe. Na przykład NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Rozsądnym wyborem jest również rozbudowany pakiet Assistance, który zamiast wypłaty środków oferuje realną pomoc po zdarzeniu drogowym lub awarii.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe – Chrzanów na tle innych miast

Małopolska oferuje umiarkowane stawki za ubezpieczenie OC. Chrzanów jest jednym z miast województwa, które wypadają pod tym względem bardzo korzystnie. W pozostałych miejscowościach tego regionu ceny będą się różnić. Miechów, Bochnia czy Kraków – ich mieszkańcy zapłacą inną kwotę za ubezpieczenie samochodowe. Chrzanów pozwala jednak znaleźć OC w atrakcyjnej cenie.

Tanie OC w Chrzanowie - Link4.pl

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Chrzanowie?

Kiedy weźmiemy pod lupę województwo małopolskie, okazuje się, że można tu wykupić niedrogie ubezpieczenia OC, AC – Chrzanów nie stanowi tutaj wyjątku. Dzieje się tak dlatego, że towarzystwa ubezpieczeniowe przed ustaleniem cen w danym mieście, analizują bardzo dokładnie statystyki zdarzeń drogowych. W województwie małopolskim statystyki sięgają ponad 2000 zdarzeń drogowych. Wysoka liczba wypadków drogowych zwiększa ryzyko towarzystwa ubezpieczeniowego, stąd inne ceny za ubezpieczenia samochodowe. Chrzanów nie bez przyczyny różni się względem Krakowa czy Bochni.

Liczba wypadków samochodowych w województwie małopolskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić ubezpieczenie w Chrzanowie?

Nie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: „tanie ubezpieczenie samochodu Chrzanów”, by trafić na najlepsze oferty. Jeśli chcesz wykupić korzystne dla siebie ubezpieczenie samochodu, Chrzanów jest miastem, w którym znajdziesz doświadczonych agentów współpracujących z LINK4. Z ich pomocą dobierzesz swój pakiet komunikacyjny zgodnie z tym, jakie masz potrzeby i budżet.

Warto również skorzystać z infolinii, by wybrać i kupić OC. Chrzanów jest lokalizacją, w której możesz to zrobić. Nasi doradcy pomogą Ci dokonać wyboru polisy i profesjonalnie przeprowadzą Cię przez proces jej zakupu przez telefon.

Chcesz wykupić polisę szybko i bez wychodzenia z domu? Wejdź na naszą stronę i samodzielnie skomponuj swoje OC. Chrzanów nie jest najtańszą lokalizacją, ale postaramy się cię pozytywnie zaskoczyć wysokością składki. Skorzystaj z intuicyjnego kalkulatora cen i wybierz odpowiednie dla siebie ubezpieczenia samochodowe – Chrzanów jest obsługiwaną przez kalkulator lokalizacją.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17