Jesteś mieszkańcem Gdańska i szukasz atrakcyjnego OC? Sprawdź!

Nie musisz już dłużej szukać dobrego OC. Gdańsk to miasto, na którego terenie działa LINK4 i wychodzi do jego mieszkańców z atrakcyjną ofertą ubezpieczenia samochodu. Od nas dowiesz się, gdzie je znaleźć.

Baner korzyści

Ile trzeba zapłacić za OC? Gdańsk to miasto, które ma dużo możliwości w temacie ubezpieczeń, a jedną z nich jest LINK4, które oferuje pomocne i stosunkowo niedrogie ubezpieczenia samochodowe. Gdańsk jest miejscowością, której mieszkańcy mogą skorzystać z atrakcyjnego pakietu OC już za 462,57 zł!

Ile kosztuje OC – Gdańsk pod lupą

Zastanawiasz się, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym znajdziesz korzystną ofertę ubezpieczenia OC? Gdańsk stwarza pod tym względem wiele możliwości, a jedną z nich jest pakiet od LINK4. Przypatrzmy się dokładniej, ile zapłaci standardowy kierowca. W tym celu posłużymy się przykładem.

Ubezpieczenie samochodu. Gdańsk to miasto z ofertami już za 462,57 zł!

Dowiedzmy się, ile zapłaci modelowy klient za ubezpieczenie samochodu. Gdańsk będzie miastem, w którym o OC stara się Pan Tomek w wieku 36 lat. Uzyskał prawo jazdy w roku 2004 i polisę chce wykupić dla samochodu marki Toyota Yaris 1.33 (MR’09 Luna) z 2009 roku. Auto ma nadwozie typu hatchback i jest wyposażone w benzynową jednostkę napędową o pojemności 1329 cm³, generującą moc na poziomie 74 KW. Pan Marek deklaruje, że w ciągu roku nie przejedzie samochodem więcej niż 15 tys. km.

Ponadto klient jest właścicielem pojazdu od 8 lat, a Toyota Yaris jest ubezpieczona w Polsce od 2014 roku. Pan Marek jeździ samochodem wyłącznie dla własnego użytku, jest też jedynym właścicielem. Ma również ponad 5-letnią historię ubezpieczeniową. Za polisę chce zapłacić przelewem internetowym. Ile będzie go kosztować ubezpieczenie samochodu? Gdańsk to miasto, gdzie LINK4 oferuje polisę dla wspomnianego klienta w cenie 462,57 zł.

Ubezpieczenie OC – Gdańsk. Ile zapłaci młody kierowca?

Niestety młodzi kierowcy muszą liczyć się z tym, że zwykle będą musieli zapłacić inną stawkę za polisę OC. Gdańsk jest miastem, w którym osoby z przedziału od 18 do 25 lat, a także posiadające prawo jazdy od 36 miesięcy, mogą wykupić polisę w LINK4 w innej cenie. Jesteś młodym kierowcą i chcesz ubezpieczyć swój samochód? Skontaktuj się z nami.

Obrazek cta

Gdańsk na tle innych miast

Warto też się dowiedzieć, jak prezentuje się Gdańsk na tle innych miast jeśli chodzi o ubezpieczenie OC. Gdańsk oferuje polisę w cenie 462,57 zł, jednak już mieszkańcy Gdyni, Sopotu czy Słupska będą mogli spotkać się z innymi cenami. Nasi agenci są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą w doborze odpowiedniej polisy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W LINK4 możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie.

Tanie OC w Gdańsku - Link4.pl

Co zawiera pakiet OC od LINK4?

Pakiet  OC od LINK4 jest jedną z najlepszych ofert w Polsce zarówno pod względem ceny, jak i zakresu. Pokrycia dodatkowe  obejmują m.in. Pakiet Pomocy z Assistance Opony dla Twojego auta, 7% zniżki, jeśli polisa jest kupowana przez Internet, a także Bezpośrednią Likwidację Szkód (BLS).

Co wpływa na cenę ubezpieczenia w Gdańsku?

Dlaczego towarzystwa proponują dokładnie taką cenę za ubezpieczenia samochodowe? Gdańsk jest miastem, na którego terenie co roku ma miejsce kilkaset wypadków. Szczególnie niebezpiecznym okresem są wakacje, kiedy na terenie miejscowości pojawia się wielu turystów. Wartości związane zarówno z samymi wypadkami, jak i zdarzeniami zakończonymi śmiercią uczestników, są znacznie większe niż średnia krajowa. Z tego powodu towarzystwa proponują nieco droższe ubezpieczenia samochodowe.

Liczba wypadków w województwie pomorskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Gdańsku?

Teraz warto dowiedzieć się, jak znaleźć tanie ubezpieczenia OC AC. Gdańsk daje spore możliwości pod względem znalezienia atrakcyjnej oferty. W poszukiwaniu dobrego pakietu można udać się bezpośrednio do agenta współpracującego z LINK4. Przydatnym narzędziem jest też kalkulator internetowy, który umożliwia znalezienie najlepszego pakietu dla danego kierowcy, po wpisaniu niezbędnych  informacji.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe – Gdańsk daje wiele możliwości

Wiedząc, gdzie szukać, nietrudno znaleźć dobre ubezpieczenia komunikacyjne. Gdańsk jest miastem, na którego terenie prężnie działa LINK4. Zaletą oferty ubezpieczyciela jest nie tylko bogaty program usług, ale także dobre opinie ekspertów na ich temat. LINK4 w ostatnim zestawieniu „Gazety Bankowej” wyprzedziło największych usługodawców w Polsce w kategorii najlepszy pakiet OC.

To wyróżnienie w połączeniu z wysoką jakością usług, bogatym pakietem i korzystną ceną sprawia, że ubezpieczenie komunikacyjne od LINK4 zainteresuje klientów poszukujących atrakcyjnej oferty.

Obrazek nagrody

*Informacje pochodzą ze strony: https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17